Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Sastanak u Kotoru  (Posjeta: 4803 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Sastanak u Kotoru
« : 18-06-2007, 10:10:08 »
Gale, Dragana, Aleksa, Marija i ja odrzali smo medjunarodni bonsai sastanak :gigle: (Srbija, Crna Gora, Hrvatska) u Kotoru. Domacin (Aleksa) imao je niz novih ideja kako podici popularnost bonsaija u svojoj domovini sto je popraceno burnim pljeskom i odobravanjem. Predstavnici Srbije iskazali su zabrinutost za stanje na svojoj sceni i prilozili su iscrpnu dokumentaciju u obliku plana programa kako izaci iz novonastalih problema. :lol:

Kava je bila dobra a dan lijep.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #1 : 18-06-2007, 10:44:11 »
Kava je bila dobra a dan lijep.

Naglasak je bio na socijalnim aspektima, tako da je turističko razgledanje Starog grada palo u drugi plan  :dunno:

Ali ono malo što smo vidjeli, mogu reći da Kotor odiše mediteranom i da sam se osjećala kao u Trogiru ili Dubrovniku  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #2 : 18-06-2007, 11:21:35 »
I, naravno, zakazan je sledaci sastanak, ali tada ce u u prvom planu biti razni alati za vadjenje yamadorija. Svi su se uvjerili da Cg ima dosta mjesta koja bi valjalo istraziti...  :yes: ;)

Offline gale

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #3 : 18-06-2007, 23:08:21 »
Osećao sam se kao među starim prijateljima :smile:. Jedan spontan, koristan i nadasve lep susret :yes:

Offline Aleksa

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #4 : 18-06-2007, 23:46:47 »
Da ne zaboravim, Andrija, Marija i Gale su imali priliku da vide par tradicionalnih crnogorskih svadbi  :gigle: , inace, za tih par sati, vidjeli smo ih vise nego ja za cio zivot...  :histerical:

Offline Marija

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #5 : 19-06-2007, 06:49:59 »
Da ne zaboravim, Andrija, Marija i Gale su imali priliku da vide par tradicionalnih crnogorskih svadbi  :gigle: , inace, za tih par sati, vidjeli smo ih vise nego ja za cio zivot...  :histerical:

nije baš da smo imali izbora .... :dunno: :tup:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Sastanak u Kotoru
« Odgovori #6 : 19-06-2007, 11:05:55 »
 :histerical: