Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI  (Posjeta: 43225 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mansa12

Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« : 29-03-2010, 02:26:02 »
Avantura uspešno završena. Bilo je nezaboravno upoznati vas i družiti se sa svima vama...pozdrav

Offline Marija

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #1 : 29-03-2010, 07:11:19 »
Avantura uspešno završena. Bilo je nezaboravno upoznati vas i družiti se sa svima vama...pozdrav
Drago mi je na upoznavanju! Vjerujem da ćemo se još družiti!  ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #2 : 29-03-2010, 07:35:59 »
ajde super da si stigao. vidimo se.  :great:

Offline Libero

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #3 : 29-03-2010, 08:46:04 »
Hvala organizatorima, Pallu i svima ostalima na inspirativnom vikendu!

 :hvalaaa:

Offline DonQuijote

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #4 : 29-03-2010, 08:59:06 »
Hvala oraganizatorima. Meni je svaki put sve bolje na ovim druženjima. Walter točno zna što nas u koje trenutku zanima i pogađa teme kao naručene. Jedina mana cijelog susreta je što ne traje tjedan dana kako bismo imali vremena koliko treba.
Zaružiti u subotu navečer i ići spavati pred jutro a onda imati radionicu, to već pomalo nadilazi moje snage :whistle:
Dakle za slijedeći put molim da se nedjelja računa kao neradni dan kako bismo imali vremena izvršiti svoje vjerske dužnosti, otići na misu ili pošteno se otrijezniti, već prema navikama, sklonostima i potrebama pojedinaca.
Radionica bi , nakon nedjeljnog odmora,trebala započeti u ponedjeljak i trajati cijeli dan.
 U utorak analiziramo urađeno, a u srijedu otklanjamo propuste, popravljamo i finiširamo. Srijeda bi trebala biti rezervirana za konačnu analizu urađenog i još jedno predavanje o nečem sasvim drugačijem, npr. odabiru posuda, te smjernice za finiširanje drva kroz godine.
Četvrtak je dan za turistički obilazak znamenitosti i bonsai vrtova te kvalitetno druženje. Petak ujutro oporavak a popodne predstavljanje drva za iduću radionicu te smjernice za pripremne radove, tako da imamo godinu dana predradnji i jačanja materijala.
Navečer srdačno pozdravljanje, pred odlazak, putno piće, pa još jedno za drugu nogu i onda to tako krene. Povratak u hotel, ponovno prijavljivanje za još jednu noč jer se ne može voziti doma u takvom, postoproštajnom stanju i već je tu subota ujutro. Odlazak, ovaj put bez oproštajnog pića, a  subota popodne povratak po zaboravljena drva ili alat, opet po potrebi i sklonostima pojedinaca. Subota navačer povratak u domove. Nedjelja je opet rezervirana za vjerske i ine aktivnosti.

Offline Andrija Zokić

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #5 : 29-03-2010, 09:19:06 »
Hvala svima na dobrom druženju. Bilo je odlično kao i svake godine, meni osobno možda je ove godine bilo i najbolje, možda jer su yamadori koje imamo sve kvalitetniji pa je i čitava stvar zanimljivija.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #6 : 29-03-2010, 09:22:03 »
Sljedeće godine organizaciju preuzima možda Srbija!?  :haaaahaaaaa:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #8 : 29-03-2010, 10:47:57 »
Zašto Chuk Norris nema bonsai? Zaokruži točan odgovor.

a.) Zato što je tako velik da su za njega sva drva bonsai
b.) Zato što nema čajkomlat
c.) Zašto što mu to Chajko nije dozvolio

Offline Jo-si

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #9 : 29-03-2010, 12:40:00 »
I ja pozdravljam sve koji su bili u Kaštelima...žao mi je jedino što nisam bila u nedjelju vidjeti vas kako radite u radionicama...jer sam se u subotu totalno izbedirala jer sam skužila kakav sam tek početnik.....(što ne znači da ću odustati:)....nego da ću i dalje LLLAAAAGGANIM koracima dalje...i do drugog susreta se okuražiti DO TE MJERE da ĆU prisustvovati radionici...ono gledati i to hehehe  :takoTreba:
Nego stvarno je bilo poučno slušati sva ta iskustva i vidjeti vas kako istinski uživate u svemu tome.
Pohvale organizatoru (i za smještaj....hvala Marija:).....sve je stvarno bilo super i za pohvalu......

Jedina kritika, upućujem je sama sebi...hehehe je ta što nisam došla bar do te faze da se bar usudim pitati gdje se mogu nabaviti one posude koje su stajale na podu ? :)

hheee....početničke muke...ali nadam se da su bile  na prodaju a ne samo za trampu, jer nisam imala niš za trampati, osim muža :)

Pozdrav još jednom svima....i ako postoji CD sa radionica...da li bi se nekako moglo doći do njega?

Hvala i pooooozdrav !

 :jupi:

Offline helleborus

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #10 : 29-03-2010, 13:01:36 »
I meni je ovaj put bilo nekako posebno lijepo. Možda zato što se svi već bolje poznajemo pa se i opuštenije družimo. Možda zbog materijala, možda zbog kaj ja znam čega.... to uostalom nije niti važno... bilo je fenomenalno. Mario i Čajko su nas tako nasmijali u petak navečer da me bolio svaki mišić na trbuhu i rebrima i licu... da, trebalo je odvalit tri muška u apartmanu i sve ono što dolazi s muškarcima (da sad ne nabrajam), ali bili su odlični i baš smo se lijepo družili  :bravoPrika:  :love:
A nedjelja ko nedjelja, jedino kaj je ovaj put bila puno produktivnija nego inače... prvo je Pall imao dosta edukativno predavanje ujutro, a poslije smo uspjeli, ako ništa drugo, u grubo formirati drva...
Mare i presjedniče odlično ste odradili posao organizacije i svega :worthy:

To su bili dani za sjećanje....

A i novi ljudi koje smo upoznali su odlični... a što ću reč.... makedonci u mom srcu  :love: (drago mi je da ste sretno stigli.... više puta smo vas spominjali... ajme koliko im je još ostalo do doma????)

Offline cile

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #11 : 29-03-2010, 13:57:05 »
super je bilo, drago mi je da smo se upoznali napokon :jupije:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #12 : 29-03-2010, 13:58:26 »
Zašto Chuk Norris nema bonsai? Zaokruži točan odgovor.

a.) Zato što je tako velik da su za njega sva drva bonsai
b.) Zato što nema čajkomlat
c.) Zašto što mu to Chajko nije dozvolio
Možda......A) ??

Offline Marija

Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #13 : 29-03-2010, 15:03:42 »
Zašto Chuk Norris nema bonsai? Zaokruži točan odgovor.

a.) Zato što je tako velik da su za njega sva drva bonsai
b.) Zato što nema čajkomlat
c.) Zašto što mu to Chajko nije dozvolio
Možda......A) ??

ipak mislim da je C   :mdr:

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Dani bonsaija 2010 - DOJMOVI
« Odgovori #14 : 29-03-2010, 18:13:47 »
...bilo je odlično, najbolje druženje do sada  :jupije:
Hvala svima!

...evo i fotki...redom...