Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88333 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanjinko

Moram reći da mi je drago vidjeti skoro pa potpuno novu ekipu "Pallovaca". Taj čovjek mi je potpuno obrnuo sliku u glavi po pitanju bonsaia. Svaki novi susret s njim je iznova rušio zidove u mojoj glavi, a opet ničim nije ograničio, uvjetovao,.. smjer kojim ću ići. Premda znam i ljude kojima nije baš ništa uspio usadit, al to je već druga prića... Naime na prvom susretu još uvjek pamtim njegovu rečenicu: Kad na drvu nemaš ideje što i kako napraviti, najgora stvar koju možeš napraviti je ne napraviti ništa!.... Mnogi na svojim drvima godinama ne naprave ništa, pa je i takav rezultat - ništa! Fascinantno je već i gledat tu silnu količinu energije u tim njegovim godinama... Ma,... samo vam želim dobru zabavu!
uvijek volim pročitati vaše tekstove gospodin Gal.ja sam bio samo jednom na seansi s gospodinom Pallom i nadam se da ću i ove godine takodjer biti nazočen dogadjaju.a bit će mi ful drago jer će se skupiti ugodno društvo.u bilo kojoj sferi života ja volim ljude kao što su gospodin Pall.u stilu"evo izvoli imaš ovo i ono,pa na tebi je šta želiš".mi novi imamo puno "lakši put"jer ste nam vi stariji utabanali stazu i na nama je,uz naravno silni entuzijazam da to predočimo u dijelo.ja sam u prošlosti maštao o onim vašim radionicama s gospodinom Pallom,a sad ću na njima možda raditi na svome drvu.žao mi je što nećete biti sa nama gospodine Gall.

Offline sanjinko

A mi putujemo s bivšim policajcom.....tako da smo i mi "čisti" i prema tebi i prema doma....osim ako ga ne napelamo na greh usput (alat je 100% u gepeku) !!
nadam se Draženka da ćeš s uglednim suputnikom i svojim mentorom uspijeti iskalkulirati dolazak kod mene,ove godine sam bio silno produktivan.

Offline Marija

uvijek volim pročitati vaše tekstove gospodin Gal.ja sam bio samo jednom na seansi s gospodinom Pallom i nadam se da ću i ove godine takodjer biti nazočen dogadjaju.a bit će mi ful drago jer će se skupiti ugodno društvo.u bilo kojoj sferi života ja volim ljude kao što su gospodin Pall.u stilu"evo izvoli imaš ovo i ono,pa na tebi je šta želiš".mi novi imamo puno "lakši put"jer ste nam vi stariji utabanali stazu i na nama je,uz naravno silni entuzijazam da to predočimo u dijelo.ja sam u prošlosti maštao o onim vašim radionicama s gospodinom Pallom,a sad ću na njima možda raditi na svome drvu.žao mi je što nećete biti sa nama gospodine Gall.

Malo si se zanio  :girl:
Pall & Gall

 :tlab: :happy2:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
A mi putujemo s bivšim policajcom.....tako da smo i mi "čisti" i prema tebi i prema doma....osim ako ga ne napelamo na greh usput (alat je 100% u gepeku) !!
nadam se Draženka da ćeš s uglednim suputnikom i svojim mentorom uspijeti iskalkulirati dolazak kod mene,ove godine sam bio silno produktivan.

Jel trebaš nekaj ??  Ili me sam namataš ?? :haaaahaaaaa: Znaš da imam "veliki" auto s malim prtljažnikom !! A sada vozim velike ljude (doduše neznam kak je Alex velik) i velike stvari mi ne stanu u auto !!  Jel znaš da onaj tvoj zmaj stoji još na istome mjestu gdje smo ga istovarili iz auta ? Kak sam god jaka.......preseliti ga nebrem sama !
.....e da i nebude vremena za lunjanje okolo..mislim da ćemo se jako teško odlučiti na povratak doma !

Offline gal

Malo si se zanio  :girl:
Pall & Gall
 :tlab: :happy2:
Je, Sanjinko malo si se zanio, premda fino zvući  :whistle:  :mdr: Dakle, kao prvo nisam ti ja nikakav gospodin, i inače mislim da smo ovdje na forumu svi kolegijalno na "ti". Gal (bez dodatnog "L") mi je nadimak jer imam predugo ime i nazapamtljivo prezime.  A na Palla ne dolazim isključivo radi ekonomskih okolnosti koje vladaju lijepom našom... i da, žao mi je zbog toga.  :smile:

Offline sanjinko

Malo si se zanio  :girl:
Pall & Gall
 :tlab: :happy2:
Je, Sanjinko malo si se zanio, premda fino zvući  :whistle:  :mdr: Dakle, kao prvo nisam ti ja nikakav gospodin, i inače mislim da smo ovdje na forumu svi kolegijalno na "ti". Gal (bez dodatnog "L") mi je nadimak jer imam predugo ime i nazapamtljivo prezime.  A na Palla ne dolazim isključivo radi ekonomskih okolnosti koje vladaju lijepom našom... i da, žao mi je zbog toga.  :smile:
a ja tako iz pristojnosti,al aj neću više.je zanija sam glede slova "L",slab sam u školi bio skroz  glede slova.joj ta ekonomija,moja firma je često na televiziji u zadnje vrijeme,ali ne po dobrome pa mi je ta bad ekonomska situacija jako poznata.bit će vremena da se upoznamo,i ako budeš u blizini rijeke javi se.

Offline sanjinko

A mi putujemo s bivšim policajcom.....tako da smo i mi "čisti" i prema tebi i prema doma....osim ako ga ne napelamo na greh usput (alat je 100% u gepeku) !!
nadam se Draženka da ćeš s uglednim suputnikom i svojim mentorom uspijeti iskalkulirati dolazak kod mene,ove godine sam bio silno produktivan.

Jel trebaš nekaj ??  Ili me sam namataš ?? :haaaahaaaaa: Znaš da imam "veliki" auto s malim prtljažnikom !! A sada vozim velike ljude (doduše neznam kak je Alex velik) i velike stvari mi ne stanu u auto !!  Jel znaš da onaj tvoj zmaj stoji još na istome mjestu gdje smo ga istovarili iz auta ? Kak sam god jaka.......preseliti ga nebrem sama !
.....e da i nebude vremena za lunjanje okolo..mislim da ćemo se jako teško odlučiti na povratak doma !
trebao bi floreopora ako budeš imala mijesta,ali nije mi totalna hitnoća.al onda ćeš morat kod mene doći.neće te spasiti sat vremena da doletiš do mene prije ili nakon radionice.a još i ekipicu pravu voziš.

Offline jurica

A mi putujemo s bivšim policajcom.....tako da smo i mi "čisti" i prema tebi i prema doma....osim ako ga ne napelamo na greh usput (alat je 100% u gepeku) !!
nadam se Draženka da ćeš s uglednim suputnikom i svojim mentorom uspijeti iskalkulirati dolazak kod mene,ove godine sam bio silno produktivan.

Jel trebaš nekaj ??  Ili me sam namataš ?? :haaaahaaaaa: Znaš da imam "veliki" auto s malim prtljažnikom !! A sada vozim velike ljude (doduše neznam kak je Alex velik) i velike stvari mi ne stanu u auto !!  Jel znaš da onaj tvoj zmaj stoji još na istome mjestu gdje smo ga istovarili iz auta ? Kak sam god jaka.......preseliti ga nebrem sama !
.....e da i nebude vremena za lunjanje okolo..mislim da ćemo se jako teško odlučiti na povratak doma !
trebao bi floreopora ako budeš imala mijesta,ali nije mi totalna hitnoća.al onda ćeš morat kod mene doći.neće te spasiti sat vremena da doletiš do mene prije ili nakon radionice.a još i ekipicu pravu voziš.
Izvinite što se miješam u vaše dogovaranje ali bilo bi mi drago da Draženka i ekipa posjete tvoj vrt prije radionice jer sam planirao poslije radionice zajedničko druženje uz večeru kod mene doma , a bilo bi mi krivo da se svi razbježite poslije 18 h kad bi trebao biti kraj radionice.

Offline jurica

Program  International Bonsai Academy u Pazinu je slijedeći ( i WP se složio sa njim):
- Subota 18.04.2015.
- početak u 10:00 itraje prvi dio do 13:00
- pauza za ručak 13:00 do 15:00 (možda i do 15:30 zato jer WP ima popodnevni odmor)
- početak drugog dijela 15.00 (15:30 ) do 18:00
- druženje svih okupljenih kod mene doma uz večeru i piće od 18:00 pa do kad nas bude volja

Ima li kakvih pitanja ili prijedloga ?

Offline jurica

Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:
Pa onda hoće li biti "International" ?

Offline brko

 
  -nemam pitanja imam jedan prijedlog: :smile:
-sjetite me se prije :bravoPrika:
-za vrijeme kritike i demonstracije :woodworks: :pilanje: :zalijevanje:
-i naravno najvažnije poslije za vrijeme druženja: kofi
   svima lijep provod....

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Jurica...plan je jasan !! :mdr:  Al ja bi htjela znati...kaj če se događat u prvom djelu...a kaj u drugom !!  Treči dio mi je definitivno najjasniji (druženje ! )!! :turpija:

Al mi je i sve jasnije da moramo u 3 ujutro krenuti da budemo u 6 kod Sanjina da stignemo do tebe do 10h !! :tlab:

Brko...sve jasno u vezi tebe !!  Definitivno će ti se štucat cijeli dan !!

Offline jurica

Jurica...plan je jasan !! :mdr:  Al ja bi htjela znati...kaj če se događat u prvom djelu...a kaj u drugom !!  Treči dio mi je definitivno najjasniji (druženje ! )!! :turpija:

Al mi je i sve jasnije da moramo u 3 ujutro krenuti da budemo u 6 kod Sanjina da stignemo do tebe do 10h !! :tlab:

Brko...sve jasno u vezi tebe !!  Definitivno će ti se štucat cijeli dan !!
Nema razlike od prvog i drugog dijela osim u drvima na kojima se radi ( pitanja ,savjeti , rezanja drilanja itd, ) za svako drvo na kojem se radi.
Ostalo vidim da ti je jasno!

Offline Marija

Program  International Bonsai Academy u Pazinu je slijedeći ( i WP se složio sa njim):
- Subota 18.04.2015.
- početak u 10:00 itraje prvi dio do 13:00
- pauza za ručak 13:00 do 15:00 (možda i do 15:30 zato jer WP ima popodnevni odmor)
- početak drugog dijela 15.00 (15:30 ) do 18:00
- druženje svih okupljenih kod mene doma uz večeru i piće od 18:00 pa do kad nas bude volja

Ima li kakvih pitanja ili prijedloga ?

Meni je malo neugodno da nam spremaš večeru, baš smo ti se utrpali. Mislila sam da ćemo otići negdje vani jesti i da svatko snosi svoje troškove. Kad je već kod tebe možemo li sudjelovati u troškovima?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Program  International Bonsai Academy u Pazinu je slijedeći ( i WP se složio sa njim):
- Subota 18.04.2015.
- početak u 10:00 itraje prvi dio do 13:00
- pauza za ručak 13:00 do 15:00 (možda i do 15:30 zato jer WP ima popodnevni odmor)
- početak drugog dijela 15.00 (15:30 ) do 18:00
- druženje svih okupljenih kod mene doma uz večeru i piće od 18:00 pa do kad nas bude volja

Ima li kakvih pitanja ili prijedloga ?

Meni je malo neugodno da nam spremaš večeru, baš smo ti se utrpali. Mislila sam da ćemo otići negdje vani jesti i da svatko snosi svoje troškove. Kad je već kod tebe možemo li sudjelovati u troškovima?
Ma mislio sam tu do 50 kuna po osobi ali kad se nabavi piće i jelo ćemo vidjet , po meni bi trebalo biti i manje .