Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Prijava narudžbi tenisita!  (Posjeta: 60871 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran Cajko

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #105 : 30-01-2008, 16:54:09 »
Ja sam već uplatio na klub za dvije vreće.

Molimo da se javite tajniku kluba za povrat sredstava.  :threatening:
U međuvremenu put pod noge na izvor.  :hihihi:

Offline keli

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #106 : 31-01-2008, 15:39:10 »
zbog marijinog i andrijinog otkrića odustajem i ja od tenisita pa ako bude nekakvih problema zbog otkazivanja i ako bude trebalo platiti otkazanu naruđbu no problemos.... :chinaman:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #107 : 31-01-2008, 16:41:03 »
Ljudi, niš ne treba plaćati, to se sve i onako već razgrabilo, cijela paleta. Ostalo je još maaalo. Sad će frajer napravit opet jednu rundu.

Offline CRNA__PANTERA

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #108 : 11-11-2009, 18:28:31 »
POZDRAV, ljudi ko treba tenisita, nek mi se javi na mail tenisit.stridona@gmail.com  Imam novoosnovano moderno postrojenje sa granulacijom od 0-8mm, dakle po želji kaj ko treba. Cijena vreće tenisita od 25kg je 19.90 kn plus pdv. Granulacija od 0 do 2 mm. Mislim da ćete biti jako zadovoljni i sa kvalitetom i cijenom... Ima ga i u rinfuzi i jambo vrečama. Sve kaj vas zanima, obratite se na mail ili na broj Mob. 091/541-8810.... lijep pozdrav

Offline CRNA__PANTERA

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #109 : 11-11-2009, 18:37:14 »
Tenisit STRIDONA d.o.o.                                           

Gornji Vidovec 47, IVANOVEC

40000 ČAKOVEC

Email: tenisit.stridona@gmail.com

Tel/fax: 040/337-579

Mob: 091/541-8810

 

P O N U D A

 

 

 

Ovim putem Vas lijepo pozdravljam u ime svojeg novoosnovanog poduzeća Tenisit STRIDONA d.o.o. kao i u svoje osobno ime. Naša proizvodna djelatnost obavljat će se u Varaždinu, Čehovska 48.

 

Šaljem Vam cijenu našeg tenisita koji  se upravo počeo proizvoditi  sa najmodernijim postrojenjem u Hrvatskoj, čija je kvaliteta tenisita vrhunska. granulacije od 0 do 0.3.- većinom prah radi kvalitete postrojenja.

 

A što je i najvažnije, naša cijena tenisita je daleko najpovoljnija:

Rinfuza za 1 m³ iznosi :                         450,00 kuna + PDV  – cijena franko utovara

Cijena vreće od 25 kg  iznosi:               19,90 kuna + PDV –cijena franko utovara .

Cijena jambo vreće od 1100 kg iznosi: 650,00 kuna + PDV – cijena franko utovara.

 

Cijena jambo vreće može biti i niža ukoliko posjedujete vlastite vreće, a mi ih samo napunimo tenisitom.

Napominjem, za veće narudžbe i sklopljene ugovore suradnje, može se sporazumno ugovoriti određeni rabat.

 

Lom ciglu uglavnom nabavljamo od ciglane iz Šenkovca EKO Međimurje. Ona ima jednu od najkvalitetnijih cigli u Hrvatskoj čime naravno dobivamo i vrhunski tenisit.

 

Naravno možete se i sami uvjeriti u kvalitetu, tako da nas kontaktirate i naručite naš proizvod. Vjerujem da ćete biti zadovoljni  i sa kvalitetom i sa cijenom.

 

Radujem se našoj poslovnoj suradnji i očekujem Vaš poziv i Vašu narudžbu.

 

Unaprijed puno hvala!

 

Sa štovanjem!

Tenisit STRIDONA d.o.o.

                                                                                    Direktor

 

 

                                                           

                                                                                    Marijana Novak ing.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #110 : 12-11-2009, 07:53:10 »
Odlična informacija!
Granulacija od "0" do nekoliko, nije ono što zrači sigurnošću, no ja sam zainteresiran za čiste granulacije, recimo čista dvojka (2mm)
Može li se to izdvojiti i biti siguran da u nutra nema "brašna" od cigle?

Offline CRNA__PANTERA

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #111 : 12-11-2009, 17:24:15 »
poslana je ponuda u kojoj piše tenisit je granulacije od 0 do 3mm, a za čoškaše i blokove 0 do 8 mm. ali samo granulaciju 2mm ne možete dobiti, uvijek ima i prašine.. A da se prosijava, proizvod bi bio preskup i nitko ga ne bi kupio...pozdrav

Offline CRNA__PANTERA

Odg: Prijava narudžbi tenisita!
« Odgovori #112 : 12-11-2009, 17:37:31 »
DAKLE, ne znam dal igdje postoji čista granulacija dvojka, može se to prosijati naravno i dobit čistu dvojku, al  onda bi cijena bila veća, a i treba znati koja vam količina toga treba.Možete provjeriti al mislim da nitko u Hrvatskoj nema čistu dvojku, ni ferosanitarija, ni Ilovac U Karlovcu. Mi smo treće poduzeće koje proizvodi tenisit u Hrvatskoj i to nam je osnovna djelatnost. Imamo ga več u većim količinama tak da ga možete dobiti odmah....pozdrav