Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ima li on perspektivu  (Posjeta: 3354 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eliminator

Ima li on perspektivu
« : 04-05-2009, 21:31:17 »
Pa pozdrav društvo.prvo bi pohvalio sve umijetnike ovdje...nisam ni znao koji obim to ima(bonsai umjetnost).Pa onda je moj problem u stvari malen za sada,žena je na cresu spazila ovo biljku,kod vas sam valjda vidio ba se radi o bijelograbiću,ovce su ga šišale redovito, pa je poprimio nalik na bonsai...moja davna želja je uzgojiti jedno stabalce nalik na bonsai.Ima li ovaj (božo) potencijala? Svaki savjet je dobro došao. Hvala vam.

Offline eliminator

Odg: Ima li on perspektivu
« Odgovori #1 : 04-05-2009, 21:35:56 »
Još jedna slikica

Offline DonQuijote

Odg: Ima li on perspektivu
« Odgovori #2 : 04-05-2009, 23:34:08 »
Kada malo dulje prošvrljaš po forumu skužiti ćeš da nisi slikao najbitnije. Krošnja nije toliko važna ona se može razviti, nisi slikao deblo na mjestu na kojemu izlazi iz zemlje, nebari.
 NO, svakako sačuvaj drvce, stavi ga u vrlo propusnu mješavinu i održi ga živim. To će ti biti odlična škola sa druge, bolje komade

Offline Marija

Odg: Ima li on perspektivu
« Odgovori #3 : 05-05-2009, 10:18:51 »
Slike su loše pa je teško reći. Mislim da je to crni jasen. Pogledaj u foto herbariju slike. Ono što se sigurno može reći po slikama je da ti biljka vene i da se listovi suše ....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: Ima li on perspektivu
« Odgovori #4 : 05-05-2009, 11:10:42 »
Vidim da je još uvijek u vodi....
Ajd ga posadi kak ti je Don napisao i pričekaj godinu dana. Kak počne pupat, javi se sa boljim slikama. Rado ćemo ga srezat... :idiot: