Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: moj novi mini prebonsai  (Posjeta: 8374 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline istefano

moj novi mini prebonsai
« : 31-08-2007, 20:21:19 »
cijenjeni puce , spreman sam na giljotinu ili me spalite na lomaci  :diablo:
dugo sam razmisljao kaj napraviti od tog cuda 3 dana sam zvjerkao oko njega i napokon odlucio da je kaskadni stil za njega najbolji
visine je bio 18 cm , a sad u kaskadnom stilu je 10 cm ili se to kaze nizine  :mdr:

1. potpuna slika drvca
2,3,4,5 odrezao sam mu suharke i grane koje su mi bile viska , slike s svih strana


Offline istefano

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #1 : 31-08-2007, 20:43:08 »
slozio sam se sam s sobom da bi bilo najbolje napraviti dvojni kaskadni stil , posto sam rodjeni ubojica bonsai-a pa slucajno ako neka grana rikne da mi ostane druga :lol:

prvi kaskadni stil

6. predrnja strana nekako su mi tu najmanje vidljivi oziljci
7. postrance
8. straznja strana

drugi

9. prednja strana
10. bocna
11. straznja

Offline DonQuijote

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #2 : 31-08-2007, 20:59:34 »
Bogme si ga okljaštrio.  :rofl: Budemo vidjeli, rekli su sljepci

Offline Marija

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #3 : 31-08-2007, 22:38:39 »
 :histerical:

Nekada treba i nazadovati da bi se poslje napredovalo ...   :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline istefano

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #4 : 31-08-2007, 23:12:43 »
ma nemate vi pojma koliko su ti mali zajebani , lako se vama zajebavati s onim hrgama
toliko sitnih i ovih tankih graqncica da je za popizdit ,a i ove iglice su mu zajebane pikaju sve u sesnaest
a sa sad naj te me je*** uputite me gdje sam pogrijesio , koju sam granu krivo usmjerio... za ozicavanje znam da nebute srali jer je Pall vec o tome prical :go:

Offline DonQuijote

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #5 : 01-09-2007, 20:31:08 »
Pa ja te ne zezam, samo velim da se bude vidjelo kako će dalje napredovati. Uopće nisam kompetentan da ocjenjujem kaskade

Offline Andrija Zokić

Odg: moj novi mini prebonsai
« Odgovori #6 : 01-09-2007, 21:13:12 »
Meni se cini da si mogao malo vise glavnu granu isavijati, da nije tako ravna prema dole. Mislim da bi ti to bilo lakse napraviti sa jos tanjom zicom (ova mi se cini predebela na ovu debljinu debla).
andbonsai.com ~ andbonsai studio