Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Nestali ljudi  (Posjeta: 8453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexhor

Nestali ljudi
« : 31-10-2014, 11:07:21 »
Predlažem ovu temu gdje bi mogli tražiti ljude koji su nestali.
Pa počinjem pitanjem. Zna li itko gdje je nestao Seba?

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #1 : 31-10-2014, 12:41:34 »
Gdje je nestao čovjek ? Gdje je nestao Čajko.  :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #2 : 31-10-2014, 12:43:06 »
Gdje je nestao Jamadori hunter i trgovac,Mario. :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline alexhor

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #3 : 31-10-2014, 12:52:13 »
Fakat ih je više nestalo.... face

Offline brko

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #4 : 31-10-2014, 14:52:57 »
  -Nestali su to je toćno,e sad šta je povod i uzrok tome da više nepišu i sl. neznam ,ali ako je ono što mislim  :ashamed:?.A mislim da im možda smeta veći broj novih koji se javljaju a da nisu ni blizu pravoj kategoriji ne osjećam se baš ugodno.
  -Listao sam i listao stranice ovog foruma i nebrojeno puta se oduševljavao ćlancima ,video zapisima i ostalim,pa dobro kasno sam poćeo ,malo znam ,puno pitam ,ali neizmjerno cjenim trud onih koji su daleko ispred mane i pogotovu cjenim trud onih koji odgovore na upit i imaju strpljenja objasniti .
Žao mi je ako griješim a još više ako sam u pravu i ozbiljno kanim drastićno smanjiti broj javljanja kako nebih remetio red i rad ljudi koji su bili davno prije tu od mene.
  -Jako bi volio da griješim, face vrijeme će pokazati ....

Offline alexhor

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #5 : 31-10-2014, 15:12:51 »
Ma nije brko, nije to to što misliš. Moguće je da se čovjek malo zasiti ili nađe drugi hobi pa nije više tako zagrijan, zamor materijala itd. Svakome se to ponekad promijeni. Nemoj da ti padne na pamet da se ne javljaš, pa kud bismo došli da se nitko ne javlja.
Mene više brine da se nije kome što dogodilo.

Offline DonQuijote

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #6 : 01-11-2014, 20:48:01 »
Ma svi su tu  osim Maria koji se prestao baviti bonsaiem. Rijeđe navrate i manje pišu ali su tu.
Dodje do zasičenja, par godina intenzivnog forumiranja uzme danak, i onda se samo čita. Zato dolaze nove snage pune energije, motivacije i volje.

Offline Marija

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #7 : 02-11-2014, 17:47:09 »
U mom slučaju se radi o lijenosti .... prije sam pisala i na stranim forumima, a sada mi se ne da.
A ima i nešto drugo, ovdje je stara ekipa zajedno napredovala do nekog stupnja i kada smo to "probili" možda više nema potrebe istim intenzitetom komunikacijom kao prije, kada smo još tražili i istraživali i većina stvari oko bonsaija je bila nepoznanica.
Npr. nema potrebe za veliku priču oko substrata kada se sada zna koja je mješavina a  i gdje se kupuje .... a dok se nije došlo do toga razglabalo se na 30 strana ....

Bilo bi dobro da se bar jednom godišnje, ili jednom u dvije godine nekim povodom okupimo.  :zbunjen:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sanjinko

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #8 : 02-11-2014, 21:26:19 »
U mom slučaju se radi o lijenosti .... prije sam pisala i na stranim forumima, a sada mi se ne da.
A ima i nešto drugo, ovdje je stara ekipa zajedno napredovala do nekog stupnja i kada smo to "probili" možda više nema potrebe istim intenzitetom komunikacijom kao prije, kada smo još tražili i istraživali i većina stvari oko bonsaija je bila nepoznanica.
Npr. nema potrebe za veliku priču oko substrata kada se sada zna koja je mješavina a  i gdje se kupuje .... a dok se nije došlo do toga razglabalo se na 30 strana ....

Bilo bi dobro da se bar jednom godišnje, ili jednom u dvije godine nekim povodom okupimo.  :zbunjen:
slažem se sa svime mare šta si napisala,ja sam prekratko u ovoj umijetnosti,a već mi je teže odgovarati na često postavljena pitanja,a i kada čovijek dodje do jednog nivoa teško je i zadržati entuzijazam kao i na početku puta.
A za ovo okupljanje i ja sam za ako se uspije naći vremena izmedju ovih poslovnih obaveza.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #9 : 03-11-2014, 07:16:37 »
Ovo za okupljanje ti je dobra ideja.Svako poveze u prtljažniku jedno drvo i odmah imamo tema za razgovor napretek. 8)
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sivac68

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #10 : 03-11-2014, 17:11:47 »
šta se čeka?
amo se onda okupit
ZDRAVI BILI !!!

Offline jurica

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #11 : 03-11-2014, 17:40:19 »

Bilo bi dobro da se bar jednom godišnje, ili jednom u dvije godine nekim povodom okupimo.  :zbunjen:
A za ovo okupljanje i ja sam za ako se uspije naći vremena izmedju ovih poslovnih obaveza.
Ovo za okupljanje ti je dobra ideja.Svako poveze u prtljažniku jedno drvo i odmah imamo tema za razgovor napretek. 8)
šta se čeka?
amo se onda okupit

Ja sam definitivno za akciju!

Majke - Vrijeme Da Se Krene (2000) live spot HQ

Offline alexhor

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #12 : 04-11-2014, 21:07:30 »
Tema o izložbi je premještena u DOGAĐANJA.

http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=3446.0

Na ovoj temi io dalje tražimo nestale ljude, Hvala.

Offline DonQuijote

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #13 : 28-09-2015, 22:04:46 »
Jednog sam našao

Offline gal

Odg: Nestali ljudi
« Odgovori #14 : 29-09-2015, 10:13:03 »
Jednog sam našao
Pa, Mario čestitam! Nek ti je sa srećom!  :likee:

PS/ sretan je... vidi ga kak je začupio  :hihihi: