Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015  (Posjeta: 67284 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #30 : 10-11-2014, 20:42:30 »
AL JA IMAM ZA NADODAT   :halt:    ...kaj ste mislili da ja to NEZNAM   !!!  :zbunjen: A zakaj sam onda v dvorišće vlekla metar visoke trupce !!!!

Al sam žensko....pa sam naučena snaći se s onim s čim raspolažem....a one klupe su mi bile pri ruci !! :mdr:

Offline brko

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #31 : 10-11-2014, 23:34:56 »
  -ako neko ima uređaj za teleportaciju nek javi pa mu pošaljem kordinate da me prebaci da vas vidim na okupu kad bude izložba :mdr:.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #32 : 11-11-2014, 21:42:41 »
Brko...daj se ti malo koordiniraj pa buš se mogel i teleportirati !!!   :girl:  Ili ...probaj uskladiti svoj rokovnik sa sinovim...možda se netko već smješka odozgora na naše planove !! :svetac:

Offline brko

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #33 : 12-11-2014, 18:56:25 »
  -Lilia daj bog da je taj osmijeh od uha do uha,samo ćist sumnjam da će moj dećec baš tada na tu stranu,ali ideja je tliko smijela da ču poćet pripremat teren pa možda :molitva: i  pomogne ko i za sve ostalo .
A i to je jedina šansa da vidim društvo sa foruma ,makar onak iz prikrajka,a i drvca u živo a ne samo na slikama ,baš ti hvala na ideji samo bog daj zdravlja možda i upali :hvalaaa:.

Offline Hoxy

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #34 : 05-12-2014, 17:16:33 »
I ja bih donio neko svoje drvo ako još ima mjesta

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #35 : 05-12-2014, 17:39:47 »
Evo, pokazao se interes za ovu organizaciju, ali nismo još došli do tih detalja. Bit će mjesta za sve koji žele sudjelovati sa svojim reprezentativnim primjercima, jedino ćemo naknadno odrediti količine.
Biti će jednostavno odrediti kad podijelimo broj raspoloživih "mjesta" za izlaganje s brojem sudionika. Tako ćemo dobiti neki prosječni okvir koji se eventualno može prilagoditi pojedinačno. Bude li npr. tri drvca po izlagaču, a netko ima samo jedno, povećat ćemo broj nekome drugome. Uglavnom ako bude 30 pozicija za display a izlagača bude 30, donijet će svaki po jedno i to je to. Mislim da će biti mjesta za sve. Podsjećam da je ideja nastala prvenstveno s pozicije druženja, tako da nikoga ne bih isključio iz događaja, a to što će sve dobiti i nekakvu svrhu je svakako korisna i kvalitetna nadogradnja ideje i baš se veselim:)
Stoga Hoxy, razmišljaj o svojim kandidatima.

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #36 : 17-02-2015, 13:15:43 »
Sutra, srijeda 18.2. imam sastanak s organizatorima nakon kojeg ću moći dati program i raspored oko izložbe. Nove informacije ću staviti ovdje u četvrtak pa da polako počnemo s pripremom.

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #37 : 20-02-2015, 16:29:27 »
Evo, ekipa nešto se pokrenulo s mjesta. Osmislio sam obavljene razgovore s organizatorom FCM u tri strane teksta. S obzirom da se ne radi o javnom pozivu i imam organizatore iznad sebe molim sve zainteresirane za izlaganje/druženje na FLORA CENTRUM MUNDI 2015 u Ludbregu da mi jave e-mail adresu u PM. Neke e-mailove imam iz dopisivanja pa ću vam poslati samoinicijativno (Marija, Adrian, Seba), ostale molim da mi javite e-mail u PM da ne pišem ovdje litanije i da si nekako sistematski posložim podatke (mogao bih koristiti mailove u profilu ali ne znam jesu li aktualni). Hvala!

Offline Marija

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #38 : 20-02-2015, 18:56:22 »
Mi neće moći sudjelovati, taj vikend smo u Poljskoj na njihovoj nacionalnoj izložbi u Dvorcu Ksiaž, dobili smo poziv za izlaganje stabala i demonstraciju.
Tako da na nas ne računate.

Inače mislim da taj sistem "neka svatko donese ono što ima" nije dobar, odnosno rezultat neće biti dobar.
Ne sudjelujem na niti jedan način u događaju, pa ću samo iznijeti neke svoje stavove, a organizator neka napravi što želi....
Da bi to bila iti malo ozbiljna izložba treba napravit predselekciju bonsaija. Pitanje je uopće tko ima i koliko stabala u stanju za pokazivanju u barem nekom pristojnom stupnju dovršenosti. Bolje kvalitetnije i manje, nego zbrda zdola svega i svačega. Mislim čak da bi taj princip mogao i odbiti bonsaiste s duže staža.

Eto to su neka moja razmišljanja. Želim Vam uspješan događaj, u svakom slučaju!
Na forumu postoji dio sa ograničenim pristupom koji nije javan pa se tu mogu napraviti dogovori koje vide samo članovi foruma uz malo privatnosti.
 :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #39 : 20-02-2015, 19:27:12 »
Slažem se s predizborom, to je na sudionicima da odluče, ja se ionako ne osjećam kompetentan, može mi nešto biti lijepo. Prva verzija je nekakva samoprocjena, svatko prvo zna za sebe (doduše znaju i drugi koji se međusobno posjećuju) koji su mi jedan ili dva najbolja primjerka, a vjerujem da ćemo u pripremi vidjeti i fotografije predviđenih drvaca u ovom forumu pa svi zajedno mogu prosuditi kako prikazati najbolje, a istoveremeno dati šansu svakome. No ništa ne možemo dok ne znamo brojeve. Na ovoj izložbi nema nagrada, nije natjecanje i biti će poznato da je izložba hobi i  :love:.

Šteta da vas nema  tuzic
Sretno u Poljskoj  :great:

Offline Adrian

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #40 : 08-04-2015, 09:35:40 »
Alex, kak stoji sa izložbom, već dugo ništ o tome, a termin je blizu?

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #41 : 08-04-2015, 10:07:20 »
Prije je bilo prerano za planiranje, svima je bilo predaleko, a sad je vrijeme da se pokrenemo.
Adrian, nisi rekao jedan dan skoknuti do mene radi orijentacije?
A ostali, mogu se javiti ovdje, možda objaviti koju fotku planiranog uzorka, trebat ćemo minimalno 30 drvca, pa to onda rasporediti među onima koji misle izlagati, radi transporta.
Kome još nisam poslao planski dokument, javite mi mail u PM.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #42 : 08-04-2015, 12:09:21 »
Ja sam razmišljao o tri drvca za koja imam visoke izložbene stoliće.Pofotkat ću ono što mislim izlagati pa pošaljem slike.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #43 : 08-04-2015, 14:27:34 »
ja mogu donesti 5 bonsaia, par suisekija i oko 20-tak stolića tak da se najde i za one koji nemaju.
Radovan, uzmi još dva drva, bit će mojih stolića na izbor, samo javi veće ili manje.
Ok, čim malo zatopli, javi mi koji dan mogu skonut do tebe, imaš moj mobibroj.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #44 : 09-04-2015, 12:30:49 »
Dobro,drugi tjedan te zvrcnem.Pa onda zajedno odaberemo što bih ja mogao nositi.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!