Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 30.4. - 3.5.2015 - National Bonsai Exhibition Poland  (Posjeta: 11202 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

Odg: 30.4. - 3.5.2015 - National Bonsai Exhibition Poland
« Odgovori #15 : 30-04-2015, 16:47:23 »
Ne razumijem ni Alexora, što znači " baš šteta" ?
Šteta za Mariju i Andriju ili za organizatora.
Zašto misliš da će doći tebi , a u Poljsku nisu išli?
Malo se uvlačiš ili?



  -oćito je da ti toni ne razumiješ šta znaći kad nemožeš,ma koliko želio otići,hoby je hoby a dom i obitelj su prije svega ,željeti možeš sva blaga svijeta no teško će se ostvariti.
Meni osobno je žao što neidu ,jer neće biti ni slika ni saznanja o tome događaju iz prve ruke a i pripremali su se i naradili ,doduše nije uzalud bar su dotjerali svoja drvca pravo.
  i ćisto nevjerujem da se alexor uvlaći niti ima potrebe za tim ,on je čovjek koji svesrdno brine o našem forumu i svi smo mu zahvalni na tome radu ,a i baš nisi startovao kao što to rade novi ćlanovi,no to je tvoj stil samo baš nije u redu tako iz neba pa u rebra bacati kritike .Marija i Andrija su puno dali ovom forumu i zavrijeđuju samo poštovanje za svoj rad ,nisi baš dobro izabrao koga ćeš kritikovati a malo si i posprdljiv ,svako može pogriješiti ,no netreba ga odma na kolac .
  -evo mene kritikuj do mile volje ,ja baš i nisam neki bonsaista ,ali ovdje sam našao toliko divnih ljudi da me smeta ovakav pristup....

Offline Hrvat

Odg: 30.4. - 3.5.2015 - National Bonsai Exhibition Poland
« Odgovori #16 : 30-04-2015, 18:06:03 »
e da smo na fejsu brkin komentar bi stavi J'LIKE.Tonika dali si bio na nekoj izlozbi van Hr?nafta ili gorivo,autoput,hotel,itd,da bi eventualno se spomenulo ime izlagaca s slikom u nekom casopisu za bonsai.ja im dajem pravo,imaju vazniji prioritet i to je to.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline DonQuijote

Odg: 30.4. - 3.5.2015 - National Bonsai Exhibition Poland
« Odgovori #17 : 30-04-2015, 21:56:26 »
Slažem se, vrlo lako je osuđivati. Pogotovo anonimno ili pod novim nickom.

Ja sam na žalost bio prisiljen odustati od mnogo jeftinijeg putovanja i izložbe bitno niže razine na koju sam obećao doći, pa mi je sasvim jasno da nekad ne možeš i gotovo.

Offline Helio

Odg: 30.4. - 3.5.2015 - National Bonsai Exhibition Poland
« Odgovori #18 : 01-05-2015, 15:37:23 »
Pozdrav,meni je to vrlo neprofesionalno. Sad ste njih par dan prije izložbe ostavili na cjedilu.
Ne razumijem takvo ponašanje, zar mislite da je to tako u redu?

E,ti nečeš dobit časopise za prvi post  :na: