Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88345 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Jure još jednom hvala na organizaciji ovog druženja.iskreno ja sam još pod dojmom svega(oprostite mi al mlad sam u ovoj umjetnosti).žao mi je jedino što još nije bilo 30 drva za kritiku,pa da se sve skupa još produži za koji sat.mene je čovijek nakrcao informacijama,možda i previše za mene,al svaka sekunda provedena s njim je bogatstvo.i da ja sam na jureta najviše ljubomoran zbog uvijeta koje ima,bez obzira što ima čudo drva,al onaj vrt,ma čudo,baš za turističku atrakciju
Genijalno je da je Igor (Jurica) organizirao tako nešto i pozvao vas. Scena u vašem dijelu svemira nije mrtva nego se rasplamsava. Bravo momci!  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

...bravo Jure!  :great: :great: :great:
Vrt ti je fantastičan, ogroman, prepun mogućnosti, a bome ni drva ne zaostaju... Vidi se bilo je "masakra", al treba Walteru vjerovat, sad će drva pokazat puni potencijal...

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Jure...ovo ti je super potez. Uopće ne sumnjam koliko ćete koristi imati od druženja s Waltom. Super super super.
I vrt ti je prekovišekrasan  :hihihi:
Bravisimo.
I upravo ovo što Mare kaže...upravo si napravio ključnu stvar da bonsai scena u Istri, Rijeci i okolici procvate i NAPOKON krene kvalitetnim smjerom. Mrak
Ne odustaj...teraj dalje

Offline TiTech

Cestitam, vidi se da je ovo bilo jedno lijepo, radno, prijateljsko druzenje...

Vrt i drvca izgledaju fenomenalfantasticno! :) Ono cista fantazija.

Bravo! ;)


Offline Marija

I upravo ovo što Mare kaže...upravo si napravio ključnu stvar da bonsai scena u Istri, Rijeci i okolici procvate i NAPOKON krene kvalitetnim smjerom. Mrak
Ne odustaj...teraj dalje
I da vam nije na pamet palo osnovat klub  :happy2: :happy2: :happy2:
Živjelo druženje i pozitiva  :great:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
S lijeva na desno : sanjiko (Sanjin) , Walter Pall , moja malenkost (Jurica) , grabar (Andrea)

 :takoTreba:   Hvala na trudu  !!

Znajuči u što se ja pretvaram kada Radovan sipa svoje znanje u moju glavu.....vjerujem da ste i vi svi upijali svaku Walterovu riječ i potez !! :dipl:

Obilazak ove buduće turističke destinacije već mi je upisan u raspored !! :turpija:

Offline jurica

Ljudi , ma hvala svima na pozitivnim kritikam  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:
Kad got dođete u Istru svi ste pozvani da posjetite mene i moj vrt (naravno vrijedi i za one koji su iz Istre) , naravno ima u vrtu a bogami i na drvima još jako puno posla da dođu do onoga što mi je krajnji cilj ali svaka vaša kritika bila pozitivna ili negativna bit će rado saslušana i raspravljena uz čašu vina  kao što sam činio i sa Walterom do  kasno u noć.


Offline sanjinko

I upravo ovo što Mare kaže...upravo si napravio ključnu stvar da bonsai scena u Istri, Rijeci i okolici procvate i NAPOKON krene kvalitetnim smjerom. Mrak
Ne odustaj...teraj dalje
I da vam nije na pamet palo osnovat klub  :happy2: :happy2: :happy2:
Živjelo druženje i pozitiva  :great:
mare ti si totalno van svih dogadjanja,klubovi su out,sad su udruge in!pa možda kakva udruga a jure?
vi stariji znate kakav je osječaj bio sudjelovati na radionicama kada je prvi puta došao u kaštele.mada sam ja imao informacije zbog filmića od tada,a i svih kasnije nastalih.mada kada ste s njim u živo to je sve drugačije.pošto sam ja frižak u svemu ovome još mi je sve više to nestvarno.nekog gledaš samo na filmićima,a sad odjednom s njim debatiraš o stablima.neznam kako vama starijima,ali mene fascinira kako sam ja što je više vrijeme prolazilo na radionici dobivao sve više samopouzdanja za kreaciju drva(normalno "lako"je bilo   
sugerirat i rezuckat kada su drva jurina,ali i jure je to zanao i bez waltera samo mu je mali impulsić trebao).ja znam da je ovo za mene početak(veliki)učenja i nadam se da neću stati na ovome.vjerujem da ćemo u budučnosti juri više olakšati organizaciju u svim aspektima,pa da to postane jedna lijepa tradicija. 

Offline zeko1986

Evo i ja sam frižak ko jutarnja rosa u ovome,pa bi volio da me se sjetite kad bude opet ovako nešto organizirano da me se sjetite :ashamed: Nemogu pomoć neznam kako ali ja ću i vodu nosit na ovakvim radionicama samo da nešto naučim :great:

Offline TiTech

Ljudi , ma hvala svima na pozitivnim kritikam  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:
Kad got dođete u Istru svi ste pozvani da posjetite mene i moj vrt (naravno vrijedi i za one koji su iz Istre) , naravno ima u vrtu a bogami i na drvima još jako puno posla da dođu do onoga što mi je krajnji cilj ali svaka vaša kritika bila pozitivna ili negativna bit će rado saslušana i raspravljena uz čašu vina  kao što sam činio i sa Walterom do  kasno u noć.

Definitivno bi volio vidjeti uzivo tvoj vrt i drvca, naravno uz prethodnu najavu. Svakako se javim u dogledno vrijeme...   :great: :chinaman:

Offline jurica

Evo i ja sam frižak ko jutarnja rosa u ovome,pa bi volio da me se sjetite kad bude opet ovako nešto organizirano da me se sjetite :ashamed: Nemogu pomoć neznam kako ali ja ću i vodu nosit na ovakvim radionicama samo da nešto naučim :great:
Svakako te imam u vidu za slijedeću godinu.

Offline jurica

Definitivno bi volio vidjeti uzivo tvoj vrt i drvca, naravno uz prethodnu najavu. Svakako se javim u dogledno vrijeme...   :great: :chinaman:
Kad odlučiš javi se !

Offline zeko1986

Hvala Jurica :hvalaaa: Nadam se da ćemo se upoznat i prije druge godine :smile:

Offline sanjinko

Evo i ja sam frižak ko jutarnja rosa u ovome,pa bi volio da me se sjetite kad bude opet ovako nešto organizirano da me se sjetite :ashamed: Nemogu pomoć neznam kako ali ja ću i vodu nosit na ovakvim radionicama samo da nešto naučim :great:
glede ove "organizacije"u množini,ovaj invent je sve sam jure organizirao i na tome mu kapu skidam.ja se nadam da će ova sjevernojadranska regija nakon ovoga žešće krenut prema "ozbiljnijem" bavljenju ovom umjetnošću.ali najvažnija je stvar bavljenja bonsaima ili prva i da te to ispunjava,a za drugo je više manje.meni je ovo takav vritnjak naprijed da je to čudo.jure još jednom hvala i vidimo se ubrzo opet.