Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015  (Posjeta: 67799 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #45 : 09-04-2015, 18:37:07 »
Alex : Adrian, nisi rekao jedan dan skoknuti do mene radi orijentacije?
Adri : Javi mi koji dan mogu skonut i do tebe, imaš moj mobibroj.

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #46 : 09-04-2015, 20:05:41 »
Aha, rekao si mi kad zatopli. Ako je dosta toplo, dogovorimo, se, nazovem te sutra...

Offline sanjinko

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #47 : 09-04-2015, 21:00:04 »
ne sumnjam da će te vi to super odradit,držim fige da oduševite ljude

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #48 : 13-04-2015, 09:57:06 »
Ekipa, moram početi slagati stvari na kup. Za sad znam da izlažu Radovan, Adrian, Don i Seba.
Molim da se izjasnite pa da ekipa koja misli nešto izložiti izabere međusobno što će izlagati. Isto molim da se javite koji mislite doći na druženje jedan od tri predviđena dana (ali ne mislite izlagati) kako bismo i to organizirali to bi druženje vjerojatno bilo u subotu popodne (2.5)  i navečer iako su kao promatrači svi dobrodošli bilo kad tijekom sajma. Trebam brojeve. Sad mi već i organizator polako  postavlja pitanja na koja nemam odgovore.

Ovdje ću raditi popis pa ga po potrebi osvježavati (redosljed je sasvim slučajan).

Izložba (brojevi drva su okvirni i podložni promjenama):
1. Redovan (25 drva)
2. Adrian (14 drva)
2. Gal (4-5 drva)

Druženje:
1. Radovan
2. Adrian
5. Lilia
6. Lonicera

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #49 : 13-04-2015, 11:36:46 »
Meni odgovara druženje u subotu popodne i navečer,jer sam za 1 Maj angažiran na dva mjesta,u Ludbregu i kod nas na proslavi praznika rada.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #50 : 13-04-2015, 21:36:26 »
Jela, Silvestris, Grab, Smrekica, Juniperus ili Tisa, suisekiji par kom.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #51 : 14-04-2015, 13:40:11 »
Na druženje dolazim :whistle:,  ali ono.....drvca za izložbu  face face   !!  Bila bi prva osoba početnik bonsaista da imam nakon prve godine ...nekaj za izložbu !! Čak je i Radovan bio bez odgovora na moje pitanje: kaj misliš..imam kaj za izložbu ?? Nisam ga gledala u facu al mislim da se u sebi nasmijao kao.... :histerical:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #52 : 14-04-2015, 22:47:12 »
Ako nabaviš posudu za onaj grab kaj sam ti rekao da je najbolji,mogla bi druge godine zaviriti sa njime na izložbu,u kategoriji predbonsai-jamadori. bina
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline DonQuijote

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #53 : 15-04-2015, 09:20:14 »
Baš sam pazio, na žicanje, orezivanje, tlo, presađivao i pripremao, ne bi li tempirao formu drva za ovu proljetnu izložbu.

No jučer sam u državni proračun uplatio 9 000Kn. zbog PP aparata u službenom autu.
5-15 000 poduzeće, 2,5-5000 odgovorna osoba, i 1500 za mene kao vozača. Ako platim u roku tri dana onda ove manje svote.
Nisam odnio PP aparat na godišnji servis i istekla je potrda o ispravnosti.  Zaustavili me na Badnjak prije dvije godine. Prokleti gadovi.
Firma neće ni čuti da to plati jer su mi omogučili servis ali ja sam tada bio na terenu i kasnije sam zaboravio pa moram platiti sve.
5 somova za firmu, 2,5 za direktora i 1500 za mene.
Budući da nemam apsolutno nikave zalihe,i da sam stalno na rubu crvenog minusa, s ovih devet somova sam prešao u crveno i sad moram vratiti kompletan dozvoljeni minus od 30 000. Svi su izgledi da slijedećih nekoliko mjeseci neću imati ni za cigarete, stoga moram otkazati bilo kakva druženja. Jako mi je žao.
Ako vam sfali drvaca, mogu ih posuditi nekome odgovornom, s tim da dodje po njih i vrati ih.

