Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tuš za zalijevanje  (Posjeta: 40051 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #45 : 14-03-2008, 08:57:29 »
E  ubit ću te. Sad imaš i javnu prijetnju. Daj ne laži. Nisam.

Prije nego riješiš to s Dudom, pošalji fotku, da vidimo o ćemu se radi, mislim koji tuš  :ludilo:
Oprostite docent Mario, znao san da ga trebam prvo poslati u Lab, ali znatiželja mi nije dala mira, ubuduće ću se suzdržati od samostalnih ishitrenih ocjena i isprobavanja. Tuš je Gardenin, ne zato kaj posebno volim Gardenu nego što nije bilo na POLICI U bAUHAUSU NIKAKVIH DRUGIH KOJI BI BILI IOLE UVJERLJIVI.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #46 : 14-03-2008, 08:59:52 »


Veliš, tenisit je nešto za mene!!!

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #47 : 14-03-2008, 09:01:13 »
E  ubit ću te. Sad imaš i javnu prijetnju. Daj ne laži. Nisam.

Prije nego riješiš to s Dudom, pošalji fotku, da vidimo o ćemu se radi, mislim koji tuš  :ludilo:
Oprostite docent Mario, znao san da ga trebam prvo poslati u Lab, ali znatiželja mi nije dala mira, ubuduće ću se suzdržati od samostalnih ishitrenih ocjena i isprobavanja. Tuš je Gardenin, ne zato kaj posebno volim Gardenu nego što nije bilo na POLICI U bAUHAUSU NIKAKVIH DRUGIH KOJI BI BILI IOLE UVJERLJIVI.

Ajde, ajde, jedva si dočekao da im napišeš kak si si kupil tuš dobre marke, priznaj!!!

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #48 : 14-03-2008, 09:03:00 »


Veliš, tenisit je nešto za mene!!!

Valjda, onak samo za tebe i po tvojoj duši.
Ja ću uskoro počet kupovati vodu za piće jer će izvori presušiti. A ti bolje više implantiraj jer ne znam ko će plaćati račune za vodu  :grrrrrr:  :diablo:  :ludilo:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #49 : 14-03-2008, 09:05:55 »
Pa... s gardenom baš i nemam dobrih iskustava. Njihova 5 litarska leđna prskalica trajala mi je najkraće od svih dosadašnjih, a mala 1,5 litR curila je od prvoga dana i nikada nije prestala. Eto o Gardeni. Najbolje prskalice su domaće Iplastove. Treba dati u Lab, svi ovi podaci su subjektivne empirijske prirode i nisu za uzimati zdravo za gotovo, ne odražavaju mišljenje sveopćeg pučanstva i ni na koji način nisu obvezujuću. Posebno, ne predstavljaju službeni nalaz našeg Laba i nisu ovjereni od doc. Maria.
Isprike, unaprijed

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #50 : 14-03-2008, 09:08:11 »
Udah, izdah, udah, izdak... diši Dudo moja....

Tek toliko da znate da u Bistri, točnije u NOvakima, uspjevaju sve vrste biljaka i to gotovo bez korijena. Naši se hrastovi, grabovi, bukve mogu tretirati kao i, Mare, vaše masline. Korijen gotovo da i nije potreban. Samo daš S-u tuš za zalijevanje, neki privlačni, i biljka obilato dobiva sve potrebne tvari kroz list. Ovo je nova era u botanici.
Mario, molim te još jednom prekontroliraj i usporedi rezultate, ali mislim da je to definirano.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #51 : 14-03-2008, 09:58:33 »
Pa... s gardenom baš i nemam dobrih iskustava. Njihova 5 litarska leđna prskalica trajala mi je najkraće od svih dosadašnjih, a mala 1,5 litR curila je od prvoga dana i nikada nije prestala. Eto o Gardeni. Najbolje prskalice su domaće Iplastove. Treba dati u Lab, svi ovi podaci su subjektivne empirijske prirode i nisu za uzimati zdravo za gotovo, ne odražavaju mišljenje sveopćeg pučanstva i ni na koji način nisu obvezujuću. Posebno, ne predstavljaju službeni nalaz našeg Laba i nisu ovjereni od doc. Maria.
Isprike, unaprijed

Poučen dosadašnjim iskustvima, nikad više Gardena!!!
To ne znači da im se ne zalomi pokoji dobar proizvod, no nisam tolko bogat da riskiram s Gardenom. Samim tim ova tvoja prskalica nije dobila preporuku laba i kao takva je proglašena alatom visokog rizika.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #52 : 14-03-2008, 10:03:27 »
Mario, molim te još jednom prekontroliraj i usporedi rezultate, ali mislim da je to definirano.

