Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE  (Posjeta: 37053 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luc de Fuc

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #45 : 08-07-2014, 10:54:29 »
Da sam bliže... :mad2:   ahhh, ahhh, neću moći prežaliti ovaj posao !!  I plača mi je čist ok, kao da dobiješ plačene putne i topli obrok uz....super plaču !! ;)
haha!!

Offline DonQuijote

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #46 : 09-07-2014, 08:30:38 »
upravo tražim nekog pouzdanog za zalijevanje...
pa evo, kad si potegnula pitanje, da pitam...

ima li ovdje kakav odgovorni dobrovoljac u ZG-u blizu Maximira tko bi htio dobiti par drvca kao naknadu za zalijevanje 3 tjedna???

Čuj, ne mogu baš preuzeti odgovornost na tri tjedna jer me vrlo često pošalju na teren bez ikakvog upozorenja, ali mogu ti dati tajmer i špricalicu pa ti složimo automatsko zalijevanje dva , tri puta dnevno.  To onda ne zahtijeva baš svakodnevne dolaske, a ja povremeno mogu navratiti i provjeriti jer mi je skoro usput.
No dobri i odgovorni susjedi su nezamjenjivi u takvim situacijama

Offline Luc de Fuc

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #47 : 09-07-2014, 13:56:34 »
svaka čast done...jako cijenim tvoj trud i pomoć...

ali, sustav brijem da je trenutno nemoguće složit jer mi je drveće po svuda...trebao bi doći da vidiš...gore na dvorištu vidio si sa jedne i druge strane parkinga, ispod dvorišne zgrade na policama i po podu sa obje strane ajmo reć parcele, još jedan set polica i hrpe na podu nedaleko tog dijela i dio skroz dolje na vrtu (gdje planiram napraviti cijeli bonsai vrt sa svim drfcima na jednom mjestu/dijelu vrta...

tak da mislim da mi je trenutno nemoguće sve nagruvat na jednu hrpu i to riješiti sa par prskalica...btw imam cca 140 tegli...  :idiot:

Offline brko

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #48 : 09-07-2014, 14:04:13 »
  -140, :surprised: najbolje da uzmeš kućnu pomoćnicu ili nekog vrtlara dok si odsutan,velika je to odgovornost čuvati toliko bilje pogotovu one koji su već u pravim posudama ,svaka ćast lijepu hrpu si nakupio :chinaman:

Offline DonQuijote

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #49 : 09-07-2014, 16:53:47 »
Da, bez grupiranja to ne bu išlo. No ako ne nađeš drugo rješenje, nije grupiranje baš tako neizvediv posao. Pogotovo ako nemaš izbora.
Ostajem ti na raspolaganju ako ne nadješ bolje rješenje

Offline Luc de Fuc

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #50 : 09-07-2014, 18:09:55 »
fala lepi!
a friend in need is a friend endeed  :bravoPrika:

Offline Luc de Fuc

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #51 : 05-11-2014, 14:40:13 »
evo samo da vidite da su drffca još tu...većina još jednom orezana, ramifikacija raste, nabubrile su pupove i stale za ovu sezonu, al na proljeće će biti BOOOM novih grana...na slici moj malac i dio drveća iza njega...sad su u vrtu na zemlji, spremni za zimu....
poslikani su friško pa ću i to ubrzo staviti kad uffatim vremena

ćuss puss!

Offline Marija

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #52 : 05-11-2014, 17:12:00 »
ma koja stabla, vidi malog skandinavca  ;) :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: PRODAJEM PREDBONSAI MATERIJAL - IDEALAN ZA POČETNIKE
« Odgovori #53 : 06-11-2014, 07:13:03 »
Fakin i pol!  :love: