Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai Izložba CZK Čakovec  (Posjeta: 9543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

Bonsai Izložba CZK Čakovec
« : 06-02-2017, 08:26:42 »
U četvrtak postavljam malu izložbu od oko 20-tak drveta i par suisekija u čakovečkom centru za kulturu ( kino u Čk) u izložbenom holu.
Biti će postavljena do nedjelje. Pozivam sve koji mogu doći, izdvojiti jedno od četiriju popodneva.
 :bravoPrika:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #1 : 06-02-2017, 15:14:02 »
Ja ću doći u četvrtak na otvorenje,a možda i još koji drugi dan. 8)
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline grabar

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #2 : 06-02-2017, 20:06:26 »
Ljepo  Adrian svaka ti čast vjerujem da će bit super

Offline sanjinko

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #3 : 06-02-2017, 20:41:45 »
bravo adrian,bravo

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #4 : 07-02-2017, 14:16:03 »
Danas sam imao čast gostovati na Varaždinskoj TV u živo, pola sata pričati o bonsaiu općenito, kako sam ja počeo, kako radimo u Hrvatskoj, koliko nas je ..... i najaviti izložbu. Za misk u režiji sam morao donijeti neke fotke svojih drveta u velikoj rezulociji. Smanjene na pola su na mojem blogu.
Još jednom, svi ste pozvani, a posebno ću se veseliti onima koji dođu.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #5 : 07-02-2017, 19:29:37 »
Nije ti krivi datum na plakatu.U četvrtak je 9. :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #6 : 09-02-2017, 14:26:16 »
Koji je god, postava je skoro pa gotova. Još par kamena, dva akcenta i skinuti par zatega....od danas navečer 18,00 -20,00 po planu....
Najvjerojatnije bu danas na Županijskoj panorami HRT.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #7 : 09-02-2017, 20:17:31 »
Mi bili danas.Mala izložbica ali lijepa a izlagač susretljiv i poučan kao i uvijek. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #8 : 10-02-2017, 07:28:47 »
Eto, lijepo piše da se ne smije dirati bonsaje, ali ove moje ženske nikak da se nauče reda.... ima i na blogu...

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #9 : 12-02-2017, 08:17:53 »
Dečki... :bravoPrika:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #10 : 12-02-2017, 10:19:16 »
Evo jučer je bilo i predavanje u 17 sati.Bilo je nazočno oko četrdesetak posjetitelja.Mi stariji malo smo obnovili gramatiku a posjetitelji su naučili puno o umjetnosti zvanoj Bonsai.Adrian im je lijepo i poučno približio tu tematiku na svima razumljiv naćin. :bravoPrika:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #11 : 14-02-2017, 06:02:19 »
Gotovo. Kao što je rekao Radovan, zamisao je bila približiti Bonsai Čakovčancima. Zato se tu našlo starijih oblikovanih drveta, nekih tek na početku detaljnijeg oblikovanja, neki još onako neuredno pripravnički ožicanih paljenom Fe žicom za armiranje, sve do silvestrisa koji su tek u rujnu prebačeni u posude. Za vrijeme izložbe od kojih 16,30 do 20,00 gotovo da nije bilo "praznog hoda."U izložbenom dijelu uvijek je bilo 1-4 posjetioca koji su me ispitivali ovo, ono.... kad uzmem u obzir da je na svaku kino projekciju došlo 50-100 ljudi, a bile su po dvije na dan, puno ljudi je skužilo da bonsai nije ono malo zeleno pošišano koje su kupili u baumaxu....veeliki korak naprijed za Čakovčance. Za sve koji nisu mogli doći, mali filmić na mojem youtube kanalu, thanks.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #12 : 15-02-2017, 16:38:06 »
Čakovčanci? To bokca ovo bi moglo biti pitanje na kvizu, kako se nazivaju stanovnici Čakovca? Ča bih odgovorio: čakovčani ali ako bi imao vremena a razmišljanje onda bi mi kroz glavu prolazile i druge verzije, čakovečanci...čakovecčanci :histerical:...


Sorry zbog trolanja teme, nisam mogao izdržati a da ne podijelim :mdr:

Offline Adrian

Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #13 : 09-08-2017, 15:42:12 »
Ponovno sam dobio prostor u CZK u veljači 2018. Za sad još ne znam koji vikend (petak- nedjelja)
Ovaj puta je dogovor da postavim izložbu bonsaia tako da skupim najbolje bonsaie iz okolice uključujući i susjedne zemlje.
Tko je zainteresiran neka lijepo počne pripremati svoja dva - tri najbolja drva, stoliće, akcente i ostalo....
Vidjeti ćemo na kraju tko će se sve prijaviti i sa kojim vrstama i sa koliko ću drva raspolagati da napravio odabir.
Linija  stolova- tribina se može postaviti u dužini oko 25 m, što je dovoljno za 25 najboljih bonsaia iz okolice.

Eto, nadam se da će biti uspješno! :yupi:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bonsai Izložba CZK Čakovec
« Odgovori #14 : 09-08-2017, 21:18:36 »
Pa tri se budu sigurno našla doma. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!