Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali  (Posjeta: 41758 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« : 27-04-2009, 21:25:03 »
Bjelograb kojeg smo se Marija i ja ubili dok smo ga prenijeli do auta. Razmišljamo o kidanju debele jedne grane-debla precrtane crvenom linijom. Što mislite?
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #1 : 27-04-2009, 21:32:19 »
Faaaaantastično drvo! Vrhunska stvar! Totalno mi se sviđa, mislim da je ovo prva liga.  :jupi:  :jupi:  :jupi:
Pusti sada granu. Mislim da je dobro ideja maknuti tu granu, ali, to ti sada ne treba biti briga. Sada samo uživajte što imate takvo drvo. Slijedeće godine ćete primiti motorku u ruke i sve će dileme biti riješene za tri minute.
Drvo je pretotalno je..no!
Dabogda i ja našao takav orientalis. Jednoga dana kad odrastem bit ću Marijaiandrija.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #2 : 27-04-2009, 21:36:12 »
Džizus krajst, još sam pod dojmom.
 :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:  :worthy:
 :wow:

Offline Andrija Zokić

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #3 : 27-04-2009, 22:19:39 »
Faaaaantastično drvo! Vrhunska stvar! Totalno mi se sviđa, mislim da je ovo prva liga.  :jupi:  :jupi:  :jupi:
Pusti sada granu. Mislim da je dobro ideja maknuti tu granu, ali, to ti sada ne treba biti briga. Sada samo uživajte što imate takvo drvo. Slijedeće godine ćete primiti motorku u ruke i sve će dileme biti riješene za tri minute.
Drvo je pretotalno je..no!
Dabogda i ja našao takav orientalis. Jednoga dana kad odrastem bit ću Marijaiandrija.

Hvala Seba. Svima nama treba strpljenje i mir koje si ti imao dok si ti radio svoj bršljan i još neke bonsaije iz tog razdoblja, pa ćemo imati vrhunska drva. :chinaman:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Aleksa

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #4 : 27-04-2009, 23:15:10 »
Ovo je najbolji startni materijal listopadnog drveta koji sam vidio u životu!!!  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: 

Offline gal

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #5 : 28-04-2009, 07:14:17 »
...savršen!  :wow:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #6 : 28-04-2009, 08:44:04 »
... Što mislite?

Ja sam odlučio da novoizvađena drva više niti prihranjujem niti orezujem i da ih minimalno diram sve dok ne vidim da su dovoljno snažna.

Ja mislim da si ti već sam za sebe donio ispravnu odluku.... citirani tekst  :tlab:

Drvo je odlično  :worthy:
Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

Offline Andrija Zokić

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #7 : 28-04-2009, 09:01:36 »
Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

... i velika drva se ne gledaju iz blizine, potrebno se dovoljno udaljiti. Isto je kod fotografiranja.
Hvala svima. :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Anna

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #8 : 28-04-2009, 09:34:15 »
Jednostavno moram nešto napisati za ovo stablo: predivno, predivno, predivno, predivno!

 :love:

Offline helleborus

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #9 : 28-04-2009, 09:35:05 »
Fenomenalno izgleda... koliko je sjećam to je onaj kojeg ste pofotkali u prirodi prošle godine kad ste ga pronašli, jel?
Da, prava je uživancija gledati ga. Evo, skupljam slinu sa stola  :great:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #10 : 28-04-2009, 09:38:42 »
Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

... i velika drva se ne gledaju iz blizine, potrebno se dovoljno udaljiti. Isto je kod fotografiranja.
Hvala svima. :smile:


 ...a zato moji giganti ne dolaze do izražaja :idiot:
Prvom prilikom ću ih razmjestiti po vrteku  :verycool:
 :great:

Offline helleborus

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #11 : 28-04-2009, 09:44:56 »
Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

... i velika drva se ne gledaju iz blizine, potrebno se dovoljno udaljiti. Isto je kod fotografiranja.
Hvala svima. :smile:


 ...a zato moji giganti ne dolaze do izražaja :idiot:
Prvom prilikom ću ih razmjestiti po vrteku  :verycool:
 :great:

Je, je vrteku  :girl:... i da ... te buš gigante sam raznosil po 'vrteku'... možda razvoliz traktorom  :whistle:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #12 : 28-04-2009, 09:59:23 »
Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

... i velika drva se ne gledaju iz blizine, potrebno se dovoljno udaljiti. Isto je kod fotografiranja.
Hvala svima. :smile:


 ...a zato moji giganti ne dolaze do izražaja :idiot:
Prvom prilikom ću ih razmjestiti po vrteku  :verycool:
 :great:

Je, je vrteku  :girl:... i da ... te buš gigante sam raznosil po 'vrteku'... možda razvoliz traktorom  :whistle:

...am kaj bi sam nosil, pa ja ti imam prijatelje koji će mi pomoći  :turpija:

Offline Goran Cajko

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #13 : 28-04-2009, 10:03:02 »
Super drvo!!!
 :great:
Najviše mi se sviđa na drugoj slici, a pretpostavljam da je to i prednja strana...

Bez pogleda uživo ne usudim se ništa reći kak i gdje rezat!!!

Ak vam se slučajno više ne bude sviđalo, mogu vas ja riješit tereta... :verycool:

Offline Andrija Zokić

Odg: Bjelograb pored kojeg se osjećam mali
« Odgovori #14 : 28-04-2009, 10:15:35 »
koliko je sjećam to je onaj kojeg ste pofotkali u prirodi prošle godine kad ste ga pronašli, jel?

Da, to je taj. Duže smo ga nosili nego vadili. :gigle:

Sad na fotkama mi izgleda bolje nego u živo, možda zbog toga što je bio na podu, a ja se nisam mogao dovoljno sagnuti  :idiot:

... i velika drva se ne gledaju iz blizine, potrebno se dovoljno udaljiti. Isto je kod fotografiranja.
Hvala svima. :smile:


 ...a zato moji giganti ne dolaze do izražaja :idiot:
Prvom prilikom ću ih razmjestiti po vrteku  :verycool:
 :great:

I zato sam ja bio u drugom redu u tvom vrtu kada si ti pokazivao drva iz prvog reda .... a ti mislio da ja bježim od tvojih drva. :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio