Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Nick Lenz - art bonsai  (Posjeta: 24784 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pinus

Nick Lenz - art bonsai
« : 25-04-2007, 17:48:34 »
Nedavno sam ovo pronašla na netu, pa bi htjela podjeliti svoje oduševljenje. Tip je lud ko zmija. Stvarno je oriđiđi, a ipak je ukusno i nije kič.

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #1 : 25-04-2007, 17:51:48 »
Evo još malo.

Offline veljko

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #2 : 25-04-2007, 17:58:09 »
Nije on kriv, nego majka priroda i otac karikaturist :histerical:

Offline Marija

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #3 : 25-04-2007, 18:21:24 »
Meni je to čisti kič  :dunno:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #4 : 25-04-2007, 19:53:14 »
Meni je simpa ova sedma ruševina crkve, točno tako nešto sam jednom vidio...i drvo je bilo slično.
Ova osma fotka je što? Kost? Cijela kompozicija izgleda lijepo ali što je to?

Offline DonQuijote

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #5 : 25-04-2007, 19:56:12 »
Pa i ova šumica sa tenkom je baš originalna. Što ste tak ozbiljni ? Čovjek se baš dobro zeza. 8)

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #6 : 25-04-2007, 19:57:37 »
Može ti se ne sviđat kolko oćeš, ali kič nije, tip je genijalan. Osim toga je najpoznatiji amerikanac u bonsaiu, i bavi se bonsaima već 40 godina.
Meni se racimo ne sviđa Kimurin stil, al nemogu reć da je loš, kad je tip genijalan.

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #7 : 25-04-2007, 20:01:12 »
Pa i ova šumica sa tenkom je baš originalna. Što ste tak ozbiljni ? Čovjek se baš dobro zeza. 8)

Istina, tip ne j..e živu silu, ima svoj stil.
Meni je simpa ova sedma ruševina crkve, točno tako nešto sam jednom vidio...i drvo je bilo slično.
Ova osma fotka je što? Kost? Cijela kompozicija izgleda lijepo ali što je to?

Kamen.

Offline helleborus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #8 : 25-04-2007, 21:29:38 »
Meni se ovo jako sviđa i ne mogu si pomoći. Posebno mi je lijep onaj 'ariš surfer' i ona šumica sa srušenim stablom. Nisam sigurna baš koliko mi se sviđaju tenkovi u kompoziciji s biljkama, a Boze moj.

Offline marinko beg

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #9 : 25-04-2007, 21:31:20 »
Može ti se ne sviđat kolko oćeš, ali kič nije, tip je genijalan.
Genijalan je zato sto ima dobra drva,a najgore je sto je tako dobra drva zajebo sa tim kicem.Kad vidim onaj larix...tako lijepo drvo(posuda je malo premala),anako lijepi shari,pa ga onako zajebe sa onim demonom.Bljak!Steta za jednoga tipa takvog nivoa koji je odlucio da se igra Playmobilom i Lego kockicama.

M

Offline istefano

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #10 : 25-04-2007, 21:32:54 »
meni izgleda ovo jako dobro , ona zadnja slika mi je prejebena demon zarobljen u korijenju drva :worthy:

Offline Aleksa

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #11 : 25-04-2007, 21:33:58 »
Osim toga je najpoznatiji amerikanac u bonsaiu,

Vidi se  :rofl:


Ja licno smatram da bonsai treba da posjeduje neku vrstu jednostavnosti i posebnosti i svi ti dodaci mu narusavaju prirodnost i unazadjuju ga. Po meni to je "totalno promasena tema"!  :dunno:

Offline marinko beg

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #12 : 25-04-2007, 21:35:30 »
Osim toga je najpoznatiji amerikanac u bonsaiu,

Vidi se  :rofl:


Ja licno smatram da bonsai treba da posjeduje neku vrstu jednostavnosti i posebnosti i svi ti dodaci mu narusavaju prirodnost i unazadjuju ga. Po meni to je "totalno promasena tema"!  :dunno:
Ja sam uvik govorija da se ti razumis u bonsai. :great:

M

Offline Aleksa

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #13 : 25-04-2007, 21:37:24 »
Osim toga je najpoznatiji amerikanac u bonsaiu,

Vidi se  :rofl:


Ja licno smatram da bonsai treba da posjeduje neku vrstu jednostavnosti i posebnosti i svi ti dodaci mu narusavaju prirodnost i unazadjuju ga. Po meni to je "totalno promasena tema"!  :dunno:
Ja sam uvik govorija da se ti razumis u bonsai. :great:

M

Ponekad mi je tesko da ukapiram kad se Marinko zeza, a kad je ozbiljan... Sad mi je potpuno jasno!  :histerical: :histerical:

Offline helleborus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #14 : 25-04-2007, 21:38:52 »
meni izgleda ovo jako dobro , ona zadnja slika mi je prejebena demon zarobljen u korijenju drva :worthy:

O da i taj je odličan. Izgleda kao neka scena iz Gospodara prstenova. Aleksa !! Jel i tebi?