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #54 : 15-04-2015, 09:53:14 »
Uh, velika šteta, razumijem, to s PP aparatom je jedna od onih stvari koja košta isključivo za varijantu "što bi bilo kad bi bilo". Pretpostavljam da ti u međuvremenu taj PP aparat nije trebao u praksi. Plaćaš kaznu iako je jasno da u zadnje dvije godine nije trebalo gasiti požar, no to je druga tema.

Da se vratim na temu, ono što me brine je da mi više ljudi otkazuje nego što ih se javlja. Izložba je isplakatirana i nemam baš puno opcija, a drva je sve manje. Nastojim biti pozitivan.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #55 : 15-04-2015, 20:36:51 »
Uh, velika šteta, razumijem, to s PP aparatom je jedna od onih stvari koja košta isključivo za varijantu "što bi bilo kad bi bilo". Pretpostavljam da ti u međuvremenu taj PP aparat nije trebao u praksi. Plaćaš kaznu iako je jasno da u zadnje dvije godine nije trebalo gasiti požar, no to je druga tema.

Da se vratim na temu, ono što me brine je da mi više ljudi otkazuje nego što ih se javlja. Izložba je isplakatirana i nemam baš puno opcija, a drva je sve manje. Nastojim biti pozitivan.
Budemo se u subotu dogovorili da puno ne pišem.Ja mogu dofurati onoliko drvca koliko mi stane u berlingo od susjeda.Samo mi onda trebaju nekakve klupe,jer imam samo tri visoka izložbena stolića i dva manja niža.Možda bih uspio utrpati i desetak drvca.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #56 : 16-04-2015, 09:03:44 »
Baš sam pazio, na žicanje, orezivanje, tlo, presađivao i pripremao, ne bi li tempirao formu drva za ovu proljetnu izložbu.

No jučer sam u državni proračun uplatio 9 000Kn. zbog PP aparata u službenom autu.
5-15 000 poduzeće, 2,5-5000 odgovorna osoba, i 1500 za mene kao vozača. Ako platim u roku tri dana onda ove manje svote.
Nisam odnio PP aparat na godišnji servis i istekla je potrda o ispravnosti.  Zaustavili me na Badnjak prije dvije godine. Prokleti gadovi.
Firma neće ni čuti da to plati jer su mi omogučili servis ali ja sam tada bio na terenu i kasnije sam zaboravio pa moram platiti sve.
5 somova za firmu, 2,5 za direktora i 1500 za mene.
Budući da nemam apsolutno nikave zalihe,i da sam stalno na rubu crvenog minusa, s ovih devet somova sam prešao u crveno i sad moram vratiti kompletan dozvoljeni minus od 30 000. Svi su izgledi da slijedećih nekoliko mjeseci neću imati ni za cigarete, stoga moram otkazati bilo kakva druženja. Jako mi je žao.
Ako vam sfali drvaca, mogu ih posuditi nekome odgovornom, s tim da dodje po njih i vrati ih.

Ajme sranja!  :question:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Adrian

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #57 : 17-04-2015, 12:48:21 »
Stolića za izlaganje bude, evo friško prebrisano i nanovo tanko lakirana prva polovica. Poslije izložbe ako netko želi  kojeg kupiti, može i to  :bravoPrika:

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #58 : 20-04-2015, 09:53:51 »
Da provjerim, bilo je ranije u ovoj temi ljudi koji su bili zainteresirani za izložbu, pa podsjećam:
dijxtra,
hoxy,
Luc,
jurica.
Kakva je situacija s vama :)

Offline alexhor

Odg: Izložba Flora centrum Mundi Ludbreg 2015
« Odgovori #59 : 24-04-2015, 08:28:50 »
Ekipa, još je tjedan dana do izložbe. Moja nastojanja su se svela na dva izlagača (Radovan i Adrian) i 4 osobe na druženju. Iako to sad nije kako sam zamišljao odradit ćemo nekako. Čovjek uči dok je živ.