Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Koga bi željeli dovesti u HR?  (Posjeta: 14586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: Koga bi željeli dovesti u HR?
« Odgovori #30 : 02-10-2008, 14:15:05 »
Pouzdajem se u sljedeću konvencijsku večeru .... kvaliteta dogovora ovisi o kvaliteti vina  :sretan:  :umm:
Ajde sad priznaj kad si mi u glavu usadila taj čitač misli?!?!
 :ludilo:

... iako ne pijem vino .... draže mi je opijanje planinskim zrakom (udica- 2)  :tlab:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Koga bi željeli dovesti u HR?
« Odgovori #31 : 02-10-2008, 14:26:40 »
Pouzdajem se u sljedeću konvencijsku večeru .... kvaliteta dogovora ovisi o kvaliteti vina  :sretan:  :umm:
Ajde sad priznaj kad si mi u glavu usadila taj čitač misli?!?!
 :ludilo:

... iako ne pijem vino .... draže mi je opijanje planinskim zrakom (udica- 2)  :tlab:

Ja već u subotu !  :ludilo:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor

Offline Andrija Zokić

Odg: Koga bi željeli dovesti u HR?
« Odgovori #33 : 02-10-2008, 21:23:19 »
U svakom slučaju .... konačno imamo kritičnu masu ljudi (na više strana) voljnih prihvatiti se organizacije i međusobno se pomagati i surađivati .... pa ko zna sve je moguće ....  :hihihi:

Prije 5 godina mi je bila pomisao da ću pričat s Pallom u svom vrtu, nešto kao SF ....

Ista misao je i mene povela u ovu "anketu/udicu"  :svetac:
Vjerujmo u ishod pozitivnih i svestranozadovoljnim zadovoljstvima i sve će biti moguće!
 :love:

Meni osim Waltera nitko nije baš pretjerano zanimljiv. Volim pogledati svačiji bonsai ali baš da bih upijao od svakoga majstora što govori i ne bih. Majstori često imaju dosta različite načine podučavanja tako da se može u glavi i stvoriti đumbus od kojega i nema neke koristi. Normalno, to je samo moje mišljenje i ne mora svakome način na koji Pall podučava odgovarat.
andbonsai.com ~ andbonsai studio