Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88360 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TiTech

Definitivno bi moglo biti zabavno upoznati ekipu sa foruma!  :hihihi: Kad mi je Jurica spomenuo okupljanje racunao sam na vise manje tu lokalce, a ako se zaleti i ekipa iz daljih krajeva bit ce mi neizmjerno drago...  :gigle: :great:

Offline Marija

:threatening:
Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
bas fno da se konacno upoznamo
Mare nemaš pojma kako će meni biti drago da vas upoznam,nadam se da hoću
Nam se da ćemo nekako "preći" i preko tvog vrta, ako se bude dalo uskladiti  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline alexhor

Ja bih se rado pojavio, ali još ne znam. No s obzirom na termin, znač li to da onda otpada ona varijanta s Plitvičkim jezerima.

Offline jurica

Ja bih se rado pojavio, ali još ne znam. No s obzirom na termin, znač li to da onda otpada ona varijanta s Plitvičkim jezerima.
Ne WP je kod mene vikend poslije okupljanja na Plitvicama , a mene nema na Plitvicama jer sam na putu.
Slobodno se pojavi ,Bit ćeš rado viđen gost.

Offline sanjinko

:threatening:
Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
bas fno da se konacno upoznamo
Mare nemaš pojma kako će meni biti drago da vas upoznam,nadam se da hoću
Nam se da ćemo nekako "preći" i preko tvog vrta, ako se bude dalo uskladiti  :hihihi:
mare nije to vrt,već vrtić,tj.ja je zovem privremena lokacija,dok jednog dana nebudemo imali kuću,ha,ha,ha.ljubav za bonsaije je i jaća od neadekvatnih uvijeta

Offline LONICERA

Sanjinko, kad kupiš kuću dođem ti u vrt, ali već dugo se suzdržavam da te pitam da otvoriš neku temicu i staviš sličice onih svojih ljepih "yamadorčića" da ih vidim posađene i kako su porasli ovu godinu.

Offline brko

  -ja vidio ekipu vađenu 2014 g ,mogu samo reći ,momak je odradio dobar poso,puno znoja ali i puno jamadorija koje će on i jurica urediti bez sumnje. 8)

Offline sanjinko

  -ja vidio ekipu vađenu 2014 g ,mogu samo reći ,momak je odradio dobar poso,puno znoja ali i puno jamadorija koje će on i jurica urediti bez sumnje. 8)
dečkić misliš na ovu sezonu vjerojatno.LONICERA od prošle godine mi je ostalo 4 stabla,nešto sam podijelio,a nešto mi se nažalost nije primilo.u trećem mijesecu(tako ti ja radove planiram)ću se poćeti baviti njima,ali mislim na samo dva,a jednog ako budem došao na WP kod jureta budem tamo donio.ja sam na početku svega ovoga i pomalo učim,imao sam dosta teških "udaraca",ali se ne predajem.

Offline LONICERA

Da u 2014 je bilo stvarno ljepih komada, ali smo ih vidjeli samo kao golaće. Sanjinko, želim ti ove godine još bolji uspjeh i da ti se sva prime. Nadam se da ćeš uslišiti moju molbu.

Offline mansa12

Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:

Offline jurica

Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:
Jel to stvarno ili se šališ !
Da dobro si došao !

Offline Marija

Jurice, ekipa se okuplja, krajnje je vrijeme da isplaniraš što bi Walter rekao "social evening"  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Jurice,  krajnje je vrijeme da isplaniraš što bi Walter rekao "social evening"  :hihihi:
Nešto je već u planu  :great:

Offline mansa12

Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:
Jel to stvarno ili se šališ !
Da dobro si došao !

Nema šale, plan je napravljen (osim sitnih detalja), ostaje još realizacija. :verycool:

Offline jurica

 
Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:
Jel to stvarno ili se šališ !
Da dobro si došao !

Nema šale, plan je napravljen (osim sitnih detalja), ostaje još realizacija. :verycool:


Super vidimo se onda 18.04. (ostali dogovori preko P.P.)
I moram napomenuti da radi prostora i ostalih organizacijskih stvari kvota je skoro popunjena ,još su dva slobodna mjesta i to je to.
Do sada prijavljeni gosti: Andrija, Marija , Sanjin , Andrea , Ti Tech, Roberto, Ratko , Mansa 12,