Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: moji ovogodišnji yamadoriji  (Posjeta: 14828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanjinko

Odg: moji ovogodišnji yamadoriji
« Odgovori #30 : 23-04-2013, 20:36:37 »
ne mare to mi je jasno,kraćenje i drilanje većine materijala dogodine,a to ovisi o kondiciji drva.za ovog orientalisa u budučnosti bez ovog desnog debla ili sa,šta ti misliš?

Offline Marija

Odg: moji ovogodišnji yamadoriji
« Odgovori #31 : 23-04-2013, 20:43:19 »
ne mare to mi je jasno,kraćenje i drilanje većine materijala dogodine,a to ovisi o kondiciji drva.za ovog orientalisa u budučnosti bez ovog desnog debla ili sa,šta ti misliš?

nezahvalno je preko slika se pravit pametan..... možda ga ima smisla zadržat ali skratit .... možda sa neke strane izgleda smisleno.
Ne treba sve materijale pojednostavljivat na nešto već viđeno i skoro klišeizirano. Ne treba se plašit istraživat dalje od toga, dapače.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sanjinko

Odg: moji ovogodišnji yamadoriji
« Odgovori #32 : 23-04-2013, 20:50:53 »
ne mare to mi je jasno,kraćenje i drilanje većine materijala dogodine,a to ovisi o kondiciji drva.za ovog orientalisa u budučnosti bez ovog desnog debla ili sa,šta ti misliš?

nezahvalno je preko slika se pravit pametan..... možda ga ima smisla zadržat ali skratit .... možda sa neke strane izgleda smisleno.
Ne treba sve materijale pojednostavljivat na nešto već viđeno i skoro klišeizirano. Ne treba se plašit istraživat dalje od toga, dapače.
je slažem se s tobom skroz i filozofijom Palla,koju i vi slijedite.ja ga non stop gledam i vdit ću,ali mislim da ću je pustit,ali otom potom.i ja nevolim kliše,ono okove.

Offline sanjinko

Odg: moji ovogodišnji yamadoriji
« Odgovori #33 : 24-04-2013, 19:23:30 »
evo još jedan orijentalis,nebari 25,visina 45 cm.ovo je moj zadnji ovogodišnji i što bi oni "vanzemaljci"što dobivaju oskara rekli:"zahvaljujem se obitelji na potpori,ženo volim te i mama hvala ti što si me rodila"i hvala i vama kolege na potpori