Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 89051 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grabar

ča se mene tiče jurice 50kn je sasim uredu cjena

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Meni sve odgovara,a oko vremena polaska od kuće,sa Draženkom ćemo se sve dogovoriti. :verycool:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija


Ma mislio sam tu do 50 kuna po osobi ali kad se nabavi piće i jelo ćemo vidjet , po meni bi trebalo biti i manje .

Odlično, koliko god da jest!  :verycool:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sanjinko

Jurica...plan je jasan !! :mdr:  Al ja bi htjela znati...kaj če se događat u prvom djelu...a kaj u drugom !!  Treči dio mi je definitivno najjasniji (druženje ! )!! :turpija:

Al mi je i sve jasnije da moramo u 3 ujutro krenuti da budemo u 6 kod Sanjina da stignemo do tebe do 10h !! :tlab
Draženka ja sam mislio takodjer da ćeš prije Jureta doletit do mene.od mene do jureta je manje od sata vožnje tako da ti nije sila ful rano krenut,al nije greda ako ne uspiješ doći šta sad bože moj.

Brko...sve jasno u vezi tebe !!  Definitivno će ti se štucat cijeli dan !!

Offline sanjinko

 
  -nemam pitanja imam jedan prijedlog: :smile:
-sjetite me se prije :bravoPrika:
-za vrijeme kritike i demonstracije :woodworks: :pilanje: :zalijevanje:
-i naravno najvažnije poslije za vrijeme druženja: kofi
   svima lijep provod....
meni si ti jedan od dražih forumaša dečkina moja.a i imamo "vezu"preko drveta,tako da se ja uvijek rado tebe sijetim.sad će me Mare iskomentirat garant,lopuža jedna dalmatinska,da imam šporke misli.

Offline sanjinko

Program  International Bonsai Academy u Pazinu je slijedeći ( i WP se složio sa njim):
- Subota 18.04.2015.
- početak u 10:00 itraje prvi dio do 13:00
- pauza za ručak 13:00 do 15:00 (možda i do 15:30 zato jer WP ima popodnevni odmor)
- početak drugog dijela 15.00 (15:30 ) do 18:00
- druženje svih okupljenih kod mene doma uz večeru i piće od 18:00 pa do kad nas bude volja

Ima li kakvih pitanja ili prijedloga ?

Meni je malo neugodno da nam spremaš večeru, baš smo ti se utrpali. Mislila sam da ćemo otići negdje vani jesti i da svatko snosi svoje troškove. Kad je već kod tebe možemo li sudjelovati u troškovima?
Ma mislio sam tu do 50 kuna po osobi ali kad se nabavi piće i jelo ćemo vidjet , po meni bi trebalo biti i manje .
što se mene tiće ti i ja Jure smo se već dogovorili.uzet ću trliš i spremno pomoći šta got treba,a i sudje kvalitetno perem sve me tvoja "istrianka"podučila.Mare onaj ambient od Juretove kuće nema niti jedna konoba ili restoran.al razumim te nebi htijela nekom bit teret.svaki će mo malo i Jure neće ni osijetit čajanku,osim po dobrim emocijama

Offline Marija


Gledaj, jedno je kad ti dvoje ljudi dođe u goste, pa da je i nenajavljeno, ali kad se radi o "čoporu" ima tu posla...
Što se pomoć tiče već smo se dogovorili s Juricom za pomoć oko žicanja i drilanja - dolazimo s punom ratnom opremom ... a nije problem ni pomoć oko spremanja večere ....  :verycool:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline mansa12

Pošto je "International", prijavljuje se i ekipa iz Makedonije.  :hihihi:
Pa onda hoće li biti "International" ?

Mi smo 99% sigurni za dolazak, ostavljam 1% jer "shit happens all the time". U planu je petak u Zagreb, subota Pazin. Naš Pežo Partner iz Zagreba polazi sa tri prazna mesta, tako da ako neko hoče može nam se pridružiti.

Offline Marija

Super Saško, drago mi je da se opet vidimo :-)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Pa to se pretvara u događaj sezone :jupije:

Želim vam lijepo druženje

Offline Marija

Odg: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #100 : 25-02-2015, 14:13:12 »
Jel onda ovo konačna lista:
Sanjinko, Grabar, Ti Tech, Roberto, Ratko , Mansa 12 & Nataša, Andrija & Marija , Radovan, Lilia, Alexhor ...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Odg: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #101 : 25-02-2015, 14:20:21 »
Jel onda ovo konačna lista:
Sanjinko, Grabar, Ti Tech, Roberto, Ratko , Mansa 12 & Nataša, Andrija & Marija , Radovan, Lilia, Alexhor ...

Da Mare to je konačna lista i još Daliborova cura (Ti Tech = Dalibor)

Offline jurica

Odg: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #102 : 13-04-2015, 12:41:16 »
Radovan, Lilia, Alexhor molio bi samo da mi potvrdite da li dolazite , ostali potvrdili telefonski ili preko PP.
Hvala !

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #103 : 13-04-2015, 19:15:52 »
Dolazimo,mi smo se već čuli i načelno dogovorili troškove.Sada se samo moramo dogovoriti kada krećemo i gdje ćemo pokupiti Aleksandra.Draženka je vozač i vođa puta jer je ona već bila kod tebe i zna put.Ja sam suvozač i navigator.Vidimo se.Pozdrav iz Međimurja.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline jurica

Odg: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #104 : 13-04-2015, 21:15:42 »
Dolazimo,mi smo se već čuli i načelno dogovorili troškove.Sada se samo moramo dogovoriti kada krećemo i gdje ćemo pokupiti Aleksandra.Draženka je vozač i vođa puta jer je ona već bila kod tebe i zna put.Ja sam suvozač i navigator.Vidimo se.Pozdrav iz Međimurja.
:great: :great: :great: