Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Harry Harrington izdaje prvu knjigu! Pročitajte i naručite ovdje  (Posjeta: 4415 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nino

Bonsai Inspirations
Autor: Harry Harrington

Kako bih proslavio prvih 10 godina stranice www.bonsai4me.com, ponosan sam što mogu najaviti izdanje prve knjige 'Bonsai Inspirations':
-   izdavač: Bonsai4me.com
-   tisak: 272 stranice u boji
-   dimenzije: 221mm x 280mm x 17mm
-   datum izlaska iz tiska: ponedjeljak, 14. veljače 2011.
-   ISBN: 978-953-56515-0-5
-   cijena: samo £24.95 (približno 220 kn)
-   mogućnost predbilježbe

Bonsai4me je pokrenut kao web stranica od strane autora Harry Harringtona u listopadu 2001. i od skromnih početaka (u prva 3 mjeseca imao je samo 1000 posjetitelja) posjećenost stranice rasla je iz godine u godinu zajedno s reputacijom o jednostavnosti, zanimljivosti i kvaliteti članaka. Bonsai4me.com sada privlači više od 1,5 milijuna posjetitelja svake godine iz svih strana svijeta.

Pisana tijekom posljednjih 18 mjeseci, knjiga 'Bonsai Inspirations' podijeljena je u 15 poglavlja, a svako poglavlje pokriva napredak i razvoj bonsaia tijekom vremenskog perioda od više godina, ilustrirajući u dubinu načine kako impresivan i uzvišen bonsai može biti uzgojen od skromnih početaka.

Članci koji ulaze u dubinu problema, dijagrami i stotine slika sačinjavaju svako poglavlje kako bi pomogli objasniti i ilustrirati tehnike korištene za uzgoj pojedinog bonsaia. Unutar knjige, Harry Harrington otkriva mnoge aspekte njegovog jedinstvenog rada, posebno tehnike rezbarenja, razvijanje grana i dizajniranje drveća kao i tehnike za osiguravanje zdravlja i snage samog bonsaia. Vrste prezentirane do zadnjeg detalja su japanski javor, trolisni javor, bukva, kalina, hrast, glog, smreka, trnjina, grab i brijest.

'Bonsai Inspirations' napisana je kako bi pobudila interes i inspiraciju te pružila informacije bonsai entuzijastima svih stupnjeva, bilo da su to novaci željni znanja o brizi za njihova prva stabla, iskusnije uzgajivače ili bonsai profesionalce.

Sve knjige kupljene prije 28. veljače 2011. imat će zasebno otisnuti umetak s potpisom autora.

Harry Harrington

Stjecajem okolnosti naručitelji iz Hrvatske knjige naručuju SAMO na ovoj web stranici:

http://www.bonsai4me.com/bonsai-inspirations/BIIndexcro

(P.S. stvar je poštarine. Za Hrvatsku je JEFTINIJE!)

Svi ostali kupci, izvan Hrvatske knjigu mogu naručiti na ovoj web stranici:

http://www.bonsai4me.com/bonsai-inspirations/BIIndex.html


Kako bi vam se omogućio uvid u knjigu i užitak čitanja, organizirano je dostavljanje knjige u knjižnice većih gradova.
Već tijekom ožujka 2011. po jedan primjerak knjige biti će dostupan u sveučilišnim i općeznanstvenim knjižnicama diljem Hrvatske a to su:
- Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu,
- Sveučilišna knjižnica u Splitu,
- Sveučilišna knjižnica u Rijeci,
- Sveučilišna knjižnica u Puli,
- Sveučilišna knjižnica u Osijeku,
- Sveučilišna knjižnica u Mostaru,
- Općeznanstvena knjižnica u Dubrovniku,
- Općeznanstvena knjižnica u Zadru.


Offline Luc de Fuc

Pa noormalno da je jeeftinije!! hihi
kad je hrvat radio kao uredniik cijele knjige, i dizajner, i još štošta, da ne velim odradio i organizaciju tiskanja!! :chinaman:
BRAVO NINO!!  LEEGENDO!!!  :chinaman:

Offline Andrija Zokić

Pa noormalno da je jeeftinije!! hihi
kad je hrvat radio kao uredniik cijele knjige, i dizajner, i još štošta, da ne velim odradio i organizaciju tiskanja!! :chinaman:
BRAVO NINO!!  LEEGENDO!!!  :chinaman:

WOW! To nisam znao. Harry definitivno spada među legendarnije bonsai uzgajivače. Neka mu je sreća sa knjigom.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Nino

Hvala Luka.  8)
Da, prava promiđba zapravo još nije krenula...
Za koji tjedan će bit po svim forumima.  :hihihi:

Offline Marija

Pa noormalno da je jeeftinije!! hihi
kad je hrvat radio kao uredniik cijele knjige, i dizajner, i još štošta, da ne velim odradio i organizaciju tiskanja!! :chinaman:
BRAVO NINO!!  LEEGENDO!!!  :chinaman:

Ne mogu vjerovat da je tiskanje jeftinije kod nas   :wow:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai