Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016  (Posjeta: 30547 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mihaljkovic.danijel

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #15 : 30-01-2016, 10:55:52 »
bude li kakvih radionica?

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #16 : 30-01-2016, 13:30:24 »
Za sad mislim da ne, bar što se tiče izložbe jer je sad to u sklopu većeg sajma, eventualno predavanje. Ali radionice možemo raditi kad nam se svidi. Zen ima radionice pa možeš posjetiti kod njih, dok se ne dogovorimo da nešto napravimo ovdje na sjeveru (koliko znam Adrian i Radovan su već 'za').

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #17 : 30-01-2016, 22:42:12 »
Sam termin izložbe nije i pogodan za radionicu.Drvca imaju lišće i u fazi su rasta.Žicanje ne dolazi u obzir,za povratni rez je još prerano.Eventualno dolazi u obzir kakvo orezivanje i prikračivanje drvca na kojemu se nije ništa radilo.No za to bi drvce trebalo pripremiti i ostaviti da raste godinu dana ranije,pa da bi se onda vidjela razlika prije i poslije rada na njemu.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #18 : 31-01-2016, 21:12:24 »
Aleks....sredio si za 2.bonsai izložbu u Ludbregu....pravu "Dioklecijanovu palaču" !! Ni u snu to lani nitko nije mogao poželjeti....a ti realizirao kao od šale !! :worthy: :worthy:

 :turpija: Pošto se još ne mogu pridružit izlagačima svojim drvcima možete računati na mene za prevoz "nečega" kaj stane u moj autić i imam... ako bude potrebe prenočište za dvoje ! A kak nebrem biti ni hostesa ni teta pričalica na izložbi...morete me zaposliti u garderobi ili ću vam...tjerat komarce  !!  :histerical:


Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #19 : 01-02-2016, 08:48:12 »
Nije ti Alex kaj god,ima on dobre žnore vu gradskomu poglavarstvu.A tebi bumo Draženka našli nekšega posla.Onima koji niš neznaju o bonsaima se moreš i zlagati, nebudu skužili. :gigle:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #20 : 07-03-2016, 13:11:21 »
Dakle, evo nas u užujku, vrijeme galopira.

Mislim da je vrijeme da počnete promatrati svoja drvca i da odlučite koja od njih biste htjeli pokazati široj javnosti a na kojima ćete odraditi jaki povratni rez radi zgušnjavanja za drugu godinu :)

Moram polako slagati makar grube brojeve ljudi i drva da bih sve mogao na vrijeme prirediti.

Ovo za drva posebno molim one koji NISU iz Međimurja, jer mi "međimurska ekipa" može "popuniti" prostor koliko bude nedostajalo, imamo to riješeno logistički.

Međimurce pak molim da jave okvirne brojeve koliko ljudi mogu primiti na spavanje ako nam to eventualno bude trebalo.

Molim da mi javite u PM, a isto tako molim da ako netko želi sudjelovati, a ima nekakav problem s tim da mi javi pa da vidimo kako stojimo s rješenjima. Samo da napomenem da imamo dežurstva na izložbi tako da nazočnost autora drva nije nužna sva tri dana, važno je da imamo drveće u četvrtak (2.5.) popodne da se sve može postaviti. Ako ste iz Zagreba i sličnih destinacija možda ćete odabrati samo jedan dan biti prisutni u neko vrijeme. Ako dolazite s mora možemo vas smjestiti na spavanje. Bonsai druženje će vjerojatno biti u subotu (4.5.) navečer, za izlagače a i sve forumaše koji navrate :)

Dakle, počinjemo s brojevima, ime prezime i broj drva u PM. Ako vam je lakše kad radite popise možete odmah dodati naziv i latinski naziv drva (te biološka starost ako je znate) uz svakog autora , jednim udarcem dvije muhe...Molim da to javite do 15.3. Naknadne izmjene ćemo raditi po ukazanoj potrebi, pet drva više ili manje neće igrati ulogu.

Kad sve zbrojim objavit ću generalnu statistiku i zbrojeve ovdje....

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #21 : 08-03-2016, 06:22:11 »
Ja ću ti dofurati jedan kombi kao i prošle godine.Spisak ću ti dostaviti vjerojatno malo kasnije jer moram preseliti zbirku i to sve posložiti pa da imam pregled.Htio bih dovesti drvca koja nisu bila prošle godine.Čujemo se.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #22 : 22-03-2016, 10:03:36 »
Evo, pišem nešto da dignem post i napravim podsjetnik. Zgodno je kad me pitaju koliko će biti izlagača, a ja nemam pojma....

Offline Adrian

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #23 : 22-03-2016, 15:20:16 »
Postoji mogućnost da ja ne budem prisutan te dane, zbog jednog putovanja, al ću ti onda dopelati par dana ranije kolko mi stane u jedan auto.

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #24 : 22-03-2016, 15:41:02 »
Postoji mogućnost da ja ne budem prisutan te dane, zbog jednog putovanja, al ću ti onda dopelati par dana ranije kolko mi stane u jedan auto.
Super, hvala :)

Offline gal

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #25 : 23-03-2016, 10:03:27 »
Evo, pišem nešto da dignem post i napravim podsjetnik. Zgodno je kad me pitaju koliko će biti izlagača, a ja nemam pojma....
Ja ću sudjelovat sa par drva, kolko mi stane u osobni auto...
...može se desit viša sila da neću moći, ali to onda neće biti moja volja i na to nemogu nikako utjecat...
...objasnit ću ti na PP
Inače svakako bih volio dovest smreku i bukvu:

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #26 : 23-03-2016, 10:51:51 »
Super! :great:

Offline sanjinko

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #27 : 23-03-2016, 11:13:29 »
Alex ne sumnjam da će to na nivou biti,svaka ti čast.al i s tim  i takvim "pomočnicima"nemože biti loše.
I da Gal drva su MRAK,MRAK,MRAK

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #28 : 06-04-2016, 21:48:18 »
Ekipa, preostalo je mjesec dana do izložbe.
Sudjeluju Adrian, Radovan i Gal, za sad. Od ostalih nemam informacija, a vrlo bih rado imao jer idući tjedan imam sastanak org. odbora cijele manifestacije pa ću vjerojatno morati odgovoriti na par pitanja. Nadam se da me nećete ostaviti u neznanju.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #29 : 08-04-2016, 22:59:51 »
A kaj da ti ja velim.....pratim te i držim fige da izdržiš !  :svetac: