Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Cornus mas  (Posjeta: 20089 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marinko beg

Odg: Cornus mas
« Odgovori #15 : 23-03-2007, 14:59:41 »
Ako netko ovakve stvari vidi,to je za vadjenje...

Offline Marija

Odg: Cornus mas
« Odgovori #16 : 23-03-2007, 15:02:48 »
Ako netko ovakve stvari vidi,to je za vadjenje...

Nemoj zezat, a ja mislila da je to za potpalu? http://img185.imageshack.us/img185/7581/moskingqa5.gif
Cornus mas
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline marinko beg

Odg: Cornus mas
« Odgovori #17 : 23-03-2007, 15:06:46 »
Ako netko ovakve stvari vidi,to je za vadjenje...

Nemoj zezat, a ja mislila da je to za potpalu? http://img185.imageshack.us/img185/7581/moskingqa5.gif
Cornus mas

Samo se ti zajebavaj,ako nisi znala sudjeno ti je da nikada neces naci posteni drijen!!! :666: :666: :666:

M

Offline Marija

Odg: Cornus mas
« Odgovori #18 : 23-03-2007, 15:16:48 »
Samo se ti zajebavaj,ako nisi znala sudjeno ti je da nikada neces naci posteni drijen!!! :666: :666: :666:

Možda, ali  barem ne živim u državi u kojoj nema yamadorija i koja je  "ravna ploča"  :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline marinko beg

Odg: Cornus mas
« Odgovori #19 : 23-03-2007, 15:37:35 »
Samo se ti zajebavaj,ako nisi znala sudjeno ti je da nikada neces naci posteni drijen!!! :666: :666: :666:

Možda, ali  barem ne živim u državi u  kojoj nema yamadorija i koja je  "ravna ploča"  :lol:
Ubila me u pojam!Auuu to boli!!! :diablo: :diablo: :diablo:

Offline Andrija Zokić

Odg: Cornus mas
« Odgovori #20 : 23-03-2007, 20:44:30 »
Mozda nekako ovako? Samo sto se donji dio gdje je sabamiki lose vidi pa sam dosta improvizirao. To bi trebalo vidjeti uzivo jer je jako bitno.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Cornus mas
« Odgovori #21 : 23-03-2007, 20:45:13 »
Inace, drvo mi je zakon! :yes:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Cornus mas
« Odgovori #22 : 23-03-2007, 21:03:24 »
Uf, meni je tvoj virtual zakon

Offline marinko beg

Odg: Cornus mas
« Odgovori #23 : 24-03-2007, 00:48:39 »
Mozda nekako ovako? Samo sto se donji dio gdje je sabamiki lose vidi pa sam dosta improvizirao. To bi trebalo vidjeti uzivo jer je jako bitno.
Super Jandre,super...svaka cast!!!Puse bura od 10 bofora,samo mi se cini da na desnoj krosnji jace puse od lijeve.Ja bih onu granu ispod debla lijevo skinuo,cini mi se previse nisko.
M

Offline veljko

Odg: Cornus mas
« Odgovori #24 : 24-03-2007, 01:12:47 »
Sorry Andrijachi, malo sam prešravio tvoj virtual

Offline Andrija Zokić

Odg: Cornus mas
« Odgovori #25 : 24-03-2007, 09:33:48 »
Puse bura od 10 bofora,samo mi se cini da na desnoj krosnji jace puse od lijeve.Ja bih onu granu ispod debla lijevo skinuo,cini mi se previse nisko.

I ja sam to primjetio, mada bi po mom misljenju desnu stranu trebalo ublazit malo od vjetra, pa bi se bolje stopila sa lijevom.
Ovaj yamadori je prepun karaktera i na njemu bi se dalo mjesecima radit.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Aleksa

Odg: Cornus mas
« Odgovori #26 : 24-03-2007, 19:39:46 »
Danas sam prosetao da vidim ima li neki primjerak... Doduse, pocela je kisa pa sam morao da se vratim brzo, i nista interesantno nisam nasao... Ali naisao sam na 3 zakrzljala drijena... I to nije bilo vise izdanaka iz zemlje kao sto su Marija i Andrija nalazili, vec samo jedan... 


Trazio sam maslinu ali nisam nasao nista dovoljno zakrzljalo! Ne znam gdje vi nalazite te masline, ali ja nisam naisao ni na jednu manju od 1 m?  :neutral:

Offline Andrija Zokić

Odg: Cornus mas
« Odgovori #27 : 24-03-2007, 23:43:31 »
Trazio sam maslinu ali nisam nasao nista dovoljno zakrzljalo! Ne znam gdje vi nalazite te masline, ali ja nisam naisao ni na jednu manju od 1 m?  :neutral:

Imamo dosta razlicitih pozicija na kojima trazimo (za odredjenu vrstu druga pozicija), medjusobno udaljene po 50ak km. Bez auta je tesko ozbiljnije se baviti bonsaima. :no:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Aleksa

Odg: Cornus mas
« Odgovori #28 : 25-03-2007, 15:55:09 »
Trazio sam maslinu ali nisam nasao nista dovoljno zakrzljalo! Ne znam gdje vi nalazite te masline, ali ja nisam naisao ni na jednu manju od 1 m?  :neutral:

 Bez auta je tesko ozbiljnije se baviti bonsaima. :no:

Zbog toga ja stalno vucem oca sa sobom...  :rofl:


Kada se vrijeme proljepsa, poci cu do jednog brda. Tu se nalaze najstariji maslinjaci u Baru. Trazicu po gornjem obodu maslinjaka, jer je tu osuncana golet... Valjda nadjem nesto! Racunam da se prije 50ak godina neki primjerak rasjemenio i zakrzljao...  :rofl:

Offline Andrija Zokić

Odg: Cornus mas
« Odgovori #29 : 25-03-2007, 16:06:10 »
Tu se nalaze najstariji maslinjaci u Baru. Trazicu po gornjem obodu maslinjaka, jer je tu osuncana golet... Valjda nadjem nesto! Racunam da se prije 50ak godina neki primjerak rasjemenio i zakrzljao...  :rofl:

Odlicna ideja!!! :great: Na slicnom mjestu smo mi nasli vrlo dobre yamadorije. Na slici u pozadini su jako stari maslinici, a mi smo na klisuri po kojoj ima dosta divljih maslina.
andbonsai.com ~ andbonsai studio