Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: A što ja danas radim?  (Posjeta: 50133 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexhor

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #60 : 24-08-2015, 22:29:10 »
A na Svetu Nedjelju u Ludbreg?

Offline alexhor

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #61 : 05-09-2015, 16:00:41 »
Evo, brko je danas imao neko "božanske" poslove na ludbreškoj Svetoj nedjelji, pa se poklopilo da se malo vidimo. Dakle danas nismo radili ništa, samo smo se družili. Hvala na posjeti, brko prijatelju.

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #62 : 05-09-2015, 18:09:54 »
Baš vas je lijepo vidjeti. :likee: Pozdrav obadvojici.

Offline grabar

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #63 : 05-09-2015, 19:03:44 »
druženja nikad ne fali usput dobro dojde koj savjet oko drvca  :great: :great:

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #64 : 05-09-2015, 21:36:03 »
  e pa ja sam se danas zaista lijepo proveo u Ludbregu ,vrijeme je poslužilo ,napunio sam baterije "propovjed"je bila odlićna,bez galame,nepotrebnog mlataranja rukama i mješanja politike u liturgijsko slavlje,zaista lijepo a naroda ćudo.
  I kao što u takvim danima biva ,šećer na kraju.moja Jelka i ja posjetili smo Alexora i njegovu obitelj ,dva krasna sina ,simpatićna i srdaćna supruga i sagovornik za ćistu peticu.cure su se družile dok smo nas dvojica pravili inventuru ,vrijeme proletjelo u trenu i već sam moro nazad ,to je baš ono što mi fali ,daleko sam i sam ,da bar ima ekipa od 3-4 ljudi sa foruma u blizini e to bi bilo ono pravo.
  zahvaljujem mojim domaćinima na vremenu koje su nam posvetili i nadam se da je ovo samo poćetak druženja koje će se nastaviti....









.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #65 : 06-09-2015, 16:37:31 »
Baš mi je drago što ste se tako lijepo podružili i izmjenili iskustva.Ako ikada navratiš u Međimurje moja vrata su ti otvorena.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline jurica

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #66 : 06-09-2015, 20:33:56 »
E ja sam danas bio u gljivama , i nabrao sam Blagvi ili ti ga po Istrijanski Đordanki da neznam da li sam  hi ikad toliko našao. Sve u svemu ja zadovoljan šetnjom i ulovom.

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #67 : 06-09-2015, 20:45:28 »
BLAGVA, najbolja gljiva koju sam ikad spremao i jeo! Već ih dugo noisam vidio kod nas, a sad im je sezona.

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #68 : 07-09-2015, 09:56:52 »
Baš mi je drago što ste se tako lijepo podružili i izmjenili iskustva.Ako ikada navratiš u Međimurje moja vrata su ti otvorena.


  -Hvala na pozivu,imam neke planove oko toga,rado bi upoznao i tebe i Draženku ,znam cjeniti kad mi neko uputi lijepu rijeć ili mi pomogne savjetom i sl. a pogotovo volim vidjeti iz prve ruke i zbirku .
  -Osim toga Draženka je odradila jako veliku stvar za mene i još mi pride poslala bukvu tako da stvarno imam žarku želju doći u međimurje i upoznati ekipu uživo...

Offline DonQuijote

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #69 : 08-09-2015, 08:28:09 »
BLAGVA, najbolja gljiva koju sam ikad spremao i jeo! Već ih dugo noisam vidio kod nas, a sad im je sezona.

Kneginja među gljivama. Na žalost rijetka, nikada je nisam ubrao

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #70 : 08-09-2015, 13:16:47 »
Evo, brko je danas imao neko "božanske" poslove na ludbreškoj Svetoj nedjelji, pa se poklopilo da se malo vidimo. Dakle danas nismo radili ništa, samo smo se družili. Hvala na posjeti, brko prijatelju.

Azo dakle....nemam reči i nebrem verovati !!!!! :mad2: Pa kak ste to mogli izvesti ??  face  Pa došla bih u Ludbreg peške...samo da vidim Brku !! Nije fer ....samo jedan pp...i došla bih....i vjerujem da bi došao još netko samnom !!! :mad3:

Samo da znate...nedjelju nisam provela doma :jezik:....i moja je bila predobra !! Uživala sam u Adrianovom bonsai gardenu ! Iako nije bilo "božanskih poslova" ....bila sam u nebesima !

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #71 : 08-09-2015, 13:57:28 »
A kaj ja radim....osim onoga kaj moram ??  Prešetavam se po dvorištu i gledam kako i koje drvo srušiti (iako neznam kak doći do dozvole od šefa  :mad3: ! Mislim da bih lakše ishodila dozvolu od "Hrvatskih šuma" za vađenje yamadoria po cijeloj Hrvatskoj..nego dobila zeleno svjetlo za srušiti1-2 jele u svom dvorištu !

Preseliti grmlje, trajnice, jezerce (iz prednjeg dijela dvorišta), od velikih kamenih gromada napraviti postolja za bolja drvca, napraviti mjesta za drvenu kučicu, od moje stare postave bilja odabrati ovo što ide u uređenje japanskog vrta ( :worthy: :worthy: poneslo me uređenje Adrianovog dvorišta)....dakle......kompletni make over nekih 120 kvadrata prednjeg dvorišta !  Bit će ovo jako jako burna radna  jesen !!  Ionako sam najsretnija kad imam motiku i veliku lopatu u rukama ! :verycool:

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #72 : 08-09-2015, 18:41:43 »
Baš mi je drago što ste se tako lijepo podružili i izmjenili iskustva.Ako ikada navratiš u Međimurje moja vrata su ti otvorena.
Brko, odlazak Radovanu bi ti bio veliki dobitak. Susretljiv ipun savjeta kao i na forumu. Meni je jedino žao da u Ludbregu nismo imali više vremena za popričati.

Offline alexhor

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #73 : 11-10-2015, 13:11:12 »
A što sam ja jučer radio?
U sklopu periodičkog obilaska rodbine u Slavoniji i Baranji svratio sam do našeg brke u Belišće. Kako to već biva kad se radi usput, uvijek je manjak vremena. No kako smo obojica nabrijani nije nam bilo teško prolunjati po vrtu u zadnjih pola sata dnevnog svjetla i to po kiši. I baš nam nije bilo ništa :)
Brko baš ima finu kolekciju "dobrih nebarija" za drvca i za shohine, ali "rezanje i prikraćivanje" mu nije baš po volji  :zamisljen:
Ali dobro, ima tu šumica, panjeva, "clumpova", svačega, da sjedne u proljeće sat vremena sa svakom posudom ima što raditi po cijele dane.
Brko svaka čast na kolekciji! . Evo, sad je bogatiji za jednu kalinu, a ja sam na svoje police dodao jednu lipu.
A uz svo to drveće kod njega sviđa mi se i veeeeliki roštilj u dvorištu. Dobro je da je tamo, jer tko zna kad će delegacija navratiti :)

Offline DonQuijote

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #74 : 11-10-2015, 15:56:33 »
Danas i jučer i slijedećih nedogledno dana s Hilticom rokam po kupaonici :pilanje: