Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Mauro u Bistri  (Posjeta: 20986 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.


Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #16 : 24-10-2010, 20:03:45 »
Sve je to bilo lijepo i krasno za vas nekolicinu.Trebali ste odškrinuti vrata malo širem auditoriju ili barem članovima bonsai kluba.Ovako ispada privatna posjeta.Šteta.Mogli smo i mi drugi koje bonsai zanima imati neke koristi od toga,ali nismo bili pozvani,barem ne javno.Znate da se nitko neće sam nametati. :zamisljen:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline DonQuijote

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #17 : 24-10-2010, 20:04:28 »
E, to. Pomaknute granice i neke sasvim nove stvari koje smo naučili i skužili.
Meni su sva naša druženja draga, jednostavno uživam u prijateljima i drvima, ali kada je demonstrator i učitelj neko tako drag, jednostavan i simpatičan kao Mauro, a ipak vrhunski znalac, onda to još daje dodatnu vrijednost pa takve radionice postaju neprocjenjive. Neprocjenjive.

Još jednom bi se želio zahvaliti Dudi i Sebi koji su opet ponijeli največi teret. Dragi moji prijatelji hvala vam na još jednom predivnom iskustvu.

Offline DonQuijote

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #18 : 24-10-2010, 20:06:25 »
E, da, to što je Mauro napravio sa Sebinim Pinusom... :worthy:

Offline Andrija Zokić

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #19 : 25-10-2010, 09:01:24 »
Je, bilo je mrak. Mauro je sjajan tip. Dogovorili smo da idemo k njemu u Italiju na proljeće raditi na njegovom materijalu s njegovim studentima.

Ovo je super! ;)
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #20 : 25-10-2010, 09:03:40 »
Ovo mi se jako sviđa kako je ispalo na kraju! Kada ide u posudu?
http://2.bp.blogspot.com/_38tFbJ-AdYk/TMRX6HsXkLI/AAAAAAAACWE/fzPi4p18N2E/s1600/IMG_1189.JPG
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #21 : 25-10-2010, 09:14:20 »
Trebali ste odškrinuti vrata malo širem auditoriju ili barem članovima bonsai kluba.Ovako ispada privatna posjeta.Šteta.Mogli smo i mi drugi koje bonsai zanima imati neke koristi od toga,ali nismo bili pozvani,barem ne javno.Znate da se nitko neće sam nametati. :zamisljen:

Svi su bili pozvani: http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=2489.msg36243#msg36243

andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #22 : 25-10-2010, 10:00:30 »
Pogledo sam na Mariovom blogu slike . Super super super.Pozvao je Seba sve i obrazložio kako stvari stoje. Iskreno meni je tri glave bilo puno u ovom momentu iščekivanja novog člana obitelji, al u pravilu to i nisu neki novci za ovakav događaj. pozzzzzzzzzzzzzzzzz
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #23 : 25-10-2010, 10:20:45 »
Dakle, Andrijachi je u pravu. To jest bio privat party ali na kraju je mogao doć ko je htio. Novce su trebali plaćati samo ljudi koje ja ne poznam , oni koji nisu stari članovi društva. Frendovi su dali samo doprinos..dakle koliko je ko mogao i htio.
S obzirom da sam ja osobno potrošio na projekt Mauro cca 4000-5000kn, mislim da je cijena gledanja bila više nego mala.
Što se Maura tiče, i njegova cijena je bila čisto formalna i prijateljstvo je bilo razlog dolaska a ne lova. Ovo su samo troškovi :)

Offline helleborus

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #24 : 25-10-2010, 13:28:59 »
Bilo je fenomenalno, bar meni. Atmosfera je bila više nego ležerna što je doprinijelo odličnoj atmosferi i lijepom zajedničkom druženju. U subotu navečer bili smo u gradu, prošetali ih, pokazali im najzanimljivije... onda smo je fino najeli (doduše ni Boban nije što je nekad bio - bar ne S-u). Legli u krevet oko pola 2 ujutro. Nisu ovo baš bila laka dva dana. Danas sam skoro zaspala na poslu.
Mauro je iznimlno komunikativan, pun savjeta za crnogoricu (naime uglavnom smo ga o tome i ispitivali). Vidjeli smo tehniku savijanja grana (nije baš onako kako smo prije mislili), uspostavili odličan kontakt. Pronašli prijatelja. Znate ono kad smo pričali kad je došao Pall kako smo odskočili 10 godina unaprijed, i sad imam takav osjećaj... kao da smo napravili ogroman korak, crnilo se u glavi razbistrilo, ili se bar počelo rasbistrivati. I osjećaj je dobar.

A ono naše drvo. Presretni smo kako ga je složio. Sad je preko zime dobilo počasno mjesto ispred prozora tako da ga cijelu zimu možemo gledati kroz prozor  :love:
Mislim da se na slikama baš ne vidi najbolje, ali i Čajkov mali mugo izgleda odlično, stvarno!!! Čovjek definitivno zna, ima oko, viziju.... i još je tako pristupačan. Što bi čovjek više i mogao poželjeti. Pozvao nas k sebi- navodno ima najbolju zbirku u cijeloj europi... I jako je cool oko svega. Bilo je iznimlno zanimljivo slušati njegov pogled na bonsai kao umjetnost, njegov odnos prema drvima, njegovu želju za napretkom.... ma sve je bilo  8)

Hvala svima koji su došli. Nadam se da vam je bilo korisno i lijepo s nama.

Offline gal

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #25 : 25-10-2010, 14:56:18 »
Hvala svima koji su došli. Nadam se da vam je bilo korisno i lijepo s nama.
Hvala vama kaj ste nas ugostili i priuštili nam ugodno i vrlo korisno druženje!  :hvalaaa:
Kad mi prođe gužva postavit ću slike i dojmove ovdje i/ili na blog...
pozdrav!

Offline gal

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #26 : 26-10-2010, 11:36:33 »
...evo ga, nastojao sam da se slike ne dupliciraju: http://gal-bonsai.blogspot.com/?zx=6b2e11d564a4b9a3

Offline Marija

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #27 : 26-10-2010, 18:09:52 »
Drago mi je da ste se zabavili i nešto novo naučili .... a ja znam da će Seba još poboljšati "Maurov bor"  :great:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai


Offline Libero

Odg: Mauro u Bistri
« Odgovori #29 : 26-10-2010, 22:03:54 »
Sandev, tenk ju for kering for d (pur) bonsai komjuniti  :mdr: