Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Mala radionica za početnike  (Posjeta: 27613 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #30 : 09-01-2013, 08:25:45 »
Ma naravno da neće, to je zafrkancija. Na drvima se normalno radi, ona slabašna se ne diraju. Ništa neće stradati

Offline /Bonsai/

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #31 : 09-01-2013, 10:51:50 »
 :whoot:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #32 : 09-01-2013, 14:32:04 »
Koliko tu ima elana i volje? Samo treba više susreta i druženja da ljudi u živo vide što treba raditi.Jedna riječ uživo +drvo na kojemu se ući-nemjerljivo..Samo tako dalje. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline /Bonsai/

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #33 : 09-01-2013, 16:16:36 »
Dakle od iskusnijih bonsaista će biti Sivac, Sebastijan Sandev, Goran Čajko i moja malenkost.
To je jedna respektabilna reprezentacija bonsaista, napišite si pitanja nabrusite olovke i spremite se na tsunami  odgovora:hihihi:

Jesi se ti onda  šalio o ovim drugim temama ili je ipak samo bonsai?

Offline dado001

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #34 : 09-01-2013, 22:02:25 »


neznam za ostale ali,  meni je neugodno doci praznih ruku i postavljati milion pitanja, spominjao se neki caj,,, uzmem ja ruma za mirniju ruku kod rezanja  :jupi:

Offline DonQuijote

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #35 : 10-01-2013, 09:59:26 »
Dakle da ne pišem pp svakom posebno.
Radionica je u nedjelju, počinje u 10 sati, na adresi: Gračansko dolje 113.
To vam je okretište tramvaja br. 15  ili za one koji su išli pješice na Sljeme, to je kraj tunela.
Kad dodjete na okretište najbolje da nazovete 091, 1365, 524 pa ću vas navoditi dalje.
Veselim se velikom odazivu. Ništa osim drva i dobre volje ne trebate donijeti, zapravo ne trebaju ni drva ako ih nemate.

Offline /Bonsai/

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #36 : 10-01-2013, 10:14:12 »
Dakle od iskusnijih bonsaista će biti Sivac, Sebastijan Sandev, Goran Čajko i moja malenkost.
To je jedna respektabilna reprezentacija bonsaista, napišite si pitanja nabrusite olovke i spremite se na tsunami  odgovora:hihihi:

Jesi se ti onda  šalio o ovim drugim temama ili je ipak samo bonsai?

Dakle da ne pišem pp svakom posebno.
Radionica je u nedjelju, počinje u 10 sati, na adresi: Gračansko dolje 113.
To vam je okretište tramvaja br. 15  ili za one koji su išli pješice na Sljeme, to je kraj tunela.
Kad dodjete na okretište najbolje da nazovete 091, 1365, 524 pa ću vas navoditi dalje.
Veselim se velikom odazivu. Ništa osim drva i dobre volje ne trebate donijeti, zapravo ne trebaju ni drva ako ih nemate.

Nisi odgovorio  :dunno:

Offline DonQuijote

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #37 : 10-01-2013, 11:49:02 »
Mislio sam da se zezaš. Dakle o Majanskom kalendaru i smislu života nećemo raspravljati  :lol: odnosno možemo ali prvenstveno je tema bonsai.
Kako pronaći,na što obratiti pažnju,  kako posaditi, ožicati, zalijevati, ma sve što nam padne na pamet, možemo drilati ili samo filozofirati.


Radionica je u nedjelju, počinje u 10 sati, na adresi: Gračansko dolje 113.
To vam je okretište tramvaja br. 15  ili za one koji su išli pješice na Sljeme, to je kraj tunela.
Kad dodjete na okretište najbolje da nazovete 091, 1365, 524 pa ću vas navoditi dalje.
Veselim se velikom odazivu. Ništa osim drva i dobre volje ne trebate donijeti, zapravo ne trebaju ni drva ako ih nemate.

Offline dijxtra

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #38 : 10-01-2013, 12:56:13 »
Hej haj, jel primate još jednog il dvojcu? :-) Ja bi navratio ako me primate, a i Dean bi možda, mora prvo vidjet dal će stići. Sorry na kasnom javljanju, ne pratim redovno forum pa sam saznao za radionicu tek kad me Bocko bocnuo  :mdr:

Teme: izbor drva u prirodi, izbor supstrata, presađivanje, žicanje, smisao života, postoji li bog te da li smo sami u svemiru i zašto su Maje pogriješile datum smaka svijeta  :lol:
Ja se predbilješavam za zadnje 4. teme, a možda i donesem neki grab il brezu za presadit, da ne dolazim praznih ruku.

Elem, jesu li prijave još otvorene? :whoot:

Offline DonQuijote

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #39 : 10-01-2013, 16:45:30 »
Što nas je više to će biti veselije 8)

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #40 : 10-01-2013, 18:31:47 »
da odma najavim , donosim na kritiku i rad maslinu koju sam dobio od Marije i Andrije. moram doradit krošnju , ps imam mali problem nemam žice a ostalo ču posudit.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline /Bonsai/

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #41 : 10-01-2013, 19:08:16 »
Dolazim i ja i donosim svoj sageretiu ako ima netko volje od vas da mi ju oblikuje.  :hvalaaa:

Offline dado001

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #42 : 10-01-2013, 19:34:53 »
samo da snijeg ne  zapadne to bi sve zakompliciralo do ludila  :diablo:

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #43 : 10-01-2013, 19:50:27 »
Hej haj, jel primate još jednog il dvojcu? :-) Ja bi navratio ako me primate, a i Dean bi možda, mora prvo vidjet dal će stići. Sorry na kasnom javljanju, ne pratim redovno forum pa sam saznao za radionicu tek kad me Bocko bocnuo  :mdr:

Teme: izbor drva u prirodi, izbor supstrata, presađivanje, žicanje, smisao života, postoji li bog te da li smo sami u svemiru i zašto su Maje pogriješile datum smaka svijeta  :lol:
Ja se predbilješavam za zadnje 4. teme, a možda i donesem neki grab il brezu za presadit, da ne dolazim praznih ruku.

Elem, jesu li prijave još otvorene? :whoot:
kako bi to sve izgledalo da bonsai zen nij kod dona :idiot:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline miljenko

Odg: Mala radionica za početnike
« Odgovori #44 : 10-01-2013, 21:05:07 »
Evo, još jedan novi željan  znanja i druženja koji bi došao u nedjelju u 10 sati.  :jupije: