Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Principi žicanja  (Posjeta: 3223 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexhor

Principi žicanja
« : 30-09-2015, 21:28:50 »
Isplati se pogledati besplatne lekcije Colina Lewisa, sve o žici test čvrstoće, principi žicanja, pravilno žicanje, najčešće greške.
Da bi se pogledale lekcije treba se prijaviti, na mail dobijete order, ali je 0 kuna jer je besplatno.

http://www.craftsy.com/class/bonsai-wiring-essentials/4616?_ct=iuqhsx-kdyluhiqb-huikbj-sekhiu&_ctp=4616

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Principi žicanja
« Odgovori #1 : 01-10-2015, 14:21:22 »
 :nevin: Nekak mi se čini da si se ovim tekstom najviše dotakao ....mene !!  Jesam li u pravu ?? :whistle:

Offline alexhor

Odg: Principi žicanja
« Odgovori #2 : 01-10-2015, 14:31:40 »
Nisi u pravu  :nono:
Ali, ako si se našla u tome super, jer i ja sam se našao. Naime imam direktorij s raznim web stranicama i blogovima koje pratim, jedan od njih je bonsaibark.com, i on je objavio ovaj video na svom blogu. Nakon što sam ga odgledao učinilo mi se zgodnim da to podijelim s forumom jer stvarno pokazuje dobru praksu. Ovo neće puno pomoći Mariji i Andriji te još nekim veteranima, ali meni koji sam ožicao relativno loše tek jedno drvo, sasvim sigurno hoće. Drago ni je ako je i tebi korisno  :bravoPrika: