Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zima dolazi  (Posjeta: 108261 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #150 : 25-03-2013, 13:38:03 »
...sat vremena kasnije... :mad2: i dalje neumoljivo rokaaa...
opet ću morati odtrpavati auto... :mad3:

Offline gal

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #151 : 25-03-2013, 14:28:03 »
Sezona je katastrofa!!! Nosam drva nutra-van.  :loco: O vađenju da i ne govorim. Na kompu  cca 50-ak potencijalnih drva za vađenje koja bi valjalo obići, otkopati nebarije te selektirati na terenu, izvaditi i posaditi – nemoguća misija (premda i inaće nikad ne vadim više od 10-ak komada). Još se nije ni prošli snijeg otopio u brdima, a s ovim novim do 15. Travnja sam miran. Poslije toga datuma bit će prekasno za većinu vrsta. Prošli vikend sam izvadio par klenova, blato, nemreš kopat jer se sve lijepi, alat kad zabiješ ne izlazi iz zemlje – zemlja pak ne silazi sa korjena. Tlo se od snijega nije promrzlo pa je zbijeno ko sirovina za ciglu…strava! Da sam znao vadio bih u prosincu.

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #152 : 25-03-2013, 14:36:35 »
Sezona je katastrofa!!! Nosam drva nutra-van.  :loco: O vađenju da i ne govorim. Na kompu  cca 50-ak potencijalnih drva za vađenje koja bi valjalo obići, otkopati nebarije te selektirati na terenu, izvaditi i posaditi – nemoguća misija (premda i inaće nikad ne vadim više od 10-ak komada). Još se nije ni prošli snijeg otopio u brdima, a s ovim novim do 15. Travnja sam miran. Poslije toga datuma bit će prekasno za većinu vrsta. Prošli vikend sam izvadio par klenova, blato, nemreš kopat jer se sve lijepi, alat kad zabiješ ne izlazi iz zemlje – zemlja pak ne silazi sa korjena. Tlo se od snijega nije promrzlo pa je zbijeno ko sirovina za ciglu…strava! Da sam znao vadio bih u prosincu.
maa priičaj mi... :mad3: :mad3: :mad3:
ŽAAAAASUUU!!

Offline Marija

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #153 : 25-03-2013, 19:11:46 »
kod nas je južina i kiša pada cijeli dan... sezonu vađenja smo zatvorili ovaj vikend :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline grabar

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #154 : 25-03-2013, 19:29:56 »
kod nas danas bila ledena burica sa snjegom ali utihla okreće na jugo   a kako kažu vijeme do uskrsa kiša :buaaa:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Zima dolazi
« Odgovori #155 : 25-03-2013, 20:39:15 »
Mi u Međimurju sad prelazimo na one Nordijske I Aljaške vrste. :grrrrrr:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #156 : 25-03-2013, 21:40:21 »
pado je od jutra i još uvijek pada...
evo trenutno u ZGu 15+ centimetara bijelog da ne kažem čega, na zapusima i prek 25...
vani minus 5 i vjetar dere a snjeg pada...u oči...na mahove i vodoravno...u OČI...zima?? da, još je tu... :threatening:
da ne velite da muljam  :sretan: par slika od sad...
pa par od 28.3.2012. iliti od lani u ovo doba... :quiet: breskva u eexplooziji i zeleni mladi vršci na borovici...
laganini nam kaže zima :na:
pa kaj, još stigne doć proljeće...bitno da se nije sve otvorilo pa onda ovak smrzlo...neeek prođe ova bijela romantika, ali onda bi bio red za proljeće...koje vjerojatno kreće za weekend sa puuno kiše kao nastavak na ovo...jupi

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #157 : 26-03-2013, 22:09:01 »
ak ništa drugo, onda uživam u kreaturama vjetra i snijega koje mi majčica priroda stvara prek ruba krova na balkonu...

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #158 : 31-03-2013, 11:27:22 »
U ZeGeu toootalnii pootooop...kiša od petka tu i tamo sa kojim prekidom, ali sada evo 24h bez prekida paaada li ga pada i to oonaako praavo...sezona za NEvadjenje za pamćenje...a bolesnoće kreću a nemreš prskat jer pada...čisti žaasu  :buaaa:

Offline TIBIKA

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #159 : 31-03-2013, 21:26:00 »
Mozes da prskas plavim uljem jer ga kisa ne moze sprati  :smile:

Offline Luc de Fuc

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #160 : 02-04-2013, 16:24:19 »
Sen ti miša...ovo je ko neka neukusna drugosvibanjska šala...snijeg kiša i bljuzga sa neba...padaju odjednom...sve sa uuugodnom dozom hladnog povjetarca...već sam dosadan sam sebi...sutra očekujem snijeg do koljena plus ledena kiša...i po mogućnosti lagani tsunami da zbriše nabubrele pupove...i nebum se čudio...nimalo  :buaaa:

Offline donna

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #161 : 02-04-2013, 19:02:54 »
Zima, zima e pa šta je,
ak je zima nije lav.
zima zima pa neka je,
ne boji se ko nema bonsai !

Offline jurica

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #162 : 02-04-2013, 20:03:59 »
Zima, zima e pa šta je,
ak je zima nije lav.
zima zima pa neka je,
ne boji se ko nema bonsai !
Donna , naš drugi Dobriša !!!!  :worthy:  :jupije:

Offline Marija

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #163 : 14-08-2013, 20:11:30 »
Zima  ne dolazi  :zamisljen:

P.S. Tragam za temom kad se ljeti žalimo da je vruće .... ali našla sam samo ovu gdje grintamo na zimu ...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline donna

Odg: Zima dolazi
« Odgovori #164 : 14-08-2013, 21:02:18 »
Bome meni danas zima, samo 26 celzijanera, ja se smrzla  :zbunjen: