Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tuš za zalijevanje  (Posjeta: 40035 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #30 : 20-07-2007, 13:18:50 »
Ja zalivam '' peške'' sa pištoljem (kratkim,dugački se pokvario) na SHOWER i kad manje stisnem slabiji je mlaz. Najvažnije je da to uradim dva puta dnevno, a uveče stavim na CENTER i isprskam sve bez millosti iz daljine. Zatim tjedno zalivam smrdljivom vodom u kojoj je list koprive i gnojivo. A one u plitkom posudama potapam u buretu, ali ne svaki dan. Vrlo jednostavno ...

Na tvoju količinu drva ovo baš djeluje jednostavno  :histerical: :lol:
Šalim se naravno.
Ti sigurno uživaš u svakom trenutku i posvečen si drvima maksimalno. No vjerojatno ima i dana kad ne stigneš biti uz drva a voda im treba, tad treba imati nekog ili nešto da drva dobiju svoj.

Offline gale

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #31 : 20-07-2007, 13:46:34 »
U mom sesedstvu ima devojaka koji mi zalivaju u mom odsustvu za 2,5 eura dnevno. Vrlo jednostavno. Kao i mnoge stvari u životu i to je samo pitanje novca. Za jamadori koristim SEOSKI TURIZAM, ali bi rado otišao na Alpe, Durmitor, Velebit, Karpate.................
ali i to je pitanje novca  :frown:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #32 : 20-07-2007, 13:54:05 »
U mom sesedstvu ima devojaka koji mi zalivaju u mom odsustvu za 2,5 eura dnevno. Vrlo jednostavno. Kao i mnoge stvari u životu i to je samo pitanje novca. Za jamadori koristim SEOSKI TURIZAM, ali bi rado otišao na Alpe, Durmitor, Velebit, Karpate.................
ali i to je pitanje novca  :frown:

Tvoj vrt mi govorida imaš puno ljubavi za to što radiš i da uživaš u tome bez obzira na novac.
Moje čestitke  :great: :great: :great:

Offline Aleksa

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #33 : 20-07-2007, 22:32:35 »
U mom sesedstvu ima devojaka koji mi zalivaju u mom odsustvu za 2,5 eura dnevno. Vrlo jednostavno. Kao i mnoge stvari u životu i to je samo pitanje novca. Za jamadori koristim SEOSKI TURIZAM, ali bi rado otišao na Alpe, Durmitor, Velebit, Karpate.................
ali i to je pitanje novca  :frown:

 da uživaš u tome bez obzira na novac.

Kako bez obzira na novac? Vidis da cak naplacuje zalivanje!  ;) :histerical: :histerical:

Offline Aleksa

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #34 : 20-07-2007, 22:35:38 »

Vjeruj mi govorim iz iskustva, ovo je najelegantnije rješenje za malo novaca. Mislim da je neko spomenuo potrošnju vode, a ove male prskalice imaju točno reguliran protok vode i točno znaš kolko si vode potrošio, a potrošit češ je manje nego s bilo kojom drugom prskalicom.

baka mora zalijevati. Ona to odlično odradi, sve zna koje treba manje koje više ....

Eh, Marija, znam kako je to...  :mdr: :histerical:

mi imamo babu-diznu  :gigle:

Ja babu koristim kada izvadim neko drvo. Dodjem, pokazem joj korijen i ona mi najcesce kaze: 'To ce da ti se primi kad se ja podmladim...'  :gigle:  I najcesce je u pravu! Svaki put pogodi koje ce se drvo primiti a koje ne!

Ove babe su se pokazale korisne... Hmm... Mozda bi trebali da uvezemo koju iz Njemacke, to su markirane... Original!  :histerical:

Offline MARKO

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #35 : 30-01-2008, 23:16:53 »
Ako nekome treba tuš za zalijevanje ima ga za kupit u emezeta trgovinama. ja sam svoj platio 20-ak kn.
Ima više funkcija. ja koristim funkciju mist za prskanje izvađenih yamadorija a za bonsai koristim funkciju tush. baca jako male i fine kapljice i ne ispire supstrat u posudi, stvarno je dobra. samo do finog blagog mlaza se dolazi tako da upalite vodu na minimum i dršku odnosno prekidač tuša pritisnete tkđ minimalno.
Pozdrav. :smile:

Offline MARKO

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #36 : 30-01-2008, 23:18:06 »
evo fotke tuša..

Offline Andrija Zokić

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #37 : 13-03-2008, 18:06:34 »
Kupili za 75kn u Brodomerkura i jako zadovoljni! Sitni široki mlaz vode čija se jačina da regulirati, lagan za nošenje i duga drška koja pojednostavljuje jako zalijevanje ako imate drvaca sa širokom krošnjom.

http://www.uniflex.it/page.php?mod=schedaArticoli&idArticolo=61&page=3&top=3&sub=18&lang=uk
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline gal

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #38 : 14-03-2008, 07:11:34 »
Kupili za 75kn u Brodomerkura i jako zadovoljni! Sitni široki mlaz vode čija se jačina da regulirati, lagan za nošenje i duga drška koja pojednostavljuje jako zalijevanje ako imate drvaca sa širokom krošnjom.

http://www.uniflex.it/page.php?mod=schedaArticoli&idArticolo=61&page=3&top=3&sub=18&lang=uk

... izgleda ko lampa od bicikla (ponića)  :mdr: ...

..nego vidim da ste opet presađivali! Lijepe su vam posude. Di ste to kupili?!  :mdr:

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #39 : 14-03-2008, 08:04:40 »
Da stvarno, di ste kupili te posude???

S je neki dan isto kupio tuš na dugoj drški. Doduše mislim da je bio blizu 200 kuna. Ima podešavanje jačine mlaza na tušu, ima mogućnost rošenja i onog jakog mlaza u sredini- za ubijanje neprijatelja. Vrlo elegantan i nadam se koristan (za te novce mora biti)  :threatening:

Sad ima novu igračku za zalijevanje. Jučer je sat vremena zalijevao po vrtu. Bojim se da je to već za emisiju na rubu znanosti. Naime, jučer je ujutro još padala kiša!!  :umm:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #40 : 14-03-2008, 08:04:49 »
Sitni široki mlaz vode čija se jačina da regulirati, lagan za nošenje i duga drška koja pojednostavljuje jako zalijevanje ako imate drvaca sa širokom krošnjom.

Ovo je definitivno najmrak tuš, već sam se pobojal da ga u HR nema. SUPER!!!

Offline Marija

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #41 : 14-03-2008, 08:35:24 »
da samo znate koliko tuševaaaaa imamoooo  :tup:
neki ulažu u dionice a netko u tuševe, ne preporučam ovo drugo  :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #42 : 14-03-2008, 08:47:23 »
Da stvarno, di ste kupili te posude???

S je neki dan isto kupio tuš na dugoj drški. Doduše mislim da je bio blizu 200 kuna. Ima podešavanje jačine mlaza na tušu, ima mogućnost rošenja i onog jakog mlaza u sredini- za ubijanje neprijatelja. Vrlo elegantan i nadam se koristan (za te novce mora biti)  :threatening:

Sad ima novu igračku za zalijevanje. Jučer je sat vremena zalijevao po vrtu. Bojim se da je to već za emisiju na rubu znanosti. Naime, jučer je ujutro još padala kiša!!  :umm:
E  ubit ću te. Sad imaš i javnu prijetnju. Daj ne laži. Nisam.
Al tuš je mrak, što je je.  :dunno:  :mdr:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #43 : 14-03-2008, 08:50:16 »
E  ubit ću te. Sad imaš i javnu prijetnju. Daj ne laži. Nisam.

Prije nego riješiš to s Dudom, pošalji fotku, da vidimo o ćemu se radi, mislim koji tuš  :ludilo:

Offline helleborus

Odg: Tuš za zalijevanje
« Odgovori #44 : 14-03-2008, 08:55:24 »
Da stvarno, di ste kupili te posude???

S je neki dan isto kupio tuš na dugoj drški. Doduše mislim da je bio blizu 200 kuna. Ima podešavanje jačine mlaza na tušu, ima mogućnost rošenja i onog jakog mlaza u sredini- za ubijanje neprijatelja. Vrlo elegantan i nadam se koristan (za te novce mora biti)  :threatening:

Sad ima novu igračku za zalijevanje. Jučer je sat vremena zalijevao po vrtu. Bojim se da je to već za emisiju na rubu znanosti. Naime, jučer je ujutro još padala kiša!!  :umm:
E  ubit ću te. Sad imaš i javnu prijetnju. Daj ne laži. Nisam.
Al tuš je mrak, što je je.  :dunno:  :mdr:

Fala Bogu da su biljke u tenisitu pa ih nemreš prezaliti.

Iz zasjede il kak?? Da se pripremim.  :nails:

Je, je tuš je mrak. I bolje da je.