Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: pOZDRAV ! Molim pomoć, što bi ovo bilo, dobih danas iznenada ?  (Posjeta: 58862 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline donna

moj novi yamadori u trening posudi:

http://img252.imageshack.us/img252/7161/p3060090.jpg
pOZDRAV ! Molim pomoć, što bi ovo bilo, dobih danas iznenada ?


Uploaded with ImageShack.us


Offline DonQuijote

Tu nište ne rezati barem godinu dana  :mdr:

Offline Nikola Stankovic

Super nebari...Fino suzenje ka vrhu...Pravi slobodni uspravni stil...Odlican CATSAI... :happy:

Offline donna

Ljudi, imam situaciju: brezi ne mogu raspetljati korjenje, to je toliko zbijeno(zabetonirano), morala sam amper u kojem je bila rasjeći, što sad?
Potopila sam ju u vodu, ali slabo se meni otapa ta zemljurina. Kako da to savladam?
E da, breza je iz rasadnika, nije iz šume.

Offline DonQuijote

Mesarska kuka i rasčešljavaj. Uopće ne moraš biti nježna. Ako je tako zaraslo da si morala rezati kantu onda ionako dvije trečine toga treba maknuti. Dakle hrabro rasčešljati, 20% korijena ćeš isčupati tim rasčešljavanjem ali, kako sam već rekao i nakon toga još sve skupa režeš i skračuješ. Bez milosti

Offline donna

Don hvala !
Kao prvo, doljnju trećinu sam ladno pilom odrezala. I što sam vidjela? Sva unutrašnjost je žuta glina, samo okolo po rubu kante je splet korjenja ?
Ostavila sam preko noći u vodi, sutra odmah poslije kave kidam blato i pokušavam nešto. Nadam se da ću osloboditi korjenje i posaditi brezicu kako treba !

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Baš sam se zahuktala s čitanjem i očem stisnut 16. stranicu da vidim kaj si napravila i kak izgleda brezica ....i sad sam baš razočarana !!  Ajde...podijeli nam koju sličicu od tvojih početaka kako sada izgledaju !!  :girl:

Nekako su mi bliskij sličice tvojih drvaca nego majstorski yamadoriji koje stavljaju veliki dečki i cure sa HBF !! :ljub: Jel hočeš prošetat fotić da vidim kako na proljetnih   +16 napreduju ??

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
aj pliz stavi sliku
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline donna

Brezica je još u nedoumici, hoće li ili neće.....

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Jel krenula?
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline donna

Nije i neće  :molitva: