Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Vrtni centar Mihaljevac- rasprodaja  (Posjeta: 6420 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Vrtni centar Mihaljevac- rasprodaja
« : 01-12-2007, 12:31:19 »
Vrtni centar Mihaljevac se seli na drugu lokaciju. Popust na sve biljke 40-60% Odo ja u nabavku, požurite se ako ste zainteresirani.

Offline DonQuijote

Odg: Vrtni centar Mihaljevac- rasprodaja
« Odgovori #1 : 01-12-2007, 14:09:44 »
Ništa posebno. Već je odnešeno 75% biljaka, ovo su ostaci ostataka. Jako je skupo tako da čak i sa popustom nije bog zna kakva ponuda.
Na ulazu u centar je živica od žutike, ima odličnih komada ali je sve već rezervirano. Ipak sam si uspio rezervirati  dva komada . Strašno su nefleksibilni. Zamolio sam ih da mi ih odmah prodaju ali ne može, keže da će me zvati kad ih budu vadili. Onda sam ponudio da ću ih sam iskopati i  odmah platiti koliko traže. Ne može, pozvati će me kad ih budu vadili. Molio sam i cendrao ali ostali su tvrdi. Grozno.
Ima nešto pinusa mugo po 30-100 kn ali su mali, stari možda dvije tri godine. Ništa što bi me zanimalo. Ipak da se ne vratim praznih ruku, negdje u dnu vrta, na zapuštenom dijelu pronašao sam dva buxusa, sa zanimljivim korjenjem i deblom. Po sto kuna svaki, čista pljačka ali uzeo sam ih... dolazi vrijeme darivanja, pa sam se darivao :mdr: Evo fotki

Offline DonQuijote

Odg: Vrtni centar Mihaljevac- rasprodaja
« Odgovori #2 : 01-12-2007, 14:10:32 »
 :smile:

Offline DonQuijote

Odg: Vrtni centar Mihaljevac- rasprodaja
« Odgovori #3 : 01-12-2007, 14:11:31 »
 :smile: