Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Obavijest i zahvala  (Posjeta: 7093 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Obavijest i zahvala
« : 04-07-2007, 09:00:13 »
Obaviještavam članove Kluba i sve koje bi to eventualno moglo interesirati da je od jučer, 3.srpnja 2007. predsjednik Bonsai kluba  Zagreb Hrvoje Knezović, a novi tajnik Bonsai kluba Zagreb Goran Čajko. Ovom prilikom se također zahvaljujem na ukazanom povjerenju i suradnji proteklih godina i nadam se i znam da će novi ljudi unijeti novu energiju, novi duh u organizaciju Kluba, i na taj način mnoge poslove vezane uz Klub raditi bolje od mene, a sve u interesu razvoja i na dobrobit Bonsai kluba Zagreb i bonsaija u našem gradu.
Mislim da svima koji to žele i osjećaju volju raditi za Klub i za bonsai, treba dati priliku da pokušaju i učine najbolje što mogu, daju najbolje od sebe.
Entuzijazam je najvažniji.
Pozdrav
Sebastijan  :go:

Offline DonQuijote

Odg: Obavijest i zahvala
« Odgovori #1 : 04-07-2007, 10:30:51 »
Ja bi se u ime članstva zahvalio bivšem predsjedniku i tajniku, te im poželio da uživaju u zasluženoj mirovini,...koju su btw. dobili potplačujući lječničku komisiju i na taj način svjesno oštetili mirovinski fond, radi ćega će biti sankcionirani po članku 456 k.z....ako pravna država profunkcionira u dogledno vrijeme.
Hvala vam na uloženom trudu i znanju koje ste nesebično davali. Uštedjeli ste nam puno vremena i grešaka, što će vam svakako biti olakotna okolnost na suđenju u svezi glede gore spomenutog člana zakona.
Novo izabranom rukovodstvu želim uspješan rad i malverzacije u pretvorbi 8)

Offline istefano

Odg: Obavijest i zahvala
« Odgovori #2 : 04-07-2007, 10:54:25 »
prvo cestitke novom predsjedniku i tajniku 8)
a onda isprika kaj nisam dosao jer sam bio na sluzbenom putu ,a kad sam se vratio vidio sam da bi vec dobrano zakasnio
 

Offline hknezovi

Odg: Obavijest i zahvala
« Odgovori #3 : 04-07-2007, 11:24:13 »

Hvala na čestitkama.  :love:
Uskoro ćete dobiti plan rada za sljedeću godinu. :rules: Te počinjemo punom parom  u 10 mjesecu kako bi svim članovima klubova omogućili predivna iskustva iz bonsai svijeta.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Obavijest i zahvala
« Odgovori #4 : 04-07-2007, 11:43:53 »
Hvala na čestitkama.  :love:
Uskoro ćete dobiti plan rada za sljedeću godinu. :rules: Te počinjemo punom parom  u 10 mjesecu kako bi svim članovima klubova omogućili predivna iskustva iz bonsai svijeta.

Čestitam novoimenovanom vrhu!

Jel se mogu te pare malo pojasniti? Jednako kao i iskustva  :smile:
Mislim ak se iskustvo veže na alkoholne pare... Dosta gluposti  :smile:

Jedva čekam plan rada  :great:

Smjenjenom vrhu želim ugodan ostanak u BKZ, kao i puno novih drva!!!

Offline hknezovi

Odg: Obavijest i zahvala
« Odgovori #5 : 05-07-2007, 10:18:14 »
Smjenjenom vrhu želim ugodan ostanak u BKZ, kao i puno novih drva!!!

 :chinaman: pridružujem se željama
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub