Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Nick Lenz - art bonsai  (Posjeta: 24653 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #15 : 25-04-2007, 21:43:04 »
meni izgleda ovo jako dobro , ona zadnja slika mi je prejebena demon zarobljen u korijenju drva :worthy:

O da i taj je odličan. Izgleda kao neka scena iz Gospodara prstenova. Aleksa !! Jel i tebi?

Pa...Da...Nazgul....  :histerical:

Offline Andrija Zokić

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #16 : 25-04-2007, 23:34:01 »
Pa i ova šumica sa tenkom je baš originalna. Što ste tak ozbiljni ? Čovjek se baš dobro zeza. 8)

Meni je ovdje veliki nedostatak harmonije.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #17 : 26-04-2007, 08:38:39 »
[

Meni je ovdje veliki nedostatak harmonije.
Čovjek je spojio WW2 i bonsai. Valjda ga interesi vode u oba smjera. Aleksa bude spojio gospodara prstenova s Bonsaiem.
 Mene zanima kazalište ali ne znam kak bi drveće natjerao da glumi i pjeva...a pogotovo da izgleda kao Severina :mdr:

Šalim se malo. Gle, neki ljudi su tradicionalisti i to je OK. Bonsai je sam za sebe umjetnost i sve ostalo ga nagrđuje,to tako funkcionira već stotinama godina.  Ali neki istražuju dalje i pokušavaju kombinirati umjetnosti pa tako slikari teže prema trodimenzionalnom, muzičari uvode nadzvučne i podzvučne efekte, kipari izlažu pisoare kao umjetnička djela a glumci glume gljive i tvrde da su minimalisti :mdr: Uostalom ti si umjetnik pa to znaš bolje od mene.
Pejzaž u kojemu je stari razvaljeni tenk iz WW2 je umjetnička sloboda i zašto to ne gledati tako? Kad bi svi bili tradicionalisti, kiparstvo se ne bi pomaknulo od doba stare Grčke ili eventualno Rima.

Offline Marija

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #18 : 26-04-2007, 08:57:46 »
Ovo je čisto pitanje ukusa ... nekome se sviđa a nekome ne! :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Zlatko

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #19 : 26-04-2007, 09:20:17 »
Ovo je čisto pitanje ukusa ... nekome se sviđa a nekome ne! :smile:

A o ukusima se ne raspravlja. :ange:
Ja samo skupljam stabla za svoje unuke.

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #20 : 26-04-2007, 11:21:27 »
A znam da se ne raspravlja, al kad se meni jako sviđa :love:

Offline Zlatko

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #21 : 26-04-2007, 14:22:22 »
A znam da se ne raspravlja, al kad se meni jako sviđa :love:

To je sjajno, jer uvijek je bolje nešto voljeti negoli mrziti. :ange:
Ja samo skupljam stabla za svoje unuke.

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #22 : 26-04-2007, 16:11:45 »
 " Isnt art about creating something beautiful? NO! Art is about creating something that touches your soul - can well be ugly. "   

                                                                                                                                  Walter Pall

Offline marinko beg

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #23 : 26-04-2007, 16:38:53 »
" Isnt art about creating something beautiful? NO! Art is about creating something that touches your soul - can well be ugly. "   

                                                                                                                                  Walter Pall
Ako su Lego kockice i tenkovi od Playmobila "art",onda ja imam djecu umjetnike. :gigle:

M

Offline Andrija Zokić

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #24 : 26-04-2007, 17:04:03 »
Ovo sto Nick radi bi jedino moglo proci kao nekakva konceptualna umjetnost, ali da bi to bilo potrebna je dobra pozadinska prica koje ovdje nema.
Po mom vidjenju bonsai je ljepsi kada se kod njega minimalno vidi utjecaj covjeka, a Nick radi upravo suprotno. Ako je ovo pokusaj nekakvog shoka, onda je debelo zakasnio jer su Dadaisti to davno iscrpili (pisoar-fontana, dlakava salica ...) Meni ovo sto on radi nije nista novo jer sam na dosta mjesta vidio gdje bonsaisti ubacuju nekakve makete i kite pricu. Njegove maketice djeluju jeftino kao da su kupljene u kipara laika. Uglavnom steta, jer nekoliko bonsaija bi mu stvarno odlicno izgledali da nemaju popratne sadzaje.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline istefano

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #25 : 26-04-2007, 18:15:41 »
Uglavnom steta, jer nekoliko bonsaija bi mu stvarno odlicno izgledali da nemaju popratne sadzaje.
kako kome  :jap: meni je odlicno

Offline Andrija Zokić

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #26 : 26-04-2007, 19:41:59 »
Ova keramicka pozlacena skulpturica Michaela Jacksona i njegovog majmuna prodana je za 5,6 mil.$, pa sad, o ukusima se ne raspravlja .....
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Pinus

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #27 : 26-04-2007, 20:13:37 »
Nemreš to uspoređivat, i uopće mi se neda raspravljat zašto, jer znam da će tvoja ili Marinkova morat bit zadnja, nedate disat.

Offline Marija

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #28 : 26-04-2007, 20:25:22 »
Ovdje nitko drugome ne tuče batom po glavi .... ovo je normalna komunikacija, a žao mi je ako ti je zbog toga tjeskobno  :dunno:

Ne kužim što bi trebalo .... napisat da je to super ... a da bi ti bila zadovoljna - ako netko misli suprotno onda ne pisat ništa?!
Žao mi je ali tako to na forumima ne ide ...  :smile:

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: Nick Lenz - art bonsai
« Odgovori #29 : 26-04-2007, 20:38:15 »
Nemreš to uspoređivat, i uopće mi se neda raspravljat zašto

Nisam to uopce usporedjivao, i ne da mi se uopce raspravljati o tome sto sam isao napisati.
andbonsai.com ~ andbonsai studio