Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall  (Posjeta: 42336 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #30 : 31-08-2009, 10:51:23 »
....gledati demonstraciju Maura Stenbergera, ...
Gledati kako se on i Pall prepucavaju i podjebavaju a obojica maksimalno i bez opterećenja uživaju u drvima i uče jedan od drugoga, kako se prožimaju i isprepliću dva različita stila te kako je sve to jednostavno za ljude otvorena duha a kako  zbunjujuće i šokantno za one koji robuju predrasudama i pravilima....

Odlična su ekipa, kao i svi slobodoumni EU bonsaisti !
...fakat sam presretan što sam bio prisutan ovom događaju, to je ogromno iskustvo i otvaranje novih spoznaja...fenomenalan skup  :great:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #31 : 31-08-2009, 11:06:23 »
....gledati demonstraciju Maura Stenbergera, ...
Gledati kako se on i Pall prepucavaju i podjebavaju a obojica maksimalno i bez opterećenja uživaju u drvima i uče jedan od drugoga, kako se prožimaju i isprepliću dva različita stila te kako je sve to jednostavno za ljude otvorena duha a kako  zbunjujuće i šokantno za one koji robuju predrasudama i pravilima....

Odlična su ekipa, kao i svi slobodoumni EU bonsaisti !
...fakat sam presretan što sam bio prisutan ovom događaju, to je ogromno iskustvo i otvaranje novih spoznaja...fenomenalan skup  :great:
O da, u potpunosti potpisujem svaku Donovu riječ. I tvoju Mario. Don je to tako dobro sročio da je stvarno nepotrebno bilo što dodati.
Sjajno je da nam Mauro dolazi. Moguće će i Walter biti tu s njim jesen 2010. I još nam Walter dođe sada u 10. mjesecu, pa u 3. mjesecu Kaštela, pa u 8. 2010. Late summer meeting i to jubilarni, pa u 10. mjesecu 2010. Mauro i Walter itd  itd...U međuvremenu treba skoknuti  na ono kaj smo se dogovarali. Stvarno popunjena bonsaistička godina. Ah da, još i Invernizzija treba odraditi, ono što smo obećali sada će ići 2011, kao što je s Marcom i dogovarano.
Mrak

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #32 : 31-08-2009, 11:16:19 »
...U međuvremenu treba skoknuti  na ono kaj smo se dogovarali. Stvarno popunjena bonsaistička godina.
Mrak

Vrata su nam otvorena, uz sve što si nabrojao, Noelanders Bonsai Trophy XI 2010 i posjet Ginkgo Bonsai Centru, je tek uvertira u našu bonsai budučnost  :jupije:

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #33 : 31-08-2009, 11:17:44 »
Obečavajući prizor jednog lijepog dana...  :wow: a neophodna je i dobra priprema za put...  :tup:
 Čim smo stigli, odmah smo se bacili na shoping no samo dok kiša nije stala. Onda smo krenuli u razgledavanje dreva... a joj  :jezik:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #34 : 31-08-2009, 11:22:27 »
Obečavajući prizor jednog lijepog dana...  :wow: a neophodna je i dobra priprema za put...  :tup:
 Čim smo stigli, odmah smo se bacili na shoping no samo dok kiša nije stala. Onda smo krenuli u razgledavanje dreva... a joj  :jezik:

Ako ikad napišem knjigu o bonsaiu, ova zadnja fotka ide na naslovnicu kao backgraund  :idiot:

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #35 : 31-08-2009, 11:25:28 »
Moderator i demonstrator... :worthy:


 i neki likovi...

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #36 : 31-08-2009, 11:30:43 »
..opet neki čudaci...

Karolini je malo hladno!

Susjedovi konjići...

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #37 : 31-08-2009, 12:51:04 »
... završetak rada i diskusija o budućem stiliziranju drva.

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #38 : 31-08-2009, 12:57:25 »
... i puno smijeha!!!  :bravoPrika:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #39 : 31-08-2009, 13:04:07 »
Dragi prijatelji i posjetioci foruma....
Za sve koji to neznate... centralni događaj...vrtio se oko radnog stola HRAM/HBF-okretalice, koja je proizašla iz mozgova ljudi sa HBF-a i vrjednih ruku našeg kovača.... cijeli svjet će se uskoro pitati... "Tko radi te famozne radne stolove?"

 :turpija:

 :great:

Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #40 : 31-08-2009, 13:08:13 »
Rad na smreci od strane malog Filipa... 15 godišnjak :great:

Razni gledatelji među kojima i Adrijan s pratnjom...

Karolina i Mario se griju na suncu. Da samo znate kak je njima bilo hladno!

Moje noge su preživjele...

Goran i "goruća smreka" !!!         Mrak!!!




Offline Goran Cajko

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #41 : 31-08-2009, 13:42:28 »
povratak kući

Sebina vožnja!!! :zabezeknut:

a ovako su curke izledale za vrijeme vožnje. Neprocijenjivo!!!  :lol:

Offline helleborus

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #42 : 31-08-2009, 13:47:28 »
Druženje je bilo fenomenalno. Osim zime koja mi je ubijala prste na nogama. Moram spomenuti Walterovu ženu koja je sve strpljivo podnosila, služila kavu, pijaču, fenomenalne kolače (o koji dobar kuglof), klopu i još ordinirala po posudama i s medijima.
Mauro je jedan vrlo simpatičan momak. Bilo ga je gušt gledati. Mislim ... kako radi na drvu. Vrlo pristupačan i čini mi se da nemamo problema s osvajanjem velikih igrača. naime, od cijele one grupetine ljudi čini mi se da mi najviše sudjelujemo pitanjima i zainetesiranošću... ne prođemo nezamječeno (jel to srpska riječ?!)... Mauro je vrlo ljubazan i odgovara otvoreno na sva pitanja. Vrlo susretljiv. I zna dosta dobro engleski s obzirom na to kak talijani pričaju.
Naporan put, al srce i duša puni. Poticaja za daljnji rad pregršt. Mislim da grabimo velikim velikim koracima naprijed.
Don je krasno sročio dio o neopterečenosti i karizni bonsai velikana. To je odlika velikih ljudi. A očito da i jedan i drugi to jesu. I Pall i Mauro. Radiš svoje i po svom, ali cijeniš ono što drugi rade. Može li bolje od toga  :molitva:

Offline helleborus

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #43 : 31-08-2009, 13:49:29 »
povratak kući

Sebina vožnja!!! :zabezeknut:

a ovako su curke izledale za vrijeme vožnje. Neprocijenjivo!!!  :lol:

Dragi ne izgledaš mi preopušteno!!! A Karloinček i ja.... tu nemam riječi...  :idiot:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #44 : 31-08-2009, 13:52:46 »
...bez teksta...