Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: gdje kupit mimozu  (Posjeta: 2610 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dijxtra

gdje kupit mimozu
« : 16-02-2011, 18:41:09 »
Jel vidio tko u rasadniku nekom kakvo drvo mimoze (Acacia dealbata)?

Ono kaj kumice predaju po placu u buketima, ja sam uvijek mislio da je to kamilica. Al, ispada da nije kamilica i da su i moja stara i moja cura sulude za mimozama. Pa sam, tražeći buket, naišao na sadnicu, pa se malo raspito i ispada da je to u biti suptropsko drvo koje naraste do 30 metara (ja mislio to neka trava).  Pa sam umjesto buketa uzeo jednu sadnicu od 20 cm i mislio to poklonit djevojci... al jebemu kad me svrbe prsti... gledam ja tu mimozicu, gledam... pa se mislim, vidi kako ova grana ide u krivo, samo malo žice ću tu stavit... a ovo tu je viška, cvak, cvak... ovo treba usmjerit prema dolje... i sad imam više žice neg mimoze u teglici :-D

Uglavnom, da ne dužim, jel vidio tko mimozu od metar - metar ipo negdje u kakvom rasadniku? Da ju kupim, iskasapim, pa da vidim šta bude... :-D

Offline Marija

Odg: gdje kupit mimozu
« Odgovori #1 : 16-02-2011, 19:36:08 »
MBM Lučko, možda
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline dijxtra

Odg: gdje kupit mimozu
« Odgovori #2 : 16-02-2011, 22:39:54 »
MBM Lučko, možda
Bio sam tamo 2 puta u zadnjih mjesec dana i ne sjećam se da sam vidio... al, ići ću opet za tjedan dana pa ću baš pitat jel imaju.