Prošlogodišnji pokusi na bistranskoj vodi, biti će obnovljeni i ove godine. Svi znamo da nam je vrlo bitno, vršiti česte pokuse na vodi kako bi svojim biljkama pružili samo najbolje. A kako se veliki postotak ovogodišnjih yamadorija nalazi u bistri, samim tim od velike je važnosti, dati im kvalitetnu vodu, kako nekim slučajem nebi došlo do drastičnog pada startnog materjala u HR. Seba ti slobodno primjeni močvarni režim, isti sam takav od kad sam se navukao na nove substrate  :ludilo:

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #53 : 14-03-2008, 10:42:05 »
Mario, molim te još jednom prekontroliraj i usporedi rezultate, ali mislim da je to definirano.

Prošlogodišnji pokusi na bistranskoj vodi, biti će obnovljeni i ove godine. Svi znamo da nam je vrlo bitno, vršiti česte pokuse na vodi kako bi svojim biljkama pružili samo najbolje. A kako se veliki postotak ovogodišnjih yamadorija nalazi u bistri, samim tim od velike je važnosti, dati im kvalitetnu vodu, kako nekim slučajem nebi došlo do drastičnog pada startnog materjala u HR. Seba ti slobodno primjeni močvarni režim, isti sam takav od kad sam se navukao na nove substrate  :ludilo:

Ej, Mario, jesi li to ti???!!!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #54 : 14-03-2008, 10:44:41 »
Ej, Mario, jesi li to ti???!!!

 :dunno:

Offline Marija

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #55 : 14-03-2008, 12:49:31 »
... ponekad se pitam kako je ljudima - gostima ovog foruma dok čitaju ove naše postove. Otkako imamo Lab totalno smo zastranili na svim podforumima  :verycool: ;) .... mislim da su neke stvari napisane takvim tonom da nas se ne može uzimat za ozbiljno  :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #56 : 14-03-2008, 13:58:01 »
Bio ja danas opet u baumaxu. Takvih tuševa ima od četiri proizvođaća, pa mislim da svako može napraviti optimalan izbor.
I jedna isprika, onih transportnih vreča ima i večih, samo su na drugom odjelu, konkretno te veče su na rasprodaji. Kapacitet tih večih je 250 l što je stvarno ogromno. Nisu tak šminkerske ali su zato jeftinije.

Offline Goran Cajko

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #57 : 14-03-2008, 13:59:36 »
Tuš je Gardenin,

Šminkeru !!!

Offline Andrija Zokić

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #58 : 14-03-2008, 15:09:38 »
Tuš je Gardenin,

Šminkeru !!!

 :lauhhing:  I meni ta Gardena nije draga. Kupili smo najskuplji tuš od Gardene (oko 150kn) prije nekoliko godina, da bi uskoro otišao navoj koji drži metalno sito pa je stalno ispadao a onda se i pokvario sistem kojim se regulira protok vode. Od Gardene smo kupovali još neke proizvode na kojima često ode navoj bez da se nešto posebno dugo koristio. Škare koje sam kupovao nisu loše ali mi se definitivno čine precijenjene.
Kupovali smo još neke tuševe drugih marki ali nisu imali dobar mlaz. Čini mi se da sito mora imati što više sitnih rupica i onda je dobro. I ovaj novi tuš ne izgleda nešto ekstra kvalitetno ali posao obavlja savršeno. Na ambalaži piše da ima 3 godine garancije što rijetko vidim kod ovakvih proizvoda. Sviđa mi se isto što nema onu ručicu koju ili moraš stalno stiskat dok zalijevaš ili je moraš zakačit pa ti je nezgrapno u ruci nego je regulator sa strane koji zavrneš koliko ti odgovara.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #59 : 14-03-2008, 15:16:04 »
..nego vidim da ste opet presađivali! Lijepe su vam posude. Di ste to kupili?!  :mdr:

Posude su od gospodina iz Austrije :smile: i tek kada smo presadili drva vidim da su mnogo bolje izrade od onih iz MBM-a kineskih. Ova dva drva nisu baš dobro sijela u posude i to su im definitivno privremene posude (svakako bolje izgledaju nego u kašeti ;)) ali sam jako zadovoljan sa tim kako su 2 zelenike sjele. Kada napravimo dobre fotografije, stavit ćemo na forum da vidite.
andbonsai.com ~ andbonsai studio