Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tataratira, napravili smo plastenik!  (Posjeta: 15879 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Tataratira, napravili smo plastenik!
« : 12-06-2010, 15:56:57 »
Napravili smo plastenik u smislu procvata i renesanse bavljenja bonsaima. Ima još stotinu sitnica za srediti ali sve u svemu gotov je!
Eto konačno ćemo imati i radni prostor za duge zimske noći.
Primamo donacije od prijatelja i znanaca u obliku starih dvosjeda/trosjeda/fotelja i slično  :mdr:

Više slika na blogu: http://www.animabonsai.com/2010/06/greenhouse/
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Libero

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #1 : 12-06-2010, 16:28:29 »
 :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :surprised: :wow: :wow: :wow: :wow:

Hm, mislim da je vrijeme da napustite ovaj forum koji se zove HOBI bonsai forum  :lol:

Offline Andrija Zokić

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #2 : 12-06-2010, 22:17:53 »
Hm, mislim da je vrijeme da napustite ovaj forum koji se zove HOBI bonsai forum  :lol:

"Hobi je naziv za aktivnosti koje se rade zbog osobnog zadovoljstva, a ne zbog novčanih nagrada ili primanja." ... ipak je i dalje hobi ;)
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #3 : 13-06-2010, 08:38:45 »
Ljudi, plastenik vam je mraaaaaaaak.
 :wow:  :wow:  :wow:
 

Offline jurica

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #4 : 13-06-2010, 11:05:34 »
Ideš... ovo je već.... :great: :great: :great:

Offline DonQuijote

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #5 : 13-06-2010, 11:05:53 »
 :worthy: Vrlo vrlo profesionalno  :great:
Još više me fascinira količina materijala. Znam da je vrlo kvalitetan ali nisam mislio da ga ima toliko.
Vrit ja sam valjda jedini koji još nije vidio vašu zbirku :tuptup:

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #6 : 13-06-2010, 11:35:37 »
Još više me fascinira količina materijala. Znam da je vrlo kvalitetan ali nisam mislio da ga ima toliko.

To su samo ovogodišnja stabla  :lol:

Vrit ja sam valjda jedini koji još nije vidio vašu zbirku :tuptup:
idući put kada budeš u Dalmaciji ... sjeti se i dođi
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #7 : 14-06-2010, 07:47:02 »
...pravi posao. Jednim udarcem riješili ste se bure, mraza, tuće a bome uštedjet ćete i na zalijevanju.  :worthy:

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #8 : 14-06-2010, 08:38:32 »
Svaka čast. odličan plastenik. upravo smo se ja i zena vratili iz splita, bas steta sto se ne poznajemo da vidimo tvoje veliko carstvo live. kad gledam tvoje i od maria stablašice i teren na kojem uzivate dođe mi da prodam stan i kupim kuču, e i velika mi je želja vas upoznat jednom! na nekom skupu ili privatno. mi smo ti u splitu naj manje 10 puta godišnje a u kaštel starom imamo rodbinu. :smile: . samo da vas pitam hm sjetio sam se nečeg oko zaljevanja drva kad su godišnji i kad nas neče bit 15 dana u zg. mislio sam postavit karnister od 5 litara i umočit i razvuč niti vune za pletenje do svakog drva tako da po ovoj vručini ostanu živa, neznam dali je ova varijanta dobra al ono da mi ih neko zaljeva ne šljaka baš jer nemaju ljudi osječaj za drva, njima je to kao i svaka druga biljka. dali mi možeš neki savijet udjelit. thanks.   
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #9 : 14-06-2010, 08:43:45 »
mi smo ti u splitu naj manje 10 puta godišnje a u kaštel starom imamo rodbinu.
Eto imate poziv na sladoled od nas dvoje kada sljedeći put budete u blizini.  :hihihi:

:smile: . samo da vas pitam hm sjetio sam se nečeg oko zaljevanja drva kad su godišnji i kad nas neče bit 15 dana u zg. mislio sam postavit karnister od 5 litara i umočit i razvuč niti vune za pletenje do svakog drva tako da po ovoj vručini ostanu živa, neznam dali je ova varijanta dobra al ono da mi ih neko zaljeva ne šljaka baš jer nemaju ljudi osječaj za drva, njima je to kao i svaka druga biljka. dali mi možeš neki savijet udjelit. thanks.   

Mi imamo kombinaciju kapilarnog i "babilarnog" (dolazi od riječi baba - sveto biće koje uvijek pomaže) zalijevanja. Kapilarno zalijevanje u kombinaciji s tajmerom bi ti nabolje riješilo problem.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #10 : 14-06-2010, 09:11:38 »
hvala na pozivu. eto nas opet za 14 dana. :jupije:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Aleksa

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #11 : 14-06-2010, 13:48:34 »
mi smo ti u splitu naj manje 10 puta godišnje a u kaštel starom imamo rodbinu.
Eto imate poziv na sladoled od nas dvoje kada sljedeći put budete u blizini.  :hihihi:

:smile: . samo da vas pitam hm sjetio sam se nečeg oko zaljevanja drva kad su godišnji i kad nas neče bit 15 dana u zg. mislio sam postavit karnister od 5 litara i umočit i razvuč niti vune za pletenje do svakog drva tako da po ovoj vručini ostanu živa, neznam dali je ova varijanta dobra al ono da mi ih neko zaljeva ne šljaka baš jer nemaju ljudi osječaj za drva, njima je to kao i svaka druga biljka. dali mi možeš neki savijet udjelit. thanks.   

Mi imamo kombinaciju kapilarnog i "babilarnog" (dolazi od riječi baba - sveto biće koje uvijek pomaže) zalijevanja. Kapilarno zalijevanje u kombinaciji s tajmerom bi ti nabolje riješilo problem.
:girl:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #12 : 14-06-2010, 15:08:24 »
izvrsno  :clap:

Offline Bruno

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #13 : 14-06-2010, 15:37:33 »
Imaš Gardenin timer za koji ne treba voda sa pritiskom kao iz špine,nego ga montiraš ispod rezervara. Dovoljan mu je pritisak slobodnog pada vode i možeš ga namjestit tri puta dnevno.

Offline cile

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #14 : 14-06-2010, 20:17:10 »
super je, morate još jedan kat napravit  :hihihi: