Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: GUŠTI SU GUŠTI  (Posjeta: 20412 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luc de Fuc

GUŠTI SU GUŠTI
« : 14-05-2013, 12:03:02 »
Evo jedna temica o tome što vam/nam sve predstavlja neki gušt/zadovoljstvo u bavljenju bonsaijem...

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #1 : 14-05-2013, 12:06:27 »

meni je recimo super zvuk kapanja vode iz tegli na policama kada u sred zalijevanja pustim "gas" na šlaufu...

ili bonsai na mjesečini...to mi je fakat gušt...uvijek odem u vrt, pogasim sva svjetla, i proboravim malo u toj lijepoti i nekom magičnom ambijentu...plus kaj drveće izgleda super, jer se ne vide nedostaci i počinjene greške  :hi:

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #2 : 14-05-2013, 12:08:46 »
naravno, kao vjerujem i većini vas, super je kada svaki dan gledaš nekaj friško iskopano i misliš si "oće li potjerat?? ooće li potjerat", i onda jedan dan eto ti prvog pupa, pa drugog, pa svaki dan još pokoji, koji kad explodiraju ispune te srećom... :love:

Offline Marija

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #3 : 14-05-2013, 12:24:03 »
ispijanje kave u vrtu u hladu ispod odrine ... na debelom kušinu, dok pričice cvrkuću ... kad li se taman pali sistem za automatsko navodnjavanje, voda kap po kap voda kapa u substrat ... nekad mi se učini da čujem žamor veselih biljaka koje piju ....  :sretan:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline alexhor

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #4 : 14-05-2013, 12:43:09 »
naravno, kao vjerujem i većini vas, super je kada svaki dan gledaš nekaj friško iskopano i misliš si "oće li potjerat?? ooće li potjerat", i onda jedan dan eto ti prvog pupa, pa drugog, pa svaki dan još pokoji, koji kad explodiraju ispune te srećom... :love:
E, za sada upravo to.. :ludilo:

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #5 : 14-05-2013, 12:46:33 »
ili kad im dam prihranu pa čujem kak mljašću sa guštom...  :zalijevanje:

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #6 : 14-05-2013, 12:47:54 »
ili pak prljavi prsti od bakra... e to je isto gušt...

Offline DonQuijote

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #7 : 14-05-2013, 12:53:06 »
Svako jutro đezvica kave i dvije tri cigarete u društvu mojih drva. Barem pola sata a ponekad i čitav sat gledam, šetam, čupkam, zamišljam napredak i tak, ponekad se tako zanesem da skužim da ću zakasniti na posao. Uvijek mi je premalo vremena pa ustajem u pet da bi imao tih pola sata nirvane

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #8 : 14-05-2013, 13:04:34 »
u pet ujutro je uvijek bolje...barem kod mene...oooorkestar ptičjeg pjeva...predivno...
...samo se treba dignut u 5  :idiot:
...a baš jutros jesam...prihranjivao uz naajljepši orkestar na svijetu...ptičji...odmah mi je cijeli dan lijepši...dođem na posao u 8 a imam filing kao da je već podne i kao da sam već čuudo posla napravio...a osječaj je super jer znam da drfca doma mljašću i mljašću i mljašću frišku klopicu... :sretan:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #9 : 15-05-2013, 07:08:46 »
Staviti ga na okretalicu,sjesti u svoj radni stolac,okretati ga,promatrati sa svih strana.Malo zažmiriš da ti dođe koja slika iz budučnosti.A onda mu malo napraviš povratni rez-novu frizuricu.Možeš pritom i štogod konzumirati ako ti se da. :love:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #10 : 15-05-2013, 08:23:57 »
kad vidim na borovima povratne pupove na grani koji su bliže deblu. I naravno kad primjetim da vrsta koja mi je ranije rikavala da se sad u novoj sezoni napokon primila
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Luc de Fuc

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #11 : 15-05-2013, 08:38:15 »
kad gledaš pauka kako jurca po cijelom drfcu...gore dolje lijevo desno, pa kad te skuži se sakrije pod list...pa opet u akciju!! i onda se frajer kad malo zapuše baci u vjetar i preleti na drugu policu puštajući nit paučine iz riti... da malo vidi kaj ima na drugoj strani ulice...hehe  :haaaahaaaaa:

Offline Marija

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #12 : 15-05-2013, 10:08:09 »
u pet ujutro je uvijek bolje...barem kod mene...oooorkestar ptičjeg pjeva...predivno...
...samo se treba dignut u 5  :idiot:
...a baš jutros jesam...prihranjivao uz naajljepši orkestar na svijetu...ptičji...odmah mi je cijeli dan lijepši...dođem na posao u 8 a imam filing kao da je već podne i kao da sam već čuudo posla napravio...a osječaj je super jer znam da drfca doma mljašću i mljašću i mljašću frišku klopicu... :sretan:

 :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline dijxtra

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #13 : 15-05-2013, 14:43:18 »
naravno, kao vjerujem i većini vas, super je kada svaki dan gledaš nekaj friško iskopano i misliš si "oće li potjerat?? ooće li potjerat", i onda jedan dan eto ti prvog pupa, pa drugog, pa svaki dan još pokoji, koji kad explodiraju ispune te srećom... :love:
To, buraz, to. Pupanje je jedan od glavnih razloga zakaj se bavim s bonsaijem. Gledat ga kak pupa, bio friško izvađen il ne. Al, naravno, slađe je kad je friško izvađen. Pupanje rules.

Offline Marija

Odg: GUŠTI SU GUŠTI
« Odgovori #14 : 15-05-2013, 20:13:28 »
pupanje je nula prema cvjetanju  :na:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai