Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: POSTAO SAM SELEKTOR  (Posjeta: 16601 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #15 : 20-07-2007, 13:03:25 »
Ti si trebao poslati fotke  :yes:, a Marijine me isto zanimaju, jer planiram početi raditi nekaj na kući pa imam vremena razmisliti do proljeća i ljeta iduće godine, pa prikupljam ideje. Zaniamju me i vrtovi svih koji svoj kutak žele podjeliti s nama  :great:

Offline Marija

Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #16 : 20-07-2007, 13:03:46 »
Sada sam video da to treba da uradi Marija, a ne ja, ali možda će ti i ovo koristiti.

Ja sam mislila da je pitao mene ... ali sam pogriješila :tup: .... pitao je tebe 
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #17 : 20-07-2007, 13:05:53 »
Za početak ću te pitati koliko posto ti zasjenjuje mreža?
Ja sam našao dvije od kojih jedna zasjenjuje 50%, a druga 90%. Cijena im je 4,5 kn, m2 u maloprodaji.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #18 : 20-07-2007, 13:07:11 »
Sada sam video da to treba da uradi Marija, a ne ja, ali možda će ti i ovo koristiti.

Ja sam mislila da je pitao mene ... ali sam pogriješila :tup: .... pitao je tebe 

Evo da bude i službeno. Pitam i tebe!
Što zbog sebe, a što zbog mog doprinosa o riješenju pitanja navodnjavanja  :yes:

Offline gal

Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #19 : 20-07-2007, 13:21:30 »
Gal, mi imamo prostrani kut dnevnom boravku, koji se fino da razvući i može ugostiti do 2 osobe. Jedino je potrebna tolerancija prema našoj mački....

...hvala na ponudi, imam apartman u Milni sa velikom ograđenom prizemnom terasom (od firme - koji mogu koristiti čitave godine)... tako da se vidimo...

Offline gale

Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #20 : 20-07-2007, 13:33:21 »
Ja mislim Marija da je debe pitao  :bongggg: Mario tebi odgovaram : Mreža je dimenzija  7m X 50m i cena je ispod 100 eura,( ali mislim da ima i manjih dim.) Ja sam stavio duplu mrežu, jednostruko je slaba zaštita. Mislim da nebi smetala ni trostruka. Kolika je procentualna zaštita od sunca, neznam. Možda su mi rekli, ali njihovo je sigurno ko vrbov klin. Zimi skidam mrežu, ali to nije problem, lako se postavlja.  :yes:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #21 : 20-07-2007, 13:43:42 »
Ja mislim Marija da je debe pitao  :bongggg: Mario tebi odgovaram : Mreža je dimenzija  7m X 50m i cena je ispod 100 eura,( ali mislim da ima i manjih dim.) Ja sam stavio duplu mrežu, jednostruko je slaba zaštita. Mislim da nebi smetala ni trostruka. Kolika je procentualna zaštita od sunca, neznam. Možda su mi rekli, ali njihovo je sigurno ko vrbov klin. Zimi skidam mrežu, ali to nije problem, lako se postavlja.  :yes:

Očito se ne radi o istoj mreži koju ja planiram uzeti. Ova koju sam našao je za zaštitu na plastenicima. Prije je bilo raznih postotaka zaštite, no kupci su se valjda profilirali pa sad u prodaji ima samo 50% i 90% zasjenjenja. Ja ću uzimati ovu od 90% za početak mi treba tek 10mx2m, a to mi je nekih 100kn.

Offline Marija

Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #22 : 20-07-2007, 14:22:22 »

...hvala na ponudi, imam apartman u Milni sa velikom ograđenom prizemnom terasom (od firme - koji mogu koristiti čitave godine)... tako da se vidimo...

Poziv za posjetu i dalje stoji, ako ti bude usput  :smile:

Citat:
Evo da bude i službeno. Pitam i tebe!

Eh, sad ću po suncu trebati slikavati vrt...  :tup:



Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #23 : 20-07-2007, 14:24:53 »
Eh, sad ću po suncu trebati slikavati vrt...  :tup:

Nema žurbe  :great:
Tak i tak me do ponedjeljka nema na forumu, a i onak sam u fazi planiranja pa nema žurbe. Samo nek bude do proljeća  :mdr:

Offline Marija

Odg: POSTAO SAM SELEKTOR
« Odgovori #24 : 23-07-2007, 23:34:14 »
Eh, sad ću po suncu trebati slikavati vrt...  :tup:

Nema žurbe  :great:
Tak i tak me do ponedjeljka nema na forumu, a i onak sam u fazi planiranja pa nema žurbe. Samo nek bude do proljeća  :mdr:

Slike su na novoj temi:
http://hbf.my-bonsai.com/index.php?topic=605.new#new
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai