Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Posude by: Matheusz Grobelny  (Posjeta: 20078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #30 : 24-08-2010, 09:38:38 »
Kao da ju je sam H.R.Giger nacrtao!

Ima u njima nešto Gigerovskog ali prije svega suvremenog. Ovakve slične kreacije sam susretao godinama i sam sam ih izrađivao kao i ljudi oko mene. Zato ih jako lako razumjem. Na IBC-u sam to i napisao ali su se ljudi uvrijedili i gotovo su me doveli u situaciju da se ispričavam jer nešto poznajem i razumjem. Ove posude će teže razumjeti netko tko ne poznaje SU ali nije nemoguće. Jako je dobra usporedba sa nogometom. Netko tko je godinama u nogometu kada gleda tekmu jako je duboko može razumjeti, od taktike do same kvalitete pojedinih igrača i same ljepote igre. Netko tko tek počinje gledati ili prvi put gleda nogomet može vidjeti samo ogromnu konfuziju i budale koje se natežu oko lopte. Međutim, može se dogoditi i da se zaljubi u nogomet do ušiju i da doživi ekstazu iako gleda utakmicu prvi put (takvih je sigurno bilo nedavno na Poljudu).
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #31 : 30-08-2010, 14:44:20 »
Nismo mogli odoljeti kada smo ih vidjeli u živo. Nabavili smo 4.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #32 : 30-08-2010, 17:22:51 »
Ova zadnja mi se izuzetno dopada :great:

Offline Marija

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #33 : 30-08-2010, 17:51:07 »
Ova zadnja mi se izuzetno dopada :great:

Preko slika mi je to bila apsolutno najgora posuda, zgrozila sam se kada je Andrija napravio virtual one naše velike tršlje u njoj ... rekla sam mu - pobogu pa nećeš valjda posadit to stablo u glavu od Mikija Mausa  :haaaahaaaaa: Done, znam da ćeš me razumijeti .... pogledaj malo, ne izgleda li kao gornji dio njegove glave obrtnut naopako.

U svakom slučaju, uživo je potpuno drugi dojam. Miki je stigao kući!  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Memy

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #34 : 31-08-2010, 11:41:25 »
Miki je stigao kući!  :mdr:
Very good! For a Mickey Mouse tree(s). :tup:

Offline DonQuijote

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #35 : 31-08-2010, 20:33:37 »
Živio MIki. Neobična je i lijepa. Koliko je to čvrsto. S obzirom na mnoštvo stršećih djelova, djeluje kao da se može vrlo lako otkrhnuti.
A drugo...jel skupo?

Offline Andrija Zokić

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #36 : 31-08-2010, 22:26:00 »
Živio MIki. Neobična je i lijepa. Koliko je to čvrsto. S obzirom na mnoštvo stršećih djelova, djeluje kao da se može vrlo lako otkrhnuti.
Vrlo je kvalitetno i kada je držiš u ruci nemaš osjećaj da će se lako otkrhnuti.

A drugo...jel skupo?

Mislim da su cijene negdje kao Derek Aspinall i slični majstori.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #37 : 01-09-2010, 10:45:55 »
2 videa



andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Bruno

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #38 : 01-09-2010, 22:30:41 »
i sad kako da "tradicionalist" shvati koliko je Mateheusz svjetlosnih godina daleko otišao u igri s elementima !!

Offline Andrija Zokić

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #39 : 01-09-2010, 22:43:14 »
i sad kako da "tradicionalist" shvati koliko je Mateheusz svjetlosnih godina daleko otišao u igri s elementima !!

Čistokrvnog tradicionalista to niti ne zanima. On ima u glavi sliku "idealnog" bonsaija u čvrstim okvirima i sve što izlazi van tih okvira on ne podnosi. Umjetnik isto ima okvire, ali su labavi i šire se.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #40 : 02-09-2010, 08:06:57 »
i sad kako da "tradicionalist" shvati koliko je Mateheusz svjetlosnih godina daleko otišao u igri s elementima !!

vidjet ćemo što će se iz svega izrodit ....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Marija

Odg: Posude by: Matheusz Grobelny
« Odgovori #41 : 03-06-2011, 08:28:52 »
konačno je počeo radit pliće a šire posude ....





Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai