Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Prijava narudžbi tenisita!  (Posjeta: 61539 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #60 : 10-12-2007, 21:30:10 »
Poštarina bi bila prilično skupa za tih sto kilograma :mdr: Ali nemoj se brinuti, tenisit se ne kvari pa će te čekati koliko god treba

Sve OK, kupili smo liapor (80 kn vreća  :tup:) za prvu pomoć dok ne stigne tenisit .... iako mislim da je tenisit znatno bolji.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #61 : 10-12-2007, 21:49:00 »
Uf skupo :nails: a što ti je vreća, potrošiš je na jednom jamadoriju, najviše dva.

Offline Andrija Zokić

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #62 : 10-12-2007, 22:47:27 »
Uf skupo :nails: a što ti je vreća, potrošiš je na jednom jamadoriju, najviše dva.

+ što pola možeš bacit pri prosijavanju, pošto je granulat od 0 do 4.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #63 : 11-12-2007, 18:14:38 »
ne znam što bi rekao. Priča ide otprilike ovako. Gazda nam je čuvao 50 vreća tenisita na paleti (jednoj ili dvije nemam pojma). Kako se nismo uspjeli organizirati dovoljno brzo, to je tam stajalo. U dvorištu od firme. (danas sam bio s gazdom i čuo cijelu priču). On gradi preko puta proizvodne hale kuću, sebi i svojoj familiji. Radnici su mu radili podove i podno grijanje. I tam su imali, na tom gradilištu jednu dvije vreće nekakvog neprosijanog tenisita. Ne čiste filtrirane četvorke, već nekakvog šljama. I s tim su mu valjda kolko ja kužim zasipavali te cijevi u podu. Pa im se svidjelo kak to ide s tim šljamastim tenisitom, gazde  tam nije bilo, a oni su uzeli s te palete naš tenisit i cijelu kuću zasipali s njim i završili posao. Ostale su još dvije tri vreće te četvorke, sveusvemu niš. Eto, tak je naš tenisit završio umjesto u bonsai supstratu, u podovima uz cijevi podnog grijanja kao izolacija. Nemamo sreće s je...im tenisitom. Ispričava nam se i obećaje da bu nam smljel novi i da ga ne trebamo niš platiti. Dakle badava. Sam kaj tog sad po zimi ne bu još do veljače jer mu sad stoji mlin jer se sad i tak niš s tim ne dela. Ja sam mu rekao da je važno sam da bude u veljači zbog proljeća i presađivanja. Žao mi je. Imam najbolju namjeru. Nemojte se ništ ljutiti. Sorry Done za kombi jučer, ni ja nisam znao dok ti nisam javio.
Jadan sam već s tim tenisitom.

Offline Andrija Zokić

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #64 : 11-12-2007, 18:27:10 »
Uh! :tup: Hebiga, očito splet glupih okolnosti.
Čim ga prosije mi dolazimo sa autom i napunit ćemo ga koliko stane sa tenisitom (i normalno, platit koliko košta)!
Samo se nadamo da će to zaista biti do II. mjeseca jer to vrijeme kada počinjemo vaditi.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #65 : 11-12-2007, 19:09:48 »
Sorry Done za kombi jučer, ni ja nisam znao dok ti nisam javio.
A ja sam kriv, kad sam se spremao ko gladni na...

Offline stefek

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #66 : 12-12-2007, 00:19:34 »
Pošto krećete ispočetka i ja bih se predbilježio za jedno 4 vreće. Ako nikako drugačije, dolazim sam po njega.

Offline MARKO

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #67 : 22-12-2007, 00:17:57 »


dakle ovako:

Mario 4
Don 4
Marija i Andrija 5
Goran 5
Hrvoje i Pinus  2
Veljko 1
Istefano 1
Keli 5
Sandev i Halle ?
Marko 3
Ukupno - 30

Offline Marija

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #68 : 22-12-2007, 08:17:25 »
Marko koliko bi ti vreća - nisi napisao.
To što piše "Marko -3" to je Keli naručio za sebe....  ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline MARKO

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #69 : 22-12-2007, 16:21:49 »
Ja sam na stari popis napisao Marko 3. Da bi uzeo 3 vrece.. Ajde provjeri da nisam zeznu nesto da ne dodje do nesporazuma. Dakle ja bi 3 vrece..  8)

Offline Mladen

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #70 : 22-12-2007, 22:22:42 »
Kolega Sebastijan, bilježim se sa štovanjem i ja za jednu vreću.....Pozdrav od Mladena
I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD HAVE ME AS MEMBER

Offline Marija

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #71 : 27-12-2007, 10:28:09 »
Ja sam na stari popis napisao Marko 3. Da bi uzeo 3 vrece.. Ajde provjeri da nisam zeznu nesto da ne dodje do nesporazuma. Dakle ja bi 3 vrece..  8)

Ups, moja greška - Keli je upisan iznad! Ti si u pravu  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline onagrus

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #72 : 11-01-2008, 11:59:32 »
pozdrav!
mene zanima 5 vreća, i mogu biti pripremljene pa će za par dana, a ja imam organizirano lika iz Hvara koji ide gore i to pokupi i donese. da li treba platiti unaprijed, preko računa ili cash kad dodje? granulat je sav 4 mm koliko sam shvatio. hvala unaprijed
Ebay, here I come!!!

Offline onagrus

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #73 : 11-01-2008, 15:28:59 »
sorry, nisam čitao sve postove. Uglavnom prijavio bi se za 5 vreća, kad bilo da bilo, a onda organiziram da to netko pokupi kad stigne otić gore za ZG...Hvala!
Ebay, here I come!!!

Offline Marija

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #74 : 11-01-2008, 15:31:21 »
sorry, nisam čitao sve postove. Uglavnom prijavio bi se za 5 vreća, kad bilo da bilo, a onda organiziram da to netko pokupi kad stigne otić gore za ZG...Hvala!

Strpljenja, tek u 2. mjesec. Možda ti mi skupimo.... ako bude mjesta iako već teglimo za Kelija i Marka i barem 10-15 vreća za nas , pa ne znam hoće bit mjesta....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai