Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH  (Posjeta: 30603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luc de Fuc

HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« : 21-03-2012, 14:23:41 »
Pozzdraff svima!

Evo nakon par godina dogovaranja sa mojim dragim prijateljem/mentorom Harry Harringtonom, okvirno je dogovoren njegov dolazak u RH u lipnju 2012...

Mjesto događanja bude Zagreb, kod mene na vrtu...

Pozvani ste svi koji želite radit nešto konkretno, ili se samo podružit, malo gledat i učit...

donesite svoje drvo, a bit će vjerojatno i mog materijala na raspolaganju za defolijaciju i žicanje...

Harry je super lik, ima lijepa drva, super bonsai filozofiju, a i dobar sajt: http://www.bonsai4me.com/

Izrazio je želju da ne drži neka stoput viđena suhoparna predavanja oko bonsaija, nego da se radi i kroz rad komentira, debatira, tehnicira itd etc...

BTW, moći ćete kupiti njegovu drugu knjigu, punu dobrih tehnika, savjeta i slika, korisnih kako početnicima tako i iskusnijim bonsaistima. prewiew knjige pogledajte ovdje: http://www.bonsai4me.com/AdvTech/AT%20BI2%20Preview.html

Pa molim zainteresirane da se jave ovdje kao odgovor na temu, tako da znam koliko nas okvirno bude...

Sve detalje o danu/danima održavanja ovog druženja, i o tome kaj bu za cugat i klopat javim ovdje čim sve detaljnije dogovorim...

Radujem se nekom maasovnom druženju kojeg već duže nije bilo...

Čavos Evribados!

L

Offline DonQuijote

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #1 : 21-03-2012, 15:10:21 »
 :jupije:
Prvi
Ako ne budem na terenu a vikendom uglavnom nisam

Offline Luc de Fuc

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #2 : 21-03-2012, 15:21:03 »
Done prijatelju...na vrhu si popisa...bit će mi drago vidjeti te i podružiti se sa tobom...
radionica/druženje bude vjerojatno za vikend...
ćusssss!
L

Offline Andrija Zokić

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #3 : 21-03-2012, 16:25:11 »
Vidimo se! :zalijevanje:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #4 : 21-03-2012, 20:40:36 »
Vrlo rado ti Duda i ja dođemo ak smo živi i zdravi. I meni se fest sviđa Harryjev pristup bonsaiju...vrlo je normalan i prilično detaljno analizira i pristupa pojedinim segmentima..a takve su mu i knjige. Kad sam ih nabavio mislio sam...ajd nek bude, još jedna obična bonsai slikovnica...imam ih valjda 50. Neka bude, onako kolekcionarski  Ugodno sam se iznenadio. Te su među najkorisnijim i najinformativnijim knjigama koje sam prevrtio kroz ruke. Super.

Offline Marija

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #5 : 21-03-2012, 21:26:43 »
Sve detalje o danu/danima održavanja ovog druženja, i o tome kaj bu za cugat i klopat javim ovdje čim sve detaljnije dogovorim...

mislim da još imamo one tvoje rakije negdje po plasteniku  :nails:

Vidimo se!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Tijek

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #6 : 22-03-2012, 06:42:06 »
a dobro ste jo sakrili... ne mogu jo pronač...Luka vjerovatno dođem i ja na druženje...

Lp tijek

Offline Luc de Fuc

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #7 : 22-03-2012, 09:19:08 »
Ajme meeni mare mare!!! niste se ništa popravili  :idiot: dobro da je rakija pa se nemre pokvarit... :idiot:
kod mene ne bude izvlačenja...neema da ostane cuge, samo ću morat pazit sa doziranjem da nebi dan završio u deliriju sa motorkama po vrtu... :haaaahaaaaa:

Offline bozidar

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #8 : 22-03-2012, 20:23:40 »
pozdrav! ako se moze pridruziti druzenju jedan pocetnik...???da upija!...dolazim!

Offline Luc de Fuc

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #9 : 23-03-2012, 09:01:08 »
nema frke božo, svi su dobrodošli!

Offline dijxtra

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #10 : 23-03-2012, 15:05:34 »
Dobro kaj sad, jel bude to radionica il druženje? Da znam jel da dođem s autom i drvetom il s biciklom i flašom rakije? :-D

Offline Luc de Fuc

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #11 : 23-03-2012, 15:28:05 »
a zašto se na radionici ne bi i cugalo??  :idiot:
a ujedno i družilo...
i roštiljalo...
i svašta nešta...
o tome kako i čime češ doći ovisi o tome kolko veliko drvo imaš i kolko si spretan i kolko pijan želiš koje vozilo vozit niz breg do doma...
to buš moral ti a i svi drugi sami odlučiti, jer odgovornost za vaše postupke i sve što vam se nakon tog dana desi ja ne preuzimam na sebe...  :gigle:

Offline pannonian

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #12 : 23-03-2012, 17:47:15 »
Dobro kaj sad, jel bude to radionica il druženje? Da znam jel da dođem s autom i drvetom il s biciklom i flašom rakije? :-D

[youtube]Drunk People, pijani Haha two drunk man try to put wood on the bike![/youtube]

Offline Marija

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #13 : 23-03-2012, 18:19:21 »
Dobro kaj sad, jel bude to radionica il druženje? Da znam jel da dođem s autom i drvetom il s biciklom i flašom rakije? :-D
... s ciganima  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bruno

Odg: HARRY HARRINGTON DOLAZI U RH
« Odgovori #14 : 23-03-2012, 19:25:13 »
A drva za naložit vatru za roštilj u svakog ima..