Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Prodajem ili se mjenjam  (Posjeta: 43756 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goranc

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #15 : 26-03-2007, 15:29:51 »
Pozdrav svima!!!!

Evo po Marijinoj preporuci na SVETU BILJAKA učlanio sam se i ovde i nisam se pokajao.

Što se tiče Valterovih biljaka mogu reći samo jedno-FENOMENALNO.Meni se upravo kod njega i dopada tej prirodni stil,taj određeni stepen nesređenosti.Glupo je da ja ocjenjujem  velike majstore(pravo na utisak imamo svi),ali mi se kod pojedinih bonsaija i ne dopada ta uređenost do najmanje sitnice pa drveće,po meni,nema živosti u svom izgledu,nema pokret,liči mi na voštano ili porculansko drvo.Hoću reći-Aleksa u pravu si. :great: :great: :great:

I sad što se teme tiče-kolika je cijena tih biljaka,kupio bih možda.

Offline marinko beg

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #16 : 26-03-2007, 16:24:05 »
Da nismo ja i ti malo predaleko jedan od drugoga?

M

Offline goranc

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #17 : 26-03-2007, 17:45:06 »
Da nismo ja i ti malo predaleko jedan od drugoga?

M

Daleko je relativan pojam!!!!!
Šalim se,nisam ni gledao odakle pišeš,pa zato!A baš me zanima cijena...

Pozdrav!!!

Offline Aleksa

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #18 : 26-03-2007, 22:12:46 »
Pozdrav svima!!!!

Evo po Marijinoj preporuci na SVETU BILJAKA učlanio sam se i ovde i nisam se pokajao.

Što se tiče Valterovih biljaka mogu reći samo jedno-FENOMENALNO.Meni se upravo kod njega i dopada tej prirodni stil,taj određeni stepen nesređenosti.Glupo je da ja ocjenjujem  velike majstore(pravo na utisak imamo svi),ali mi se kod pojedinih bonsaija i ne dopada ta uređenost do najmanje sitnice pa drveće,po meni,nema živosti u svom izgledu,nema pokret,liči mi na voštano ili porculansko drvo.Hoću reći-Aleksa u pravu si. :great: :great: :great:

I sad što se teme tiče-kolika je cijena tih biljaka,kupio bih možda.

Dobrodosao goranc!  :lol: 

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #19 : 27-03-2007, 19:44:28 »
zanima me cijena takvog formiranog stabalca ali u kunama ako se zna. valjda ih neko ima 20 pa bi se rasto od 1

Offline marinko beg

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #20 : 27-03-2007, 23:45:46 »
zanima me cijena takvog formiranog stabalca ali u kunama ako se zna. valjda ih neko ima 20 pa bi se rasto od 1
Ovoga bi se otarasio za sljedece cijene:
Pinus-180 eura
Larix suma-350 eura

M

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #21 : 29-03-2007, 07:54:32 »
pinus mi je savršen, ponesi ga na ljetovanje pa ga pokupim gdje se dogovorimo, ako može toliko putovat.

Offline marinko beg

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #22 : 29-03-2007, 09:55:48 »
Pa ne bi ga bas po ljeti nosio,riskantno je.Ako zelis pricekati do zime...

M

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #23 : 30-03-2007, 15:56:17 »
pitanje za goranca ili aleksu, ako ste raspoloženi za vikend u dubrovniku, ja vas kupim na debelom brijegu i idemo da mi pomognete naći moj prvi bonsai u prirodi. hrana i spavanje mijenjam za stručnu pomoć(i možda malo fizičke). imam volje ali ne i znanja pa ako ima neko  raspoložen javite se 

Offline Marija

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #24 : 30-03-2007, 17:08:26 »
pitanje za goranca ili aleksu, ako ste raspoloženi za vikend u dubrovniku, ja vas kupim na debelom brijegu i idemo da mi pomognete naći moj prvi bonsai u prirodi. hrana i spavanje mijenjam za stručnu pomoć(i možda malo fizičke). imam volje ali ne i znanja pa ako ima neko  raspoložen javite se 

Treba bit oprezan mine ... oko Brgata u Konavlima i Župi. Nikada ne idem na tu stranu, nego radije ovamo od Mokošice prema Trstenome i dalje ...  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #25 : 30-03-2007, 17:24:58 »
Da. Ja sam ljetos zašao u polje za koje se sumlja da je minirano. Ne znaju sigurno jer još niko nije stradao, ali nije ni pregledano. U Zadarskom zaleđu. Ljudi me zaustavili vičući, smrznuo sam se i skakutao kao koza s kamena na kamen dok nisam došao do njih na sigurno.
Dobro se raspitajte kod domaćeg stanovništva...a čak ni onda nije sigurno.

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #26 : 30-03-2007, 18:44:00 »
išo bi na mljet ili šipan, tako nešto. nacionalni park

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #27 : 30-03-2007, 18:58:44 »
ovaj marinkov pinus mi je savršen, tako nešto bi volio imat doma pa bi kupio našo sam neku butigu u francuskoj imaju super drvca ali to ja sve tako daleko. mene zanima da li neko u nas prodaje nešto slično. znam da vam se teško odvojit od drvca i da niste ljubitelji prodaje ali ipak???

Offline Andrija Zokić

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #28 : 30-03-2007, 19:00:36 »
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline josip

Odg: Prodajem ili se mjenjam
« Odgovori #29 : 30-03-2007, 19:23:46 »
to je šala nacionalni park, s druge strane otoka nije park a ima i koza. :whistle: