Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)  (Posjeta: 9209 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luc de Fuc

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #15 : 07-02-2013, 11:13:13 »
Jeste li se ovih dana možda pitali.... a gdje to taj Sebo radi sva ta drva?? Prvo je uzurpirao radnu sobu, koja je doslovno postala radna....samo više nije soba!!!!! EEEEE, ali ta nije dosta velika za ovo drvo, pa se je spretno preselio u dnevni boravak. Srećom, hvata ga panika od toga da drvo provede u sobi na 23 stupnja više nego je stvarno potrebno, pa ih uglavno kroz dan i pol vraća natrag. Naravno da razlog nije uzurpacija prostora, nego čisti strah za preživljavanjem drva. I tako naša mala obitelj, stjerana u kut, pokušava 'živjeti'  :question:

Da ne biste mislili kako je pitanje samo drva... a ne.... drvo je najmanja briga jer brzo odlazi, ali sve one lampe, stalci s fotićima, kamerama, pozadine i tona žica trajno ostaju  :cry: Hvala što ste me saslušali!!!  :grol:

Meni je sve to super  :great: ... a i natjeralo te da se ukažeš na forumu  :lol:


I meni!!! :gigle:
točno si mogu zamisliti scene...hehe

Offline Marija

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #16 : 07-02-2013, 11:41:00 »
Mi smo poduzeli puno drastičnije mjere ....
Ukrali smo babi jednu prostoriju, zazidali joj vrata i probili druga vrata koja tu prostoriju spajaju s našim stanom. Osim toga napravili smo iz iste prostorije velika vrata prema van za unošenje bonsaija. Inače radimo u plasteniku, ali ovo je zimska radiona koja se grije.  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #17 : 07-02-2013, 13:37:35 »
Mi smo poduzeli puno drastičnije mjere ....
Ukrali smo babi jednu prostoriju, zazidali joj vrata i probili druga vrata koja tu prostoriju spajaju s našim stanom. Osim toga napravili smo iz iste prostorije velika vrata prema van za unošenje bonsaija. Inače radimo u plasteniku, ali ovo je zimska radiona koja se grije.  :mdr:
Hmmmmm....zanimljivo. Probijanje vrata, rušenje zida....zazidavanje.  :wow:  :great:
Puno prostora za unošenje...  :haaaahaaaaa:
 :hi:

 :drooling:

Počinjem imati ideje. To je uvijek opasno  :pilanje:

Offline DonQuijote

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #18 : 07-02-2013, 21:19:19 »
Na poslu upravo montiramo kružnu pokretnu traku ... već vidim jednu takvu koja ide iz Sebine dnevne sobe u zimovalište za drva. Sva drva su na njoj i kruže, kruže...
Kad odabere jedno, paleta s drvom samo skrene prema okretalici, automatski se podesi visina i voala :gigle:

Offline jurica

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #19 : 08-02-2013, 18:12:25 »
Na poslu upravo montiramo kružnu pokretnu traku ... već vidim jednu takvu koja ide iz Sebine dnevne sobe u zimovalište za drva. Sva drva su na njoj i kruže, kruže...
Kad odabere jedno, paleta s drvom samo skrene prema okretalici, automatski se podesi visina i voala :gigle:
Ideš , a i cijena  je prava sitnica?  :question:
A može li se kao dodatna oprema dobit stakleni tunel između Zimovalište - Kuća- Zimovalište radi toga da drva ne prežive toplotni udar?

Offline Bruno

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #20 : 08-02-2013, 18:47:58 »
Ma,kupola preko parcele !!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #21 : 09-02-2013, 15:12:37 »
Ma dajte dečki!Doma se prodati i na Taivan ili Singapur.Tam je stolno toplo i nemate brige... :tlab:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #22 : 11-02-2013, 08:25:00 »
Seba se ne javlja ....  pretpostavljam jer se prihvatio razvaljivanja zida radi proširivanja vrata ....  :grol: :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #23 : 11-02-2013, 19:20:44 »
Seba se ne javlja ....  pretpostavljam jer se prihvatio razvaljivanja zida radi proširivanja vrata ....  :grol: :lol:

 Dobra !!!  :great: