Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: P. Silvestirs 3  (Posjeta: 2910 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

P. Silvestirs 3
« : 09-06-2012, 17:15:33 »
Bocko. Samo za tebe.
Kad na borovima kreneš loše ispočetka onda tu nema povratka kao na bjelogorici. Da sve spokratiš i kreneš isponova. Tu to nejde. Ja nažalost 1999. nisam imao Dona i Juricu pa ne samo da sam ostavio na ovom jadničku dvije paralelne grane iz istog sprata, nego čak i dva vrha iz istog mjesta. 2005/6 smo s Filipovićem diskutirali o tome i zaključili da je već prekasno. Ostavio sam ga takovog i još se i danas mučim da zelenilom zamaskiram dva grda problema. Paralelene donje grane i dva vrha i istog mjesta iz kojeg idu i te dvije paralelene grane. Fala bogu da Silvestirs ne odbacuje lišće kao bjelogorica jer bi ovo drvo bilo bez lišća,.... ma bolje da šutim. Još i dan danas ne mogu napraviti dobru fotku ni sa prednje ni sa zadnje stane. Ali moj je i imam ga i dalje. Slobodnjak sa recimo naturalističikim kosturom i japanskim zelenim kimonom.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: P. Silvestirs 3
« Odgovori #1 : 09-06-2012, 22:54:52 »
hvala na savjetu i fotki. Meni ovo zgleda dosta dobro. Meni kaj je trenutno naj bitnije je to da bor prvu fazu preživi a do druge možda da nešto od sebe za bolji stajling.  do sad sve teče ok, šta god su mi jure i don rekli tak i radim. Bas trebam dona za 1 grab al sve u svoje vrijeme.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!