Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall  (Posjeta: 42339 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #90 : 11-09-2009, 09:44:58 »
Želim u dvorištu imati (kak ti veliš) jednog čistunca, a ostatak ću ja po Walterovoj školi i mom filingu.  :great:

Nece li se taj "cistunac" osjecati pomalo usamljeno ili cak ugrozeno medu svim tim "naturalistickim prljavcima"?!?   ;)  :great:

hahaha
 :histerical:
Budem ga izdvojio u poseban dio vrta (bar to mogu) koj ću recimo... zvati ..."...Spomenik sjećanja na moderan knjiški bonsai !..."
 :diablo:

Paviljon Šuma Striborova već imam, a planiram i proširenje, to će biti u prvom planu naturalističkog hortikulturalnog rasporeda, pa zatim listopadni naturati ... poneko jezero između, onda još malo naturističkih, pa onda nekoliko redova sirovog materjala.... i onda jedan uski puteljak kroz zarastao krajolik do  Spomenika sjećanja na moderan knjiški bonsai. Kaj misliš, jel bu to ublažilio njegovu ugroženost?  :turpija:

Offline Angel

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #91 : 11-09-2009, 10:03:56 »
[ Kaj misliš, jel bu to ublažilio njegovu ugroženost?  :turpija:

Moglo bi, ali SAMO ako ostavis negdje mjesta da se zapali i pokoja svijeca!   :whistle:
Usput Mario - koliki ti je to vrt? Jesu li to kompletni obronci Sljemena koji se spustaju prema Bistri?!  :surprised:

Offline Marija

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #92 : 11-09-2009, 10:07:12 »
Moglo bi, ali SAMO ako ostavis negdje mjesta da se zapali i pokoja svijeca!   :whistle:
Usput Mario - koliki ti je to vrt? Jesu li to kompletni obronci Sljemena koji se spustaju prema Bistri?!  :surprised:

.... pa onda prema zapadu sve do Slovenije  :lol:

Pozdrav Angel tebi i tvojoj dragoj!  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Tijek

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #93 : 11-09-2009, 10:08:50 »
njeguva ogromna stabla bacaju sjenu na moj vrt... :tuca:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #94 : 11-09-2009, 10:13:34 »
[ Kaj misliš, jel bu to ublažilio njegovu ugroženost?  :turpija:

Moglo bi, ali SAMO ako ostavis negdje mjesta da se zapali i pokoja svijeca!   :whistle:
Usput Mario - koliki ti je to vrt? Jesu li to kompletni obronci Sljemena koji se spustaju prema Bistri?!  :surprised:


O vrtu su ti odgovorili Marija i Matija pa neću ja, da ne ispadne da se hvalim  :turpija:

Sad si mi dao ideju za jedan kameni podest, koj sam nedavno pronašao i mislo iskoristiti kao stol... no to bi mogao biti dio za paljenje svjeća  :great:

Otprilike je 80x100 cm... to bu valjda dovoljno  :molitva:

Offline Marija

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #95 : 11-09-2009, 10:28:25 »
Sad si mi dao ideju za jedan kameni podest, koj sam nedavno pronašao i mislo iskoristiti kao stol... no to bi mogao biti dio za paljenje svjeća  :great:

Otprilike je 80x100 cm... to bu valjda dovoljno  :molitva:

... Andrija bi ti mogao u kamen nešto patetično uklesati  :haaaahaaaaa:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #96 : 11-09-2009, 10:35:08 »
Sad si mi dao ideju za jedan kameni podest, koj sam nedavno pronašao i mislo iskoristiti kao stol... no to bi mogao biti dio za paljenje svjeća  :great:

Otprilike je 80x100 cm... to bu valjda dovoljno  :molitva:

... Andrija bi ti mogao u kamen nešto patetično uklesati  :haaaahaaaaa:

Super....samo nek prije Čajka nagovorim da mi pomogne oko utovara.... naime na 80x100cm, fali još dimenziaj x50 cm  :idiot:
...sigurnih 300kg, no ako ga uspijem svesti na x25cm.... to Čajko i ja nosimo u zubima  :histerical:

Offline gal

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #97 : 11-09-2009, 11:09:52 »
Super....samo nek prije Čajka nagovorim da mi pomogne oko utovara.... naime na 80x100cm, fali još dimenziaj x50 cm  :idiot:
...sigurnih 300kg, no ako ga uspijem svesti na x25cm.... to Čajko i ja nosimo u zubima  :histerical:
...specifična težina kamena cca 2,5 t/m3, 0,8x1x0,5 = 0,4m3 x 2,5t = 1,0t iliti 1000 kg   :takoTreba: ...bome su vam jaki zubi  :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #98 : 11-09-2009, 11:34:59 »
Super....samo nek prije Čajka nagovorim da mi pomogne oko utovara.... naime na 80x100cm, fali još dimenziaj x50 cm  :idiot:
...sigurnih 300kg, no ako ga uspijem svesti na x25cm.... to Čajko i ja nosimo u zubima  :histerical:
...specifična težina kamena cca 2,5 t/m3, 0,8x1x0,5 = 0,4m3 x 2,5t = 1,0t iliti 1000 kg   :takoTreba: ...bome su vam jaki zubi  :mdr:

Daj pusti te specifikume... Č i ja smo ga na jednom čošku odigli sa tla  :turpija:
Kaj djete zna kaj je to jedna tona  :verycool:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #99 : 11-09-2009, 12:14:28 »
Super....samo nek prije Čajka nagovorim da mi pomogne oko utovara.... naime na 80x100cm, fali još dimenziaj x50 cm  :idiot:
...sigurnih 300kg, no ako ga uspijem svesti na x25cm.... to Čajko i ja nosimo u zubima  :histerical:
...specifična težina kamena cca 2,5 t/m3, 0,8x1x0,5 = 0,4m3 x 2,5t = 1,0t iliti 1000 kg   :takoTreba: ...bome su vam jaki zubi  :mdr:
Kaj djete zna kaj je to jedna tona  :verycool:

 :histerical:

Offline Marija

Odg: Late Summer Meeting 2009. - Walter Pall
« Odgovori #100 : 15-09-2009, 11:26:54 »
da prekinemo ovo oftopičarenje, evo Lukine reportaže  :great:

http://www.bonsai4me.com/AdvTech/ATWalterPallGarden1.htm
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai