Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Čitanje starih postova na HBF-u  (Posjeta: 4270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Čitanje starih postova na HBF-u
« : 16-05-2009, 21:55:33 »
.... evo nešto sam tražila po forumu i usput čitala neke staaare postove po forumu ...  :ashamed:

... zaista tu ima svega. Osobno znam da sam pisala gomilu budalaština (ne namjerno) ali od pokretanja foruma došli smo do raznih saznanja i neke stvari u koje smo se kleli su se pokazale kao zablude...

Evo da se ne smijem drugima i tuđe provale navodim ko primjer, udrit ću po sebi .... negdje u siječnju 2008 sam se izčuđavala kako biljke mogu rasti u supstratu koji nije hranjiv  :umm: :loco:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Ivan

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #1 : 16-05-2009, 23:19:56 »
To treba zadržati, kao primer evolucije  :smile:
Mene vazda nervira spam, ima ga uvek i svuda i svako od nas spamuje. 
Malopre sam pročitao 30 strana postova o mešavinama za sadnju  :idiot: oči mi se iskolačile

Offline Marija

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #2 : 17-05-2009, 11:34:26 »
Malopre sam pročitao 30 strana postova o mešavinama za sadnju  :idiot: oči mi se iskolačile

Spreman si da te odlikujemo .... mislim da to nije pročitao niti jedan forumaš ....  :umm: :mdr:
Sad ti je još ostala jedna maratonska tema - Sve o prihrani / gnojivima  :whistle:

Budući da ti je to struka, vjerujem da ćeš imati što nadodati ... za one koji ne znaju Ivan je inženjer šumarstva  :hihihi:

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Ivan

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #3 : 17-05-2009, 12:06:06 »
Idem polako od teme do teme.
Neke sam ranije čitao, a neke prvi put.
Malo mi je teže da se uključim u diskusije ako ne znam šta ste pričali - postoji mogućnost da  se ponavljam  :smile:
Na neke bih imao komentar, ali su dosta zastarele pa ne znam da li ima smisla da ih ponovo aktiviram  :dunno:

Offline Marija

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #4 : 17-05-2009, 12:08:41 »
Na neke bih imao komentar, ali su dosta zastarele pa ne znam da li ima smisla da ih ponovo aktiviram  :dunno:
... bolje pisati pod "starom temom" nego otvarati novu sa istim nazivom - na taj način je sve na jednom mjestu  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #5 : 18-05-2009, 21:54:45 »
.... evo nešto sam tražila po forumu i usput čitala neke staaare postove po forumu ...  :ashamed:

... zaista tu ima svega. Osobno znam da sam pisala gomilu budalaština (ne namjerno) ali od pokretanja foruma došli smo do raznih saznanja i neke stvari u koje smo se kleli su se pokazale kao zablude...

Evo da se ne smijem drugima i tuđe provale navodim ko primjer, udrit ću po sebi .... negdje u siječnju 2008 sam se izčuđavala kako biljke mogu rasti u supstratu koji nije hranjiv  :umm: :loco:

A šta bi tek rekla za mene? Ja, koji sam sve svoje pubertetske krize ispoljavao na forumu!  :mdr: :verycool:

Offline Anna

Odg: Čitanje starih postova na HBF-u
« Odgovori #6 : 19-05-2009, 10:11:32 »
Aleksa, ako misliš na temu 'Psihoterapija', moram reći da je to odlična tema i sva sreća pa nije izbrisana :smile: ...Moja reakcija pri čitanju teme:  :histerical:  :histerical:  :histerical:
Baš si simpatično proživio pubertet :great: