Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ekspandirana glina - primjena u hortikulturi (LIAPOR - liaflor, liadrain / floreopor)  (Posjeta: 90955 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor

Naručen je prvi kontigent od 120 vreča i sutra će biti raspoloživ na skladištu kraj ZG. Cjenjeni interesenti, lovu na sunce, jer je plačanje solarno  :idiot:
Što uzimaš na veliko? Ako je tako, računaj i na mene

Ovo je već sve bezecirano. Kolko litara trebaš? Mogu organizirati drugi kontigent !

Offline Marija

uzet ću šaku u dojčland da čujem kaj Walter veli  :sumo:

reći će "It's OK"

 :lab:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Marija

Dragi Dalmatinci, kontingent dolazi u Kaštela u ponedjeljak, u oko 9-10h .... tako da od utorka možete doći svatko po svoje, uz obavezno ispijanje kave  :verycool:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote


Naručen je prvi kontigent od 120 vreča i sutra će biti raspoloživ na skladištu kraj ZG. Cjenjeni interesenti, lovu na sunce, jer je plačanje solarno  :idiot:
Što uzimaš na veliko? Ako je tako, računaj i na mene

Ovo je već sve bezecirano. Kolko litara trebaš? Mogu organizirati drugi kontigent !

Bemmu :threatening:, uvijek me zaboravite. Nekih 250 litara možda. Ali ništa strašno ni ako ne možeš
 

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Bemmu :threatening:, uvijek me zaboravite. Nekih 250 litara možda. Ali ništa strašno ni ako ne možeš

Naravno da te nisam zaboravio  :tuca:
Vidio sam da si bio na temi, ali nisam računao da nečeš pročitati poziv za sakupljanje potreba. Nakon dojčlanda ćemo povući novu turu, pa si skokneš u Sesvete po nju  :great:

Offline DonQuijote

Super, dogovoreno.

Offline Marija

Mario hvala na pošiljci i trudu za opće dobro  :jupije:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Mario hvala na pošiljci i trudu za opće dobro  :jupije:

... nema na ćemu i drugi put  :turpija:
Samo nek drva napreduju  :victory:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Cijena Liapora koju nam nudi >Agro Hoblaj je:
1. LIAPOR T 1-4 50lit    48,00 kn + PDV 23% (ili 59,04)
2. LIAPOR T 4-8 50lit    45,00 kn + PDV 23% (ili 55,35)
što je opet jeftinije nego iz dosadašnjih izvora, s obzirom da je cijena Liapora uEU išla gore.

Meni osobno, privlačan je ovaj prvi, za manje posude i gdje mi treba sitniji gornji sloj...

Offline Luc de Fuc

Pozdrav svima!!!

Evo kak izgleda LIAPOR FIT, suh i mokar, granulacija 1-4mm, kupljen prekjučer u Sesvetama po cijeni 46,60+PDV, daklem negdi 57 kuna za 50L.

meni zgleda  :great:


Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Pozdrav svima!!!

Evo kak izgleda LIAPOR FIT, suh i mokar, granulacija 1-4mm, kupljen prekjučer u Sesvetama po cijeni 46,60+PDV, daklem negdi 57 kuna za 50L.

meni zgleda  :great:




To je to  :great:
Odlično!!!
Hvala ti na fotkama, a to je isti liapor koji smo prije godinu-dvije nabavljali po približnoj cijeni. Meni će toga trebati tek nešto malo (par vreča) no i M&A su zainteresirani, pa će do proljeća sigurno pasti neka narudžbica  :molitva:

dodano:
Nema veze ovo okruglo, ima dovoljno lomljenog, sve je to odlično.

Offline mansa12

Konaćno Liapor može da se nabavi i u Makedoniji. Nudi se "Liadrain", i "Liapor fit". Planiram da poručim neku količinu, pa ako još neko iz Makedonije želi , možemo to da uradimo zajedno.

Offline Andrija Zokić

Kupi Liadrain, on bi ti trebao biti bolji jer je krupniji pa će se korijen brže razvijati i lomljen je pa će duže držati vlagu.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Konaćno Liapor može da se nabavi i u Makedoniji. Nudi se "Liadrain", i "Liapor fit". Planiram da poručim neku količinu, pa ako još neko iz Makedonije želi , možemo to da uradimo zajedno.

....odlično... sve je to dobro, no i ja laganu prednost dajem Liadrainu... to je isto što mi u HR nabavljamo pod nazivom Floreopor...  :great:

Offline Marija

Bravo Mansa!!!  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai