Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kimura? Da ili ne?  (Posjeta: 17584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #30 : 20-09-2007, 20:37:57 »
Ma nisam ja napisao da su loši Kimurini jinovi. Mislim da su dobri i mislim da prije njega nitko nije jinove na takav način prikazao. Da su malo prebijeli, čini mi se da jesu. Puno su mi draži npr. ovakvi Kimurini radovi.
O da. Svakako. Ovo je puuuno draže i meni.

Offline Aleksa

Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #31 : 20-09-2007, 20:41:34 »
Meni baba zalijeva ... eto, nikad majstora od mene ... :dunno:
Što bi tek Aleksa rekao :gigle:

 :na:  Moja baba je bonsai Majstor!  :na:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #32 : 20-09-2007, 20:46:49 »
E ja sam htio da kazem da mi je ta suma fenomenalna ali nigdje nisam mogao da joj nadjem sliku. To je definitivno jedna od najboljih sumica koje sam vidio!  Definitivno je!  :worthy: :worthy: 
I meni je taj rad mrak. Dakle to je ono što sam i odmah rekao, nije da mi se ne sviđa ništa od Masahika Kimure, već samo ono...kad zabrije po crnogorici i zabijeli do daske...pa još malo...a upravo taj shari je i specifičnost Kimure. Mislim da ga po tome svi i prepoznaju i cijene. Vjerojatno kome se sviđa sviđa, kome pak ne...sveusvemu, on je velik tip, samo malo specifičan, uostalom takav treba i biti. Svoj. Ja sam samo želio čuti kak vi ostali stojite sa sviđanjem takvoga stila rada.

Offline helleborus

Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #33 : 21-09-2007, 09:17:04 »
Svoj... točno... i ja imam jedan poseban stil... neprepoznatljiv  :mdr: (Ako još netko radi u tom stilu nek se javi da izmjenimo iskustva  :tlab: )

Offline Andrija Zokić

Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #34 : 24-09-2007, 09:58:32 »
Odlična tema na bonsaitalku u kojoj Walter Pall objašnjva stilove i forme a dotiče se i Kimure:
http://forum.bonsaitalk.com/f59/fine-line-natural-vs-classical-3080.html
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: Kimura? Da ili ne?
« Odgovori #35 : 24-09-2007, 14:10:11 »
Svoj... točno... i ja imam jedan poseban stil... neprepoznatljiv  :mdr: (Ako još netko radi u tom stilu nek se javi da izmjenimo iskustva  :tlab: )

:lol:
Mislim da svatko ima svoj stil samo što sam svoj najteže definiraš. Lakše je skužit drugog. Ja npr. na forumu već po slici mogu otprilike pogodit čije je što.
andbonsai.com ~ andbonsai